id: 63mncb

#bohaterowie w masce - rezerwa śr. ochrony indywidualnej dla szpitali

#bohaterowie w masce - rezerwa śr. ochrony indywidualnej dla szpitali

Opis zrzutki

W związku z szerzącą się pandermią koronawirusa, wywołującą chorobę o nazwie COVID-19, ja, Lucyna Łazarewicz - Lorens, wraz z całym moim sztabem koordynatorów grupy o nazwie " rezerwa śr. dezynfekcji/ rękawiczek/maseczek dla szpitali w całej Polsce" postanowiliśmy pomagać szpitalom a przede wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym , sanitariuszom - zbierać środki ochrony osobistej z zapasów zgromadzonych przez branże beauty

( fryzjerzy,kosmetolodzy i kosmetyczki, fizjoterapeuci, tatuatorzy,linergiści oraz pokrewne).


Do tej pory przekazaliśmy już ogromne zapasy swoich rezerw środków ochrony osobistej tj. maseczki , rękawiczki, środki dezynfekcji powierzchni oraz dezynfekcji rąk. W celu dokumentowania naszej realnej pomocy stworzyliśmy stronę pod adresem www.rezerwadlaszpitali.pl na której codziennie dokumentujemy nasze działania w postaci zdjęć.


Ponieważ nasze zapasy wyczerpują się, postanowiliśmy uruchomić ogólnopolską zbiórkę pod #bohaterowiewmascerezerwadlaszpitali


Prowadząc działania na terenie całej Polski, udało nam się zdobyć kontakty z hurtowniami, aptekami oraz dystrybutorami w całej Polsce, którzy posiadają jeszcze zapas towaru. Aby go zakupić i przekazać szpitalom, potrzebujemy waszej pomocy o którą bardzo prosimy.


W tych trudnych dla wszystkich czasach, staramy się wychodzić z sercem na dłoni do drugiego człowieka, zarażać życzliwością i empatią ! Wierzmy, że walcząc wspólnie dla dobra ogółu jesteśmy w stanie uzbierać potrzebną sumę i osiągnąć zamierzony cel ! - zakupić środki ochrony osobistej i pomóc w pierwszej kolejności szpitalom zakaźnym, oraz służbom najbardziej narażonym na rozprzestrzenianie się koronawirusa - lekarzom i medykom obsługującym karetki.

Liczymy na wasze dobre serce i chęci pomocy ! Dołącz do nas i podaruj chociaż 1 zł na ten szczytny cel


www.rezerwadlaszpitali.pl

r9acad3b7d368583.jpeg


http://rezerwadlaszpitalipl.mozello.pl/komu-juz-pomoglismy/ Pod tym linkiem, możecie sprawdzać komu już pomogliśmy , poniżej dokumentujemy parę zdjęć:

pb8268a8425d2c01.jpeg


p734424e77916ebb.jpeg

xbf83c0bca492415.jpeg
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 97

M
Marta Martucha
450 zł
 
400 zł
 
Dane ukryte
270 zł
 
Dane ukryte
200 zł
I
Izabela
200 zł
ŁG
200 zł
MP
Marcin Pawlik
200 zł
D
Donata
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • Kamil Lewandowski

  ☺PAMIĘTACIE POLONEZA????☺ Zajrzyjcie do mnie na : https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Zbieram na BUDOWĘ DUŻEGO MODELU. ☺ Bardzo zależy mi na tym projekcie----jest obiecujący i robi wrażenie, a właśnie Ty Drogi ♥♡DOBROCZYŃCO ♥♡ Możesz wziąć w tym udział dokładając do tego swą "cegiełkę". WIELKIE DZIĘKI!!! :-) ♡ Temat Budowy tego Modelu to dla mnie i moich bliskich doskonała ucieczka od dołującego tematu nadchodzącej zagłady koronawirusem, przygnębienia, Pomóżcie mi więc, bo Potraficie ---------------- Macie Wielkie ♡Serca♡!

 • Lucyna Łazarewicz-Lorens

  Szkolenie u Moniki Mroczki - licytacja

  400 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Licytacja szkolenia i pani Lucynki ❤️ Widzimy się w listopadzie

 • AP
  Anna Prokopiuk

  symboliczne ale szczere wszystkiego najlepszego Lucynka

 • MP
  Marcin Pawlik

  Super akcja Wielki Szacun

  200 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

703 201 zrzutek

i zebrali

472 246 464 zł

A ty na co dziś zbierasz?