id: 66t6dy

Pompa Insulinowa i akcesoria do niej

Pompa Insulinowa i akcesoria do niej

Nasi użytkownicy założyli 1 155 758 zrzutek i zebrali 1 199 781 891 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • t7a6523f68415b90.pngDziękujemy❤️

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani!

Za namową rodziny i znajomych zdecydowaliśmy się na założenie zrzutki internetowej. Od lutego bieżącego roku zbieramy środki na pompę insulinową za pośrednictwem fundacji Maxima, niestety zbiórka stoi w miejscu, uważamy, że w tej formie odniesiemy większy sukces.

Maja to wesoła, ciekawa świata czterolatka. Cukrzyca wtargnęła w jej małe życie niespodziewanie ponad 2 lata temu. Nie czekała na zaproszenie. Po prostu wtargnęła w nasze życie z poziomem cukru 725. Przez dwa dni okazywała swoją okrutną siłę, każąc Maji walcząc o życie.

Maja chodzi do swojego ukochanego przedszkola, jest niezwykle samodzielna i dzielnie radzi sobie z przeciwnościami losu, jednak codzienna walka z chorobą tą samodzielność jej odbiera. Nieustanne kontrolowanie poziomu cukru we krwi, regularna wymiana wkłuć i całodobowa opieka.

Zakup nowej pompy insulinowej, która niestety nie jest refundowana, znacznie ułatwiłby jej, jej rodzicom i wychowawczynią w przedszkolu codzienne funkcjonowanie z chorobą.

Zrobimy dla Maji wszystko co w naszej mocy, aby mogła cieszyć się poznawaniem świata tak samo jak jej zdrowi rówieśnicy oraz żeby uśmiech nie znikał z jej buzi.

Teraz już trochę wiemy o CT1, ale to nie pozwala nam na pełną stabilizację życia... Cukrzyca nieustanne zmienia zasady i dyktuje nowe prawa, które rządzą naszą codziennością.

Prosimy, pomóż nam walczyć!

Rodzice

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 104

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków