id: 63y4kx

Zakup drukarki 3D w celu druku przyłbic dla służby zdrowia

Zakup drukarki 3D w celu druku przyłbic dla służby zdrowia

Nasi użytkownicy założyli 980 676 zrzutek i zebrali 1 002 359 684 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja Inicjatywa B odpowiada na apel ws. druku 3D przyłbic ochronnych dla świdnickiej i żarowskiej służby zdrowia. Od 25 marca do odwołania w biurze żarowskiej organizacji pozarządowej, na drukarce 3D prowadzany jest wydruk opasek, do których w późniejszym czasie mocowane będą gumki i folie ochronne. W ten sposób chcemy włączyć się w formie wolontariatu na rzecz poprawy bezpieczeństwa i komfortu pracy służby zdrowia.


jf85183b5c69fae8.jpeg


Niestety zapotrzebowanie jest bardzo duże, a druk jednej opaski trwa ok. 80 min, dlatego też niezbędny jest szybki zakup drugiej maszyny, która będzie pracować równolegle z posiadaną przez nas drukarką. Na chwile obecną potrzebny jest wydruk kilkudziesięciu opasek tylko z terenu Gminy Żarów m.in. dla OSP w Żarowie, przychodni, ale także dla innych instytucji. W ramach zebranej kwoty zakupimy również zapas filamentu.


Po zakończonej akcji drukarka 3D zasili zaplecze Fundacji Inicjatywa B, które wykorzystywane będzie do prowadzenia warsztatów oraz akcji edukacyjnych zgodnie z celami statutowymi Fundacji, m.in. na terenie Gminy Żarów. W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: [email protected]

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 51

 
Dane ukryte
500 zł
Wypożyczalnia Żarów
234 zł
MS
Mirosłąw Semczuk
200 zł
JP
Jan Pepera
200 zł
MC
MICHAŁ CZAPLA
110 zł
MF
Marcin Feszter
100 zł
GL
Lewhisky
100 zł
KM
Krzysztof Matziol
100 zł
MB
Monika Bogusz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków