id: 6292k8

Zrzutka na działalność i sprzęt dla Pomorskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej GRYF

Zrzutka na działalność i sprzęt dla Pomorskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej GRYF

6 861 zł 
z 35 000 zł
19%
142 dni do końca
43 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pomorska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza GRYF powstała w grudniu 2018 r. Jesteśmy Stowarzyszeniem wpisanym w rejestrze sądowym pod nr 0000763580. 

Naszym głównym celem jest wspieranie działań w zakresie poszukiwań osób zaginionych w terenie otwartym. Wspieramy samorządy, podległe im jednostki i inne instytucje w sytuacjach kryzysowych (wybuch pandemii COVID19, wojna na Ukrainie)  Działamy na terenie powiatu wejherowskiego i w razie konieczności wszędzie tam gdzie zajdzie taka potrzeba. 

Jesteśmy ochotnikami a naszą służbę finansujemy ze środków własnych i tego, co uda nam się pozyskać od sponsorów i darczyńców. Aby móc skutecznie prowadzić działania poszukiwawcze stale dozbrajamy się w sprzęt. Potrzebujemy jednak Twojego wsparcia aby ten proces stale rozwijać.

ZBIERAMY NA SPRZĘT

Chcemy poprawić skuteczność działań w trakcie poszukiwań nocnych, dlatego dążymy do wyposażenia Grupy w urządzenia pozwalające widzieć w ciemności. Taką możliwość dają kamery termowizyjne. Ponadto chcielibyśmy także zakupić drona, który taką kamerę będzie miał na swoim pokładzie. Znacznie wzmocni to nasze możliwości i skuteczność w trakcie poszukiwań. 

image

Zobaczcie jak w całkowitej ciemności widoczni są ludzie i zwierzęta gdy pojawią się w polu widzenia drona z kamerą  termowizyjną. Jest to obraz dokładnie z drona, którego zamierzamy zakupić. Mowa o modelu DJI Mavic 2 Enterprise Advanced. Jest to wydatek rzędu 28 000 złotych.

image

image

Do wzmocnienia zespołów lądowych planujemy zakupic ręczne kamery termowizyjne. Koszt jednej oscyluje w okolicach 5 000 złotych. 
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 43

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

878 447 zrzutek

i zebrali

807 449 795 zł

A ty na co dziś zbierasz?