id: 6379zu

Zakup karmy weterynaryjnej dla Psierocińca - zrzutka założona dla uczestników webinaru Psiej Wachty

Zakup karmy weterynaryjnej dla Psierocińca - zrzutka założona dla uczestników webinaru Psiej Wachty

Nasi użytkownicy założyli 917 113 zrzutek i zebrali 885 194 031 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Psierociniec i Psia Wachta znają się i wspierają od dawna. Prezes Fundacji Psierociniec była w przeszłości częścią zarządu Psiej Wachty. Teraz łączą nas więzi prawie rodzinne w osobie psiaka Tatu, byłego podopiecznego Psierocińca, który od 3 lat mieszka u Magdy z Psiej Wachty, i wiedzie całkiem beztroskie życie.


e4c66eea8d425182.jpg


Zapraszamy od udziału w zrzutce na jedzenie weterynaryjne dla podopiecznych Fundacji Psierociniec, która pozwoli im przetrwać komfortowo zimę. Z kolei osoby wspierające zrzutkę mają możliwość skorzystania z wyjątkowego webinaru Cristiny i Auréliena Budzinski, na temat projektu badania stresu u psów za pomocą mierzenia ich pulsu.

Informacje i zapisy: https://psiawachta.pl/rytm-psiego-serca/


Zrzutka jest zorganizowana przez Psią Wachtę i jest jednocześnie formą podziękowania uczestnikom naszych szkoleń. Ponieważ każda osoba, która wesprze tę zrzutkę, będzie mogła wziąć udział w webinarze "Rytm psiego serca". Minimalna kwota wpłaty umożliwiająca udział w webinarze wynosi 50 zł w przypadku osób, które w latach 2020-2022 przynajmniej 1 raz wzięły udział w dowolnym wydarzeniu zorganizowanym przez Psią Wachtę. Dla pozostałych osób minimalna kwota wpłaty, pozwalająca wziąć udział w webinarze, to 150 zł.


Czego możemy dowiedzieć się z pulsu psa? Prezentacja wyników badań, które pozwalają lepiej zrozumieć, jak psy się czują i jak możemy je wspierać.


Małżeństwo Cristina i Aurélien Budzinski z Francji postanowili przeprowadzić serię badań sprawdzających, jak zmienia się puls psa pod wpływem różnych sytuacji. Uzyskane przez nich wyniki okazały się na nie tylko zaskakujące, ale również przydatne z praktycznego punktu widzenia. Dzięki nim zyskaliśmy głębsze spojrzenie w emocje, jakie pies może odczuwać. Emocje są wielką częścią tego, jak psy radzą sobie w życiu i celem ich badań jest szczegółowe obserwowanie zachowań psów, a następnie proponowanie ludziom innego sposobu spojrzenia na to, jak pies się czuje.


Informacje i zapisy: https://psiawachta.pl/rytm-psiego-serca/


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 4 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Książki • Poradniki
Książka "Psie przykazania"

Wydana przez Psią Wachtę książka "Psie przykazania" jest skierowana do dzieci i młodzieży i zawiera opis 10 sytuacji, w których potencjalnie może dojść do konfl...

od 300 zł

Kupione 1 z 10

Inne
Kubeczek Psiej Wachty

Kubeczek czarny z logo Psiej Wachty i z kolorowym wnętrzem. Idealny na zimowe wieczory, do oglądania naszych webinarów.

od 300 zł
Inne
Kliker Psiej Wachty

Elegancki kliker z czarnej serii acesoriów dla instruktorów Psiej Wachty (grafika poglądowa, tymczasowa).

od 300 zł
Inne
Kubeczek Psiej Wachty, książka "Psie przykazania", kliker Psiej Wachty

Nagroda na tym poziomie to trzy przedmioty związane z Psią Wachtą - czarny kubek z naszym logo, wydana przez nas książka Psie przykazania oraz czarny kliker z n...

od 500 zł

Kupione 2 z 10

Wpłaty 93

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków