id: 66dbb7

Na pomoc w leczeniu dla naszej Wojowniczki Asi Archaniołowicz

Na pomoc w leczeniu dla naszej Wojowniczki Asi Archaniołowicz

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
18 440 zł 
z 20 000
92%
zakończona 31.01.2021r
240 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Klika słów od Asi, jej historia oraz obecna sytuacja :


W 2013 r. podczas badań okresowych z pracy wykryto u mnie nieprawidłową morfologię krwi. Po przyjęciu do szpitala i wielu bolesnych badaniach okazało się, że zachorowałam na ostrą białaczkę szpikową. Usłyszałam, że rokowania są nieciekawe - pół roku życia jeśli nie poddam się intensywnemu leczeniu. Przeszłam 2 cykle megachemioterapii oraz przeszczep szpiku od siostry-maratończyka. W maju 2016 musiałam poddać się operacji guza neuroendokrynnego trzustki NET G1 a 3 miesiące po operacji nastąpiła wznowa białaczki. Leczono mnie 3 cyklami megachemioterapii oraz przeprowadzono drugi przeszczep szpiku od tej samej siostry. Każdorazowy atak białaczki wiązał się z 3 ponad miesięcznymi pobytami w szpitalu, w dużej mierze w izolatkach. Byłam łysa, chuda i słaba. Po leczeniu wznowy zaczęłam ćwiczyć kondycję -Nordic Walking, zumba, kursy tańca oraz rozpoczęłam przygodę z bieganiem. W ciągu 3 lat przebiegłam 4 półmaratony, w tym 1 górski w Lądku Zdroju oraz mniejsze dystanse. Niestety, we wrześniu br. podczas 2 mammografii i usg wykryto guza piersi, Wykonano biopsję guza piersi i węzłów chlonnych pod pachą. Okazało się, że znów muszę walczyć z agresywnym nowotworem - rakiem inwazyjnym piersi potrójnie ujemnym. Czeka mnie mastektomia, chemioterapia i radioterapia.


mef2e7f9ab8c520e.jpegAsia nie chce oczywiście żadnej pomocy, bo twierdzi że musi sobie sama z tym poradzić ale od czego ma się znajomych oraz przyjaciół.

Zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc w leczeniu, leki, lekarzy.


Wiec do dzieła, liczy się każda złotówka, a już niebawem znowu spotkamy się z Asią na biegowych ścieżkach oraz tanecznych parkietach.


Jak nie możesz nic wpłacić, to udostępnij i przekaż dalej !!!


Liczymy na Waszą pomoc !!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 240

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 937 zrzutek

i zebrali

835 157 408 zł

A ty na co dziś zbierasz?