Ludzie mówią, że jakieś pieniądze są potrzebne bym odzyskał zdrowie Zakończona 18.08.2017r ID: 5zxv78

Ludzie mówią, że jakieś pieniądze są potrzebne bym odzyskał zdrowie

Zebrano 320 zł
z kwoty 1 600 zł

20 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

42
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

6 lipca otrzymaliśmy następującą wiadomość z prośbą o pomoc:

"Dzień dobry, piszę do Państwa z prośbą o pomoc. 18.06 (niedziela), jadąc z narzeczonym na trasie Poznań -Leszno, znalazłam na drodze kota którego potrącił samochód przed nami i uciekł. Zawieźliśmy go do lecznicy YYY w Lesznie, ponieważ cała sytuacja miała miejsce niedaleko Leszna). W klinice był hospitalizowany przez tydzień, przeszedł operację szynowania żuchwy. Po tygodniu zabraliśmy go do Poznania i leczymy Lokiego dalej w lecznicy w Poznaniu. Na początku zabraliśmy go do lecznicy XXX, a później byliśmy z nim w ZZZ. Tutaj wyszły na jaw sprawy o których nie miał pojęcia weterynarz z Leszna. Są to m. in. złamana kość jarzmowa w szczęce, złamania w stawie skroniowo - żuchwowym (efektem było silne krwawienie z ucha), złamany palec w prawej przedniej łapce, niewładna lewa przednia łapka i płyn w jamie brzusznej. Kotkowi daliśmy na imię Loki - bo jest waleczny jak Wiking Przeszedł już bardzo wiele i jest na dobrej drodze żeby wyzdrowieć. Kiedy zabierałam go z drogi, to obiecałam mu że jak przeżyje to go wyleczymy i będzie miał u nas wspaniały dom. Na jego leczenie wydaliśmy już 2 000 zł, które odkładaliśmy na wakacje i nie mamy żadnych więcej środków, a potrzebna jest jeszcze przynajmniej jedna operacja - bezpośrednio związana z jego zdrowiem i życiem - operacja naprawy stawu skroniowo - żuchwowego. Bardzo Was proszę o pomoc w zorganizowaniu takiej operacji. W domu oprócz Lokiego posiadamy już 2 koty - jeden (Cinek 11 lat) został adoptowany przez nas za pośrednictwem fundacji, a drugi (Siwka - 6 lat) została znaleziona przez mojego narzeczonego na budowie jako mały kociak z kocim katarem - oba były chore i udało nam się je wyleczyć i wysterylizować z własnych środków, są z nami już kilka lat. Bardzo chcemy pomóc Lokiemu wrócić do zdrowia ale nie możemy uzyskać żadnej pomocy, pisałam już do kilku fundacji, ale nikt nawet nie odpisał, czy może Państwo mogliby nam w jakiś sposób pomóc? Jesteśmy bezradni, a ja już powoli zaczynam tracić nadzieję widząc jak ten kotek cierpi.
Poniżej kilka zdjęć Lokiego oraz zdjęcia rtg (być może jakiś lekarz który pracuje przy fundacji mógłby na nie spojrzeć?), widać na nich złamany palec w łapce, płyn w jamie brzusznej, zszynowaną żuchwę oraz złamanie żuchwy i kości jarzmowej po prawej stronie. Dziękuję za poświęcony czas i proszę o jakąkolwiek odpowiedź."

Wzruszeni losem kota i wyjątkowym poświęceniem z jakim znalazcy kotka mu do tej pory pomagali, postanowiliśmy pomóc w opłaceniu dalszego leczenia i skierować Lokiego do naszych lekarzy. Kociak odbył już jedną wizytę w lecznicy u znakomitego neurologa, który zapewnił, iż niewładna przednia łapka może odzyskać sprawność przy odpowiedniej rehabilitacji i że doskonałą decyzję podjęli jego opiekunowie, że nie zgodzili się na jej amputację sugerowaną w jednym z poprzednich ośrodków. Z kolei zaprzyjaźniony chirurg ortopeda oglądnął kotka pod kątem złamań i zdecydował się operować.


Operacja odbędzie się 19 lipca. Prosimy o pomoc finansową w opłaceniu dotychczasowych wizyt, operacji i rehabilitacji Lokiego. Chłopak tak wiele się nacierpiał, aż w końcu trafił na właściwych ludzi. Jedyną przeszkodą w odzyskaniu pełni zdrowia, jest w tej chwili kasa. Pomóżcie nam ją uzbierać.

Przewidywane koszty: operacja (zdjecie drutowania i załozenie stabilizacji na kąt żuchwy) 1000-1100zł -Rtg po zabiegu 170-180zl - leki 50zl - operacja łapki (tej ze złamanym palcem) 200zł.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

KT

Karolina Turczyn

Zdrowia dla tego pięknego Rudego Futra! :)

AG
50 zł
Alicja Goślińska
ŁM
50 zł
Łukasz Miszewski
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
KC
25 zł
Kamila Człapa
MB
20 zł
Michał Barbaś
ŁJ
20 zł
Łukasz Juszczak
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MK
20 zł
Marcin Kasprzak
LS
17 zł
Lucyna Sobotnicka
Dane ukryte
17 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
JG
10 zł
Joanna Górecka
RK
10 zł
Renata kistowska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
6 zł
Dane ukryte
JP
5 zł
Jakub Popielarz

Pierwsza wpłata

LS
17 zł
Lucyna Sobotnicka

Najwyższa wpłata

AG
50 zł
Alicja Goślińska
Nasi użytkownicy założyli

308 344 zrzutki

Pomóż zebrać 1 600 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

42
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.