id: 64w9a4

Tarcze i Bandaże - fundusz ochrony osobistej dla ZSU

Tarcze i Bandaże - fundusz ochrony osobistej dla ZSU

Nasi użytkownicy założyli 1 190 013 zrzutek i zebrali 1 254 250 660 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Czołem wszystkim!


  Do tej pory udało nam się zakupić sprzęt medycyny pola walki, słuchawki aktywne chroniące słuch, jak i środki obrony osobistej dla żołnierzy z kilku jednostek. Zdjęcia z przekazania opublikujemy na dniach.


  Na chwilę obecną dostajemy kolejne zapytania od jednostek z którymi współpracujemy. Znów są to chłopacy z 8. Pułku Sił Specjalnych, 30. Samodzielnej Brygady Zmechanizowanej, jak i ekipa z Avdiejevki.


  Prośby są niemałe, ale liczymy, że uda nam się zebrać z Waszą pomocą, a następnie zakupić poniższe drony:

  • Stacje zasilania EcoFlow Delta 2 - 10 sztuk
  • Lornetki 10x50 - 3 sztuki
  • Środki medycyny pola walki w plecakach dla sanitariuszy - 2 sztuki
  • Słuchawki aktywne - 10 par
  • Aparaty fotograficzne do dokumentacji zniszczeń - 2 sztuki
  • Przyrządy optyczne (dalmierze itd.)
  • Śpiwory
  • Buty
  • Kurtki do ochrony przed wiatrem i deszczem


  Chcemy im ten sprzęt dostarczyć w miarę szybko - początek planujemy na październik. Zdjęcia z przekazania jak i podziękowania od docelowych użytkowników również upublicznimy.


  W międzyczasie zachęcamy do obejrzenia filmy autorstwa prezesa fundacji Piotra Kaszuwary o sytuacji w Avdiejevce, która od 2014 roku jest miastem frontowym:


  https://www.youtube.com/watch?v=SogZEI6Oey0


  Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie :)

  Wasz zespół UA Future

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zbieramy na sprzęt ochrony osobistej i medycynę przydatne na linii frontu. Sprzęt wykorzystywany przez żołnierzy zużywa się w szybkim tempie, ulega zniszczeniu przez warunki terenowe lub wrogi ostrzał – często zdarza się tak, że z minuty na minutę żołnierze zostają z niczym, ponieważ rosyjski pocisk uderzył w ich bazę.


Staramy się, aby każda zbiórka obejmowała swoim zasięgiem jak najwięcej potrzebujących osób z takich oddziałów jak 3 i 8. Pułk Sił Specjalnych, 47. Brygadę Zmechanizowaną, Stepowe Wilki z Zaporoża, 35. Brygada Piechoty Morskiej, 93. Brygada Zmechanizowana i Pułk „Azov”. Stojąc na krańcu zimy docierają do nas sygnały, że wraz z nadchodzącą wiosną pojawiają się nowe problemy, ponieważ używany przez żołnierzy ukraińskich w błotach Zaporoża, Donbasu i Charkowszczyzny sprzęt wkrótce nie będzie nadawał się do użytku, bo z racji ciągłego zawilgocenia materiały tracą swoje właściwości.


Wychodząc z chęcią pomocy i licząc na wciąż otwarte serca wpłacających chcemy wyposażyć chłopaków z w/w jednostek w dobrej klasy sprzęt służący ochronie osobistej i zabezpieczeniu medycznego w kryzysowych sytuacjach, gdy pomoc w ciągu sekund należy udzielić koledze z oddziału lub sobie.

Zbieramy w pierwszej kolejności na:


- stazy taktyczne,

- apteczki IFAK wraz z wyposażeniem,

- kamizelki taktyczne z mocowaniem na wkłady balistyczne,

- hełmy,

- okulary balistyczne,

- zatyczki lub słuchawki do ochrony słuchu,

- ochraniacze na kolana i łokcie,

- buty,

- śpiwory,

- plecaki.


Zebrane w tej zbiórce pieniądze przeznaczymy w całości na zakup w/w przedmiotów ochrony osobistej, a także na pokrycie kosztów ich transportu na front. Ewentualna nadwyżka w zbiórce pozwoli nam na zakup kolejnego sprzętu i dalszą działalność naszej Fundacji i realizację jej celów statutowych, jakimi są pomoc Ukrainie w walce o wolność oraz wsparcie ofiar tej okrutnej wojny.

 

Za naszą pracę od roku nie pobieramy żadnego wynagrodzenia, a w naszej Fundacji nie jest zatrudniona żadna osoba. Wszystkie zebrane fundusze przeznaczamy na pomoc Ukrainie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 913

preloader

Komentarze 18

 
2500 znaków