id: 625pfs

Pomóż współtworzyć projekt dron piękno_naszej_planety_z_innej_perspektywy

Pomóż współtworzyć projekt dron piękno_naszej_planety_z_innej_perspektywy

Opis zrzutki

Witajcie kochani.


Jestem Krzysztof, mam 25 lat i wiele pasji oraz chęci do życia i pomocy innym oraz dbania o nasz ekosystem.


Całe życie pomagałem ludziom dobrym słowem, pomocą rąk własnych czy też niejednokrotnie finansowo. Po prostu nie ma nic lepszego niż pomoc drugiej osobie. Człowiek niejednokrotnie był aż czarny od stup do głów ale szczęśliwy, że pomógł i dał z siebie wszystko. Również do tej pory aktywnie pomagam zwierzętom a teraz sam tej pomocy potrzebuję.


Jestem na prawdę profesjonalnym operatorem sprzętów typu lustrzanki, kamery itd..., interesuję się programowaniem oraz składam sprzęt komputerowy. Przez lata sam własnymi rękoma i ciężką sumienną pracą na ten sprzęt zarabiałem, niejednokrotnie na prawdę w pocie czoła. Nie pomógł mi nikt, prócz mojej mamy której do dziś jestem bardzo wdzięczny za sfinansowanie w całości pierwszej lustrzanki oraz laptopa i chciałbym jej z tego miejsca serdecznie podziękować. Dzięki temu sprzętowi mogłem się wybić i robić to co kocham. Nigdy mamie tego nie zapomnę. 


Lecz niestety nadszedł wirus, który drastycznie dotknął nas wszystkich... Zaczęły się problemy ze zleceniami, co przełożyło się na finanse. Odłożone oszczędności, które całe szczęście, że dotrwały do Pandemii pozwoliły przeżyć. Miałem je przeznaczyć na kupno drona. Aby móc zarabiać gdyż jest to dosyć dochodowy biznes, a bynajmniej był przed pandemią.


Z całej mojej pasji do fotografii, filmowania oraz dronów, narodziła się myśl aby powstał projekt Dron - Pokażmy Piękno Naszej Planety. I właśnie ty wpłacając chociażby symboliczną złotówkę możesz go ze mną współtworzyć.


Na prawdę nic nie sprawia mi takiej przyjemności jak obcowanie z naturą, którą niestety ludzie niszczą. 
Dlatego chcę prosić właśnie Ciebie, abyś pomógł współtworzyć projekt dron - pokażmy piękno naszej planety z innej perspektywy. 


A projekt będzie możliwy do realizacji jeżeli z waszym wsparciem uda mi się zakupić drona. 


Nie chcę też aby był to pierwszy lepszy dron, lecz taki który zapewni nam szczegółowy, dobrej jakości obraz i który jest bezpieczny w użytkowaniu oraz ma daleki zasięg. A do tego niestety niezbędna jest gotówka i minimum te 3 tysiące złotych. Przy zakupie profesjonalnego drona to na prawdę niczym kropla w morzu. Liczę się oczywiście z tym, że w przyszłości będę musiał dokupić chociażby minimum kilka baterii baterie wraz z ładowarkami gdyż jedna pozwala na lekko ponad pół godziny lotu. A to też jest koszt minimum kilkaset złotych od sztuki.


Ale idąc dalej.


Żyjemy w różnorodnym otaczającym nas pięknie więc...


Postanowiłem stworzyć projekt, w którym z drona nagrywał bym piękno naszej planety zwłaszcza naszej pięknej Polskiej przyrody ale i również całego świata w przyszłości o ile życie i zdrowie pozwoli, będę również robił zdjęcia. Materiał będę publikował w mediach społecznościowych oraz YouTube a także na dedykowanej stronie internetowej, którą sam tworzę i projektuję. Gdyż jak wspomniałem wcześniej, programuję.


Chciałbym pokazać młodemu pokoleniu, młodym ludziom, zwłaszcza tym którzy dopiero dorastają a także małym dzieciom na jak pięknej żyjemy planecie, budować w nas a w szczególności w młodych ludziach poczucie obowiązku dbania o nasz ekosystem w którym mieszkamy, o nasz oraz zwierząt wspólny dom. Chce pokazać, jak piękna jest nasza planeta i jak warto o nią dbać.
Więc proszę was z całego serca o wsparcie w realizacji. Nie przechodźcie proszę obojętnie, każda złotówka ma dla mnie ogromne znaczenie. Będę bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i w pięknych nagraniach z góry wam to wynagrodzę. Tym samym być może w co niektórych wywołam refleksję, że warto dbać o otaczającą nas przyrodę. Że warto być eko. Nasza ziemia jest jedna, szanujmy są, nie zabijajmy tego, czego nienawidzimy, ocalmy to, co kochamy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 42

AO
Agnieszk Oślak
30 zł
M
Maksymilian
20 zł
M
Marcin
20 zł
A
Aga
20 zł
D
Dawid
20 zł
A
Amelka
20 zł
IW
Irena Wąsik
20 zł
PG
Patryk Gajewski
20 zł
PH
Piotr Haniszewski
12 zł
P
Paula
10 zł
Zobacz więcej

Skarbonki

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 28

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

704 467 zrzutek

i zebrali

473 975 589 zł

A ty na co dziś zbierasz?