id: 67884x

AMBULANS DLA WSDD

AMBULANS DLA WSDD

Nasi użytkownicy założyli 1 169 918 zrzutek i zebrali 1 219 000 618 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Kibice!

Jesteśmy nieformalną grupą kibiców najlepszego klubu w Polsce, która od blisko czterech lat charytatywnie działa na rzecz najmłodszych. Stale współpracujemy z Centrum Zdrowia Dziecka, oraz Szpitalem Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym. Nasza działalność to przede wszystkim odnawianie ścian sal, korytarzy i innych pomieszczeń w instytucjach publicznych, w których przebywają dzieci. Zajmujemy się także organizacją różnego rodzaju zbiórek zabawek czy materiałów szkolnych, które są przekazywane małym pacjentom.

Regularnie współpracując z Centrum Zdrowia Dziecka dowiedzieliśmy się, że pilnie potrzebna jest nowa karetka pogotowia. Wówczas grupa Dobrzy Ludzie – Kibice Legii dzieciom zainicjowała zbiórkę pieniędzy na ten cel. Jednocząc siły z Fundacją Legii udało nam się zebrać środki potrzebne na jej zakup. Legijna karetka dla Centrum Zdrowia Dziecka od zeszłego roku pomaga dzieciom w całej Polsce!!!

W styczniu tego roku rozpoczęliśmy kolejną akcję... W samym centrum Warszawy przy ulicy Kopernika mieści się najstarszy, nieprzerwanie działający szpital pediatryczny na ziemiach polskich. W tym roku Warszawski Szpital dla Dzieci obchodzi 150-lecie swojego istnienia! Szpital jest nowoczesną placówką medyczną, jednakże brakuje im porządnego, nowoczesnego ambulansu służącego do przewozu dzieci na niezbędne badania medyczne.

Na ten moment udało nam się już zebrać 42789 złotych! Do celu brakuje 37211.Liczymy, że każdy dobry człowiek, szczególnie ten mający Legię w sercu, dołoży swoją cegiełkę i znów będziemy mogli z dumą przekazać zacny prezent służący małym pacjentom!

Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieci

Zapraszamy:

www.dobrzyludzie.comwww.facebook.com/DobrzyLudziezLegiiwww.twitter.com/DobrzyLudziewww.instagram.com/dobrzyludzie

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 222

preloader

Komentarze 47

 
2500 znaków
 • Kamil Lewandowski

  W S P I E R A J Ą M N I E już 3-rzy O S O B Y na łączną sumę 2 1 0 Z Ł O T Y C H , ale niestety jeszcze brakuje do zakończenia zbiórki do 100%. Idą Przepiękne, Magiczne, Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia, nadchodzi Nowy Rok 2020. Spełniają się marzenia. :-) Proszę o pomoc na: https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Dziękuję Serdecznie! Wszystko może się udać Dzięki Wam! P.S.: Jeśli akurat nie Jesteś finansowo w stanie mnie wesprzeć, to chociaż proszę udostępniaj moją zrzutkę szeroko na Facebook'u i Twitter'ze. Jeszcze Raz Wielkie Dzięki! Kamil Lewandowski

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Zamykamy sprawę
  GRATULUJEMY Udanej zrzutki i akcji

  MOCNO LEGIA !!!

  czy: )

  1 875 zł
 • GG
  LEGIA KOSZ

  Zbiórka 10.11.2019

  742,95 zł
 • FanTomasz1916

  PomagaMY! Za (L)1dera

  301 zł
 • GG
  Gaju

  Legia-Arka 1-0 :)

  50 zł