id: 66dbb7

Na pomoc w leczeniu dla naszej Wojowniczki Asi Archaniołowicz

Na pomoc w leczeniu dla naszej Wojowniczki Asi Archaniołowicz

Nasi użytkownicy założyli 1 068 603 zrzutki i zebrali 1 165 808 737 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Klika słów od Asi, jej historia oraz obecna sytuacja :


W 2013 r. podczas badań okresowych z pracy wykryto u mnie nieprawidłową morfologię krwi. Po przyjęciu do szpitala i wielu bolesnych badaniach okazało się, że zachorowałam na ostrą białaczkę szpikową. Usłyszałam, że rokowania są nieciekawe - pół roku życia jeśli nie poddam się intensywnemu leczeniu. Przeszłam 2 cykle megachemioterapii oraz przeszczep szpiku od siostry-maratończyka. W maju 2016 musiałam poddać się operacji guza neuroendokrynnego trzustki NET G1 a 3 miesiące po operacji nastąpiła wznowa białaczki. Leczono mnie 3 cyklami megachemioterapii oraz przeprowadzono drugi przeszczep szpiku od tej samej siostry. Każdorazowy atak białaczki wiązał się z 3 ponad miesięcznymi pobytami w szpitalu, w dużej mierze w izolatkach. Byłam łysa, chuda i słaba. Po leczeniu wznowy zaczęłam ćwiczyć kondycję -Nordic Walking, zumba, kursy tańca oraz rozpoczęłam przygodę z bieganiem. W ciągu 3 lat przebiegłam 4 półmaratony, w tym 1 górski w Lądku Zdroju oraz mniejsze dystanse. Niestety, we wrześniu br. podczas 2 mammografii i usg wykryto guza piersi, Wykonano biopsję guza piersi i węzłów chlonnych pod pachą. Okazało się, że znów muszę walczyć z agresywnym nowotworem - rakiem inwazyjnym piersi potrójnie ujemnym. Czeka mnie mastektomia, chemioterapia i radioterapia.


mef2e7f9ab8c520e.jpegAsia nie chce oczywiście żadnej pomocy, bo twierdzi że musi sobie sama z tym poradzić ale od czego ma się znajomych oraz przyjaciół.

Zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc w leczeniu, leki, lekarzy.


Wiec do dzieła, liczy się każda złotówka, a już niebawem znowu spotkamy się z Asią na biegowych ścieżkach oraz tanecznych parkietach.


Jak nie możesz nic wpłacić, to udostępnij i przekaż dalej !!!


Liczymy na Waszą pomoc !!!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 240

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków