id: 66ey3x

Spełnianie marzeń bliskich #BEHAPPY!

Spełnianie marzeń bliskich #BEHAPPY!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 179 393 zrzutki i zebrali 1 233 378 194 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam! Jestem młodym chłopakiem zaledwie 19 lat z małej miejscowości, który nie może sobie pozwolić na zbyt wiele, życie pisze różne scenariusze i nikt nie jest w stanie mieć na to żadnego wpływu, dlatego chciałbym sprawić radość bliskim i osobą, które przy mnie są i mnie wspierają spełniając ich marzenia.


Nie ma nic w życiu cenniejszego niż uśmiech i szczęście bliskich! Korzystanie z chwili i dawanie z siebie wszystkiego czasami przerasta młodego chłopaka, który ma ograniczone możliwości w pewnym stopniu, dlatego tworzę tą zbiórkę, żeby zrobić niespodziankę rodzicom, znajomym, bliskim, wszystkim których kocham, chciałbym docenić wszystko, co poświęcili dla mnie, chociażby jakimś małym gestem, spełniając ich marzenia, kupując drobiazgi, o których zawsze marzyli, taki drobny gest, a może wywołać dużo uśmiechu na ich buziach, a to już coś, nieprawda?


Doceniajmy wszystkich i wszystko co mamy! Ja już zacząłem to robić dając od siebie wszystko co mogę, liczę teraz na waszą pomoc, żeby spełnić marzenie polegające na dawaniu szczęścia i radości w tym świecie pełnym zawiści, zazdrości, smutku i problemów.


Nie jest to coś typu choroba, problemy, więc patrzcie na to z dystansem i stawiajcie tego typu sprawy zawsze na pierwszym miejscu, niech ta zbiórka to będzie taki mały miły dodatek :)


Jeżeli dobrze pójdzie, postaram się zrealizować druga edycje tego typu zbiórek, polegającą na sprawianiu szczęścia drobiazgami nie tylko rodzinie i bliskim, ale obcym ludziom, którzy chodzą z opuszczoną głową i dążą za marzeniami bezskutecznie, wszystko zależy od was, to tylko moja inicjatywa, ale w was jest siła.


Niby drobne gesty, a mogą dać dużo, zmieńmy ten świat pełen braku czasu i rutyny w coś więcej, wywołujmy uśmiech na buziach, bo czasami mały gest może zmienić komuś dzień, a nawet i życie!


Taki mały projekt z mojej strony, pt. BE HAPPY! zobaczymy co z tego wyjdzie!

Dziękuję za wszystko co robicie, pamiętajcie o uśmiechu i marzeniach!

Ja już daję od siebie tyle ile mogę, Ty też?

Patryk

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!