id: 675j8s

Zbiórka na elektryczny kociołek warzelniczy dla Browaru domowego Mody Home Brewery

Zbiórka na elektryczny kociołek warzelniczy dla Browaru domowego Mody Home Brewery

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
347 zł 
z 2 200
15%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Czasu mało, a pasja pozostała. Chciałbym warzyć dużo więcej piwa w domu, jednak na standardowym sprzęcie nie jestem w stanie wygospodarować odpowiedniej ilości czasu. Uratować sytuację może automatyczny kociołek warzelniczy.

Jeśli mnie znacie to wiecie, że warzenie to moja pasja, której jestem oddany i zawsze mianuję się piwowarem domowym, pomimo pracy jako piwowar w browarze rzemieślniczym. Moimi piwami obdarowuję znajomych, rodzinę i przyjaciół - W większości moje piwa rozdaję. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych i je wspieram. Zawsze służę radą i staram się pomóc innym piwowarom domowym, jak i zawodowym.

A tu możecie odwiedzić profil mojego browaru domowego ->Mody Home Brewery

Pół żartem pół serio idąc za przykładem browarów rzemieśliniczych postanowiłem ruszyć ze zbiórką pieniędzy na sprzęt, który umożliwi mi powrót do pełnowartościowego warzenia w domu, które przez kurczące zasoby czasowe nieco cierpi, a pasja nadal wzywa. Jednym zdaniem - pasja, serce i chęci ciągle są ogromne!

Nie wypisuję "Nagród", ale możecie być pewni, że każda osoba, która wpłaci nawet najmniejszą kwotę coś otrzyma. Na pewno będą to między innymi wlepy i piwo domowe, oraz uwarzę piwo o którym wy zadecydujecie, a przede wszystkim będę wdzięczny każdemu.

Przy okazji częstych warzeń zmodernizuję bloga CHORZOWSKI PIWOWAR i będę go sumiennie prowadził, oraz będę się starał mocno promować piwowarstwo domowe - ze zdwojoną siłą!

CO DA ZAKUP KOCIOŁKA?

- Przede wszystkim będę mógł warzyć częściej, nawet w środku tygodnia "po pracy". Pewien stopień zautomatyzowania pozwala na wykonywanie w czasie warzenia innych czynności i skraca sam czas warzenia.

- Umożliwi mi warzenia piwa w moim mieszkaniu - opuściłem gniazdo, jednak sprzęt musiał pozostać w mieszkaniu rodziców, gdyż z braku miejsca nie mam go gdzie trzymać i użytkować.Warzenie w tej chwili to wyprawa do rodzinnego domu i zawalanie kuchni rodziców.

- Będę mógł warzyć dwie warki na raz, a co za tym idzie dostarczać więcej piw.

- Ostatecznie ułatwi sprawę przerobienia piwnicy na browar i zmniejszy ryzyko eksmisji z taboretem gazowym i butlą.

Co jeśli nie uzbieram zakładanej kwoty, a ktoś szalony zdecyduje się wpłacić pieniądze?

Całą kwotę przekażę na jakiś cel charytatywny jak już to robiłem kiedyś np. Zbiórka Pieniędzy Na

Rehabilitację Michała, lub inny wskazany przez was.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 358 zrzutek

i zebrali

838 136 394 zł

A ty na co dziś zbierasz?