Zero Emission Car - elektryczny samochód do driftu ID: 5zne8d

Zero Emission Car - elektryczny samochód do driftu ID: 5zne8d

6 286 zł z 20 000 zł

31%

6 286 zł

6 286 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

26.02.2019r

181

181

wspierających
31%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zero Emission Car to projekt elektrycznego samochodu do driftu tworzony przez studentów Politechniki Wrocławskiej.

Zero Emission Car to projekt elektrycznego samochodu do driftu tworzony przez studentów Politechniki Wrocławskiej. Jest to jeden z trzech projektów Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych. Powstał na bazie bmw serii 3. Zbudowaliśmy go poświęcając ogromne nakłady czasu i pracy. Niestety, nie mamy potrzebnego budżetu do ukończenia samochodu.

Projekt jest na bardzo zaawansowanym poziomie. Budując go korzystaliśmy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wiele elementów samochodu zrobiliśmy sami - między innymi poszycie z włókna węglowego oraz system sterowania. Na wszystko poświęcamy bardzo dużo czasu, zarówno na zdobycie potrzebnej wiedzy jak i przekucie jej w coś materialnego. Największym ograniczeniem - jak zwykle w projektach studenckich - jest finansowanie. Niestety uczelnia nie jest w stanie pokryć całkowitego kosztu budowy samochodu.

Po opublikowaniu przez Drift Patriot filmu opisującego nasz projekt, spotkaliśmy się z licznymi komentarzami osób, którym spodobał się nasz projekt i wyrażają chęć wsparcia nas w budowie. W związku z tym zdecydowaliśmy się na stworzenie zrzutki, która mogłaby nam pomóc dokończyć samochód - między innymi umożliwić zakup Battery Management System'u. Jeżeli chcecie poznać nasz projekt bliżej zapraszamy na nasz profil facebook'owy oraz instagram.

https://www.facebook.com/ZeroEmissionCar

https://www.instagram.com/zero_emission_car

Jeżeli masz jakieś pytania, bądź chciałbyś nawiązać z nami współpracę - skontaktuj się z nami przez profil na Facebook'u lub napisz na: [email protected]

Wpłacający181

DP
Danie Przybycień
500 zł
S
sławomir Olech
210 zł
KA
Kamil Augustyn
200 zł
M
Maciek
200 zł
TS
Tomasz Sulkowski
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
DM
Dariusz Mieński
150 zł
KD
Krzysztof Deberny
150 zł
SK
Sebastian Kwiatkowski
100 zł
S
Sebastian Loboda
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze67

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

497 755 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?