id: 68tbwh

LKS Gromnik Kuropatnik - zbiórka na odbudowę klubu piłkarskiego!

LKS Gromnik Kuropatnik - zbiórka na odbudowę klubu piłkarskiego!

Nasi użytkownicy założyli 1 035 595 zrzutek i zebrali 1 103 258 401 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,


Jesteśmy amatorskim klubem piłkarskim z prawie 80-letnią tradycją. Od pokoleń integrujemy lokalną społeczność poprzez sport. LKS Gromnik Kuropatnik stał się ważnym punktem na piłkarskiej mapie Dolnego Śląska, Powiatu Strzelińskiego i Gminy Strzelin.


Niestety, w 2022 roku klub zniknął z piłkarskiej mapy. Na szczęście udało się wyłonić nowy zarząd, który ciężko pracuje, aby powrót do rozgrywek był możliwy.

Jesteśmy na dobrej drodze, aby ten cel zrealizować. Zebraliśmy już sporą grupę zawodników, działaczy i trenerów. Wszystko wskazuje na to, że kibice na boisku w Kuropatniku znów będą mogli usłyszeć sędziowski gwizdek. Oprócz drużyny seniorów, chcemy powrócić do szkolenia młodzieży, bowiem to właśnie w młodym pokoleniu widzimy przyszłość.


Dysponujemy bardzo dobrą bazą treningową, jak na warunki amatorskie. Mamy wielu społeczników, którzy angażują się w sprawy klubu. W naszych głowach jest też cała masa pomysłów, które sprawią, że oprócz rozgrywania spotkań ligowych, klub stanie się świetną platformą do integrowania lokalnej społeczności. Nie planujemy pobierać opłaty od kibiców za wstęp na mecze i wszelkie wydarzenia organizowane przez nas.

Wiele naszych pomysłów ograniczają tylko (i aż) finanse. Murawa po rocznej przerwie w rozgrywkach wymaga intensywnej pielęgnacji, co generuje koszty. Chcemy również wymienić ogrodzenie boiska i na bieżąco poprawiać infrastrukturę obiektu.

Z zebranych pieniędzy pokryjemy też niezbędne koszty osobowe. Po jej zakończeniu, organizator wypłaci wszystko na konto klubu.


Dlatego też zwracamy się o wsparcie naszej działalności. W zamian każdy darczyńca, który zgłosi się bezpośrednio do organizatora zbiórki, otrzyma symboliczny karnet na mecze Gromnika w rundzie jesiennej. Będziemy je rozdawać na uroczystości, którą planujemy po pierwszym domowym meczu ligowym.

To nasze podziękowanie za dar serca, którzy chcą nam przekazać wszyscy nam sprzyjający.


Zapraszamy do udziału w zrzutce. Funkcjonujemy i będziemy funkcjonować dzięki Wam i przede wszystkim dla Was. Każdy gest dobrej woli jest dla nas bardzo ważny.


Dziękujemy serdecznie


Zarząd LKS Gromnik Kuropatnik

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 59

RB
Rafał Bodnar
DS
Damian Serwicki
RG
Renata Garczarek
500 zł
KG
Krzysztof Garczarek
500 zł
MZ
Mateusz Zalewski
500 zł
KK
Kajt
300 zł
AD
Adam
AR
Artur Rychlica
200 zł
AJ
Aleksander Juraniec
200 zł
WR
Weronika Rogowska
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków