id: 68s7yd

Pomóżmy Leonkowi w walce z rakiem!

Pomóżmy Leonkowi w walce z rakiem!

Nasi użytkownicy założyli 1 176 597 zrzutek i zebrali 1 228 625 597 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Leon to wesoły i energiczny pięciolatek na codzień mieszkający w Warszawie. Uwielbia swoje przedszkole, a w nim kolegów i koleżanki, place zabaw, jazdę na rowerze. Niestety jego dzieciństwo zostało mu brutalnie odebrane. 22.05.2021r. tuż po czwartych urodzinach usłyszeliśmy diagnozę, która zmieniła życie całej naszej rodziny. OSTRA BIAŁACZKA LIMFOBLASTYCZNA - nie takiego prezentu się spodziewał. Od tego dnia nasz świat stanął na głowie. Po wielkim szoku musieliśmy szybko przeorganizować nasze dotychczasowe życie i zapomnieć o tym co było. Teraz jest tylko jeden cel: walka o zdrowie i życie naszego ukochanego syna.

le5f8e0e291436f6.jpegSzpital stał się naszym nowym domem, a oddział onkologiczny szkołą życia i pokory. Tak od roku zbieramy bagaż doświadczeń, których poznania nikomu nie życzymy. Leon leczy się protokołem wysokiego ryzyka tzw HR (high risk). Jest to protokół bardzo wyniszczający i obciążający organizm. Ilość chemii do przyjęcia jest nieprawdopodobna. Cykl leczenia trwa dwa lata - to połowa dotychczasowego życia Leona, jego najpiękniejszy okres - dzieciństwo. Leczenie obarczone jest długą listą powikłań, z którymi trzeba się zmierzyć.

Po 3 bloku HR jego organizm osiągnął kres wytrzymałości, dostał wstrząsu septycznego i życie z jego małego ciała bez żadnych objawów po cichutku zaczęło uciekać. Lekarze zatrzymali Leona na tym świecie w ostatniej chwili. Wigilię spędziliśmy na OIOMie.

y257b2f60900042e.jpeg

Do tej pory Leon przeszedł 8 bloków chemioterapii. Dostał 112 wlewów różnych chemii, a to dopiero półmetek leczenia.

Środki ze zbiórki chcemy przeznaczyć na dalsze leczenie poszpitalne, suplementacje, zajęcia i rehabilitację Leona tak aby jego skutki uboczne były jak najmniej odczuwalne, a sam Leon nie odstawał od swoich rówieśników. Bieżące wydatki okołoszpitalne również pochłaniają dużo środków.

Z całego serca dziękujemy za każde nawet te najmniejsze wsparcie. Każda cegiełka się liczy i przybliża nas do najważniejszego - powrotu do zdrowia Leona.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 257

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków