Inicjatywa Społeczna - Równowarci Zakończona 23.04.2019r ID: 64swxy

Inicjatywa Społeczna - Równowarci

Zebrano 350 zł
z kwoty 5 000 zł

7 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Założeniem projektu „Równowarci” jest zmierzenie się z problemem nietolerancji. Prowadzona przez nas kampania społeczna pozwala zrozumieć odmienność, która pozostaje tematem tabu w sferze publicznej. Obecnie z różnymi przejawami dyskryminacji i nietolerancji styka się znaczna część społeczeństwa. Spośród 360 osób, które wypełniły przygotowaną przez nas ankietę, aż 78,8% było świadkiem dyskryminacji. Zależy nam na ukazaniu punktu widzenia wielu stron oraz uwrażliwieniu innych na los drugiego człowieka. Beneficjentem naszego projektu może być każdy: zarówno ofiara czy świadek, jak i każda inna osoba uczestnicząca na co dzień w życiu publicznym. Poprzez różne formy wyrazu takie jak wywiady, filmy, animacje, grafiki, publikowane przez nas w mediach społecznościowych będziemy przedstawiać odmienne perspektywy społeczeństwa na powszechnie obecną inność. Skupimy się na uchwyceniu źródła danego przypadku i przedstawieniu go w taki sposób aby wpływał i edukował drugiego człowieka.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Dyskryminacja oraz brak tolerancji dotyka często nas samych oraz naszych bliskich. Dręczenie oraz wyśmiewanie „inności” w polskich szkołach zdarza się bardzo często. Bazując na smutnych historiach opisanych nam przez Warszawiaków oraz ankietę,  którą zechciało wypełnić ponad 360 osób (78,8% z ankietowanych zadeklarowało, iż byli świadkami dyskryminacji), jesteśmy pewni, że jest to problem społeczny, do którego rozwiązania jeszcze długa droga. Jako młodzież świadoma oraz angażująca się w działania społeczne chcielibyśmy dołożyć swoją „cegiełkę” do walki z dyskryminacją i nietolerancją.

Planujemy zebrać pieniądze na promocje w mediach, druk plakatów oraz innych działań marketingowych.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AS
150 zł
Aga S.

Pierwsza wpłata

AS
150 zł
Aga S.

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

382 553 zrzutki

Pomóż zebrać 5 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.