id: 5zne8d

Zero Emission Car - elektryczny samochód do driftu

Zero Emission Car - elektryczny samochód do driftu

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 146 333 zrzutki i zebrali 1 194 168 999 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zero Emission Car to projekt elektrycznego samochodu do driftu tworzony przez studentów Politechniki Wrocławskiej.

Zero Emission Car to projekt elektrycznego samochodu do driftu tworzony przez studentów Politechniki Wrocławskiej. Jest to jeden z trzech projektów Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych. Powstał na bazie bmw serii 3. Zbudowaliśmy go poświęcając ogromne nakłady czasu i pracy. Niestety, nie mamy potrzebnego budżetu do ukończenia samochodu.

Projekt jest na bardzo zaawansowanym poziomie. Budując go korzystaliśmy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wiele elementów samochodu zrobiliśmy sami - między innymi poszycie z włókna węglowego oraz system sterowania. Na wszystko poświęcamy bardzo dużo czasu, zarówno na zdobycie potrzebnej wiedzy jak i przekucie jej w coś materialnego. Największym ograniczeniem - jak zwykle w projektach studenckich - jest finansowanie. Niestety uczelnia nie jest w stanie pokryć całkowitego kosztu budowy samochodu.

Po opublikowaniu przez Drift Patriot filmu opisującego nasz projekt, spotkaliśmy się z licznymi komentarzami osób, którym spodobał się nasz projekt i wyrażają chęć wsparcia nas w budowie. W związku z tym zdecydowaliśmy się na stworzenie zrzutki, która mogłaby nam pomóc dokończyć samochód - między innymi umożliwić zakup Battery Management System'u. Jeżeli chcecie poznać nasz projekt bliżej zapraszamy na nasz profil facebook'owy oraz instagram.

https://www.facebook.com/ZeroEmissionCar

https://www.instagram.com/zero_emission_car

Jeżeli masz jakieś pytania, bądź chciałbyś nawiązać z nami współpracę - skontaktuj się z nami przez profil na Facebook'u lub napisz na: [email protected]

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 181

preloader

Komentarze 67

 
2500 znaków