id: 6772nu

Wesprzyj akcję społeczną #DronesForUkraine

Wesprzyj akcję społeczną #DronesForUkraine

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Aktualności4

 • TfjSgVB4fANwIIwu.jpg

  Drohobycz w jesienno-zimowej szacie przypomina kilkaset innych, dawnych galicyjskich miast i miasteczek od Wadowic po Stryj. Lecz tutaj widać dość mało ludzi. Nie ma co się dziwić. Czas wojny nie sprzyja spacerom. Zresztą, sporo dorosłych obywateli Drohobycza jest na froncie. Wciąż czekają na #droncynamon. Z nim szybciej wrócą na rynek w swoim mieście, w którym mieszkał wielki Bruno Schulz.  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Do tej pory poprzez stronę dronynawschod.mikromakro.pl zbieraliśmy nowe i używane drony, zniszczone maszyny i części do nich. Pozyskiwaliśmy również darowizny pieniężne. W mediach społecznościowych piszemy non-stop o tym przedsięwzięciu. Ale skala potrzeb jest tak ogromna, że po raz kolejny uruchamiamy Zrzutka.pl do wspólnego, systematycznego działania.


Ostatnia zrzutka na części zakończyła się sukcesem. Zebraliśmy oczekiwane 15 tys. złotych na części do dronów i prace serwisowe. Już wkrótce wyślemy kolejne maszyny. Ale ledwo co zakończyliśmy naszą zrzutkę nr 2, gdy zadzwonił do nas wolontariusz. - Koledzy są na froncie pod Charkowem. Czy moglibyście im przysłać jakiegoś drona do obserwacji? Za chwilę dostajemy email od innego aktywisty. Zaczynamy szkolenia instruktorów dronowych, którzy nauczą się jak zbierać dane z powietrza o zniszczeniach wojennych i następnie przekażą swoją wiedzę kolejnym osobom. Potrzebne są im drony!


Ta pierwsza wielkoskalowa wojna dronowa pokazuje moc jak tkwi w latających robotach. Nie możemy spocząć na laurach i odnotowywać ileż to dronów się już wysłało. Nasi wolontariusze twierdzą, że cywilny dron starcza na trzy dni tj, albo zostanie uszkodzony przy lądowaniu, postrzelony lub jego elektronikę "usmaży" jakiś system antydronowy. Trzeba wciąż kupować sprzęt i części. Temu służy ta cykliczna zrzutka. Niech nasi przyjaciele w Ukrainie wiedzą, że na nas mogą liczyć. Akcja #DronesForUkraine (alias #DronyNaWschód) wciąż trwa. Dorzuć się do akcji!


gd14f5efe1d5f288.jpgKorzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 80

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
580 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
1 350 zł
AK
Aleksandra Kazimierska
50 zł
MR
Michał
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!