id: 5zemwr

Zatańczyć w finałach World Dance Cup - spełnić MARZENIE!

Zatańczyć w finałach World Dance Cup - spełnić MARZENIE!

Nasi użytkownicy założyli 913 817 zrzutek i zebrali 877 458 633 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

m0f1215233948b24.jpegTancerki Stowarzyszenia D WAY OF LIFE więcej niż taniec! pomyślnie przeszły przez polskie eliminacje do Dance World Cup, najbardziej prestiżowej imprezy tanecznej na świecie! W eliminacjach wystartowało ponad 220 prezentacji, a oceniało je międzynarodowe jury. Awans wytańczyły : Natalia Cieślak (solo jazz), Maja Cybulska (solo jazz, solo modern), Natasza Kabus (solo jazz, solo modern) i Nina Okońska (solo show dance). 

Natalia, Maja, Natasza i Nina, to niezwykle utalentowane, ambitne i pozytywne Tancerki. Z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego treningu i występu, co przekłada się na sukcesy. W dniu kwalifikacji ich marzenie zaczęło się spełniać... ale prawo startu w czerwcowych finałach w San Sebastián, w Hiszpanii, to dopiero początek... 

Teraz czas na intensywne przygotowania, o co zadbają instruktorzy i tancerki, a dla nas, jako tanecznej społeczności - czas na działanie! W związku z wysokimi kosztami udziału w tym wielkim wydarzeniu, chcemy zachęcić Was do wsparcia "zrzutki". Zebrane pieniądze przeznaczymy na opłacenie lotów i zakwaterowania Tancerek w San Sebastián.

Bądźcie częścią tej przygody, a dziewczęta z pewnością wytańczą serce na scenie <3


>> D Z I Ę K U J E M Y <<

Lokalizacja

Tychy, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 36

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków