id: 63ag6s

Razem z Agusią ku zdrowiu! Pomóż już dziś!

Razem z Agusią ku zdrowiu! Pomóż już dziś!

 
Colett Rynowiecka

Opis zrzutki

Cześć,

zbieram pieniądze dla mojej siostry Agnieszki.

Agnieszka choruje na PAC – rzadki, złośliwy nowotwór ślinianki.

Choroba pojawiła się nagle i całkowicie zmieniła jej życie.

Dziś walczy o zdrowie i powrót do normalności.

Jest mamą 7-letniej Julki i 16-letniego syna.

Chce po prostu wrócić do swoich dzieci.

Każdy dzień to walka - a ona jest ogromną fighterką 🦾 serio!


Zbieram środki na:

- leczenie i specjalistyczne terapie

- leki, badania i rehabilitację

- specjalne jedzenie ( płynne) oraz suplementacje

- sprzęt medyczny (aspirator, ssak, nebulizator i inne)

- przystosowanie domu i otoczenia po tracheotomii

- wsparcie psychologiczne

- pomoc prawną

Koszty rosną i niestety przekraczają nasze możliwości.

Dlatego proszę - jeśli możesz, pomóż 🫰

Każda wpłata ma znaczenie.

Nawet najmniejsza.

Dziękujemy za każdą pomoc ❤️

W imieniu swoim, Agnieszki i mamy - Bożeny.


Historia choroby Agnieszki:

Wszystko zaczęło się około 17 miesięcy temu od małego guzka, wykrytego przypadkiem u dentysty. Początkowo lekarze uspokajali – zmiana wyglądała na niegroźną.

Po wielu konsultacjach zapadła decyzja o operacji prywatnej. Niestety - jak się później okazało - zabieg nie objął miejsca nowotworu. Usunięto zdrowe tkanki, a choroba została. Straciliśmy cenny czas.

Dwa miesiące temu Agnieszka przeszła kolejną, bardzo poważną operację - tym razem skutecznie usunięto nowotwór i podjęto próbę rekonstrukcji podniebienia.

Nowa diagnoza była jednoznaczna:

PAC – rzadki, złośliwy nowotwór.

Dziś Agnieszka jest po trzeciej, 10-godzinnej operacji, która objęła m.in. zęby, podniebienie, ślinianki, piłowanie kości twarzy oraz usunięcie węzłów chłonnych.

To walka nie tylko z chorobą, ale też ze straconym czasem.

Teraz najważniejsze jest jedno: leczenie, rehabilitacja i powrót do życia.


Ze względu na szeroki zakres ostatniej operacji Agnieszka prosi o nieudostępnianie jej aktualnego zdjęcia – nie czuje się jeszcze komfortowo.


DRGRIazQuBEcsp3j.jpg

Komentarze 10

 
2500 znaków
  • Katarzyna Mat

    Każdy dzień, każda wizyta i każdy etap leczenia to ogromny wysiłek. Podziwiam Cię za to, jak przez to przechodzisz. * Trzymam za Ciebie mocno kciuki. Oby leczenie przynosiło jak najlepsze efekty, a każdy kolejny Kasia Kuba Roko !

  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Trzymaj się

    5 zł
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Aga trzymamy za ciebie kciuki

    200 zł
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Aguś. Jesteś dzielną wojowniczką! Dasz radę pokonać tego paskuda! Dużo siły, optymizmu i pozytywnej energii! Zdrowiej szybko, bo szkoda marnować czas na leżenie w szpitalu! Do zobaczenia! Buziaki😘😘😘

    300 zł
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Dużo Dużo Siły i Wielkie Wsparcie

    300 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez