id: 63m3w5

Razem dla Festiwalu Fontanna Muzyki 2023

Razem dla Festiwalu Fontanna Muzyki 2023

Nasi użytkownicy założyli 1 190 209 zrzutek i zebrali 1 254 672 667 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzięki wsparciu Bydgoszczan i naszemu Stowarzyszeniu Bydgoskiej Fontanny Potop w 2014 roku Miastu udało się odbudować jeden z najpiękniejszych symboli Bydgoszczy - Fontannę Potop!

Działamy dalej, aby Fontanna była miejscem wyjątkowych spotkań, gdzie chcą ze sobą przebywać i bawić się ludzie. Tak powstał Festiwal Fontanna Muzyki - seria sierpniowych koncertów przy Potopie - całkowicie darmowych dla wszystkich zainteresowanych Bydgoszczan i wakacyjnych Gości naszego Miasta!

W Tym roku jak zawsze chcemy zaprosić Was na cztery letnie koncerty przy fontannie - w soboty - 5, 12, 19 i 26 sierpnia!

Planujemy wakacyjną muzyczną podróż od południa Włoch po Meksyk. Na festiwalu mieliśmy już okazję gościć doskonałych solistów z Tenor Trio, a teraz czas zachwycić się najpiękniejszymi koiecymi głosami - wystąpi dla nas rewelacyjne Sopranowe Trio! Usłyszymy też przeboje kabaretowe - w tym piosenki legendarnego Kabaretu Starszych Panów! Zadba o to m.in. Szymon Jachimek znany z kabaretu Limo. Nie zabraknie muzyki popularnej i uwielbianej przez naszą publiczność klasyki. Wszystko jak zawsze w pięknym otoczeniu Parku Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i w letniej piknikowej atmosferze!

Aby festiwal mógł stać się faktem, potrzebujemy Waszego wsparcia!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

BW
Bożena Wawrzkowicz
1 000 zł
MK
Milena
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JL
JoannaL.
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!