Zrzutka została wyłączona przez organizatora
43 243 zł 
z 37 211 zł
116%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Drodzy Kibice!

Jesteśmy nieformalną grupą kibiców najlepszego klubu w Polsce, która od blisko czterech lat charytatywnie działa na rzecz najmłodszych. Stale współpracujemy z Centrum Zdrowia Dziecka, oraz Szpitalem Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym. Nasza działalność to przede wszystkim odnawianie ścian sal, korytarzy i innych pomieszczeń w instytucjach publicznych, w których przebywają dzieci. Zajmujemy się także organizacją różnego rodzaju zbiórek zabawek czy materiałów szkolnych, które są przekazywane małym pacjentom.

Regularnie współpracując z Centrum Zdrowia Dziecka dowiedzieliśmy się, że pilnie potrzebna jest nowa karetka pogotowia. Wówczas grupa Dobrzy Ludzie – Kibice Legii dzieciom zainicjowała zbiórkę pieniędzy na ten cel. Jednocząc siły z Fundacją Legii udało nam się zebrać środki potrzebne na jej zakup. Legijna karetka dla Centrum Zdrowia Dziecka od zeszłego roku pomaga dzieciom w całej Polsce!!!

W styczniu tego roku rozpoczęliśmy kolejną akcję... W samym centrum Warszawy przy ulicy Kopernika mieści się najstarszy, nieprzerwanie działający szpital pediatryczny na ziemiach polskich. W tym roku Warszawski Szpital dla Dzieci obchodzi 150-lecie swojego istnienia! Szpital jest nowoczesną placówką medyczną, jednakże brakuje im porządnego, nowoczesnego ambulansu służącego do przewozu dzieci na niezbędne badania medyczne.

Na ten moment udało nam się już zebrać 42789 złotych! Do celu brakuje 37211.Liczymy, że każdy dobry człowiek, szczególnie ten mający Legię w sercu, dołoży swoją cegiełkę i znów będziemy mogli z dumą przekazać zacny prezent służący małym pacjentom!

Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieci

Zapraszamy:

www.dobrzyludzie.comwww.facebook.com/DobrzyLudziezLegiiwww.twitter.com/DobrzyLudziewww.instagram.com/dobrzyludzie

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 222

TN
LEGIA NEW YORK FAN CLUB
4 000 zł
LN
Legijny Nadarzyn
2 022 zł
 
Dane ukryte
2 014 zł
LD
LEGIJNY DĘBLIN
2 000 zł
WL
WĘGROWSCY LEGIONIŚCI
1 916 zł
ZW
Ząbki
1 900 zł
 
Dane ukryte
1 875 zł
RF
F24
1 345 zł
LP
Legijne Powiśle
1 206 zł
ŁG
1 205 zł
Zobacz więcej

Komentarze 47

 
2500 znaków
 • Kamil Lewandowski

  W S P I E R A J Ą M N I E już 3-rzy O S O B Y na łączną sumę 2 1 0 Z Ł O T Y C H , ale niestety jeszcze brakuje do zakończenia zbiórki do 100%. Idą Przepiękne, Magiczne, Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia, nadchodzi Nowy Rok 2020. Spełniają się marzenia. :-) Proszę o pomoc na: https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Dziękuję Serdecznie! Wszystko może się udać Dzięki Wam! P.S.: Jeśli akurat nie Jesteś finansowo w stanie mnie wesprzeć, to chociaż proszę udostępniaj moją zrzutkę szeroko na Facebook'u i Twitter'ze. Jeszcze Raz Wielkie Dzięki! Kamil Lewandowski

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Zamykamy sprawę
  GRATULUJEMY Udanej zrzutki i akcji

  MOCNO LEGIA !!!

  czy: )

  1 875 zł
 • GG
  LEGIA KOSZ

  Zbiórka 10.11.2019

  742,95 zł
 • FanTomasz1916

  PomagaMY! Za (L)1dera

  301 zł
 • GG
  Gaju

  Legia-Arka 1-0 :)

  50 zł
 • Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

852 593 zrzutki

i zebrali

738 354 597 zł

A ty na co dziś zbierasz?