id: 69adnf

Odbudowa Chaty Wędkarza w Przechlewie

Odbudowa Chaty Wędkarza w Przechlewie

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 066 759 zrzutek i zebrali 1 162 130 205 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W nocy z poniedziałku na wtorek (8/9 lutego) spłonęła Chata Wędkarza, wyjątkowy punkt na mapie Przechlewa – mekka amatorów moczenia kija z całej Polski. To tutaj, w miejscu stworzonym przez Bogdana Bartona mieli swoje miejsce, gdzie zawsze mogli liczyć na ciepłą herbatę i dobre słowo. Pan Bogdan – dzierżawca Jeziora Przechlewskiego dla każdego znalazł czas. W Przechlewie organizował zawody, jakich nie powstydziłyby się duże koła wędkarskie. Chata była też miejscem z którego w Polskę wyruszały fantastyczne przynęty (zwane również smrodkami), którym ulegały nawet najbardziej oporne ryby. To wszystko w ciągu kilkudziesięciu minut przestało istnieć.

Bogdan Barton to nie tylko wędkarz i dzierżawca jeziora. To człowiek orkiestra, założyciel jednej z pierwszych w powiecie człuchowskim grupy morsów. To on zaraził dziesiątki osób kąpielami w lodowatej wodzie. Zawsze życzliwy, uśmiechnięty… To, co się stało jest dla Pana Bogdana Bartona ogromnym wstrząsem, ale nawet teraz myśli przede wszystkim o ludziach, którzy czekają na zamówiony u niego towar.

„Chciałbym bardzo przeprosić klientów którzy zamówili towar w chacie wędkarza a miał dziś pojechać do was – taki wpis pojawił się dziś na facebooku. - Niestety w ciągu kliku dni nie dojedzie ponieważ spłonęło wszystko dziś razem z moją ukochaną Chatą Wędkarza. Obiecuję że towar dotrze na razie straciłem wszystkie urządzenia do pakowania opakowania itd itp

Dziękuję za słowa wsparcia💓

Pozdrawiam Bodzio”

 

W tej trudnej sytuacji nie zostawimy Bodzia samego. Chcemy pomóc mu odbudować Chatę Wędkarza. Rozmawiałem już na ten temat z Bogdanem Bartonem. Wiem, że akcję wesprą między innymi Daniel Bałyszak, Pani Elżbieta Baran… Jestem jednak przekonany, że osób, które dołożą swoją cegiełkę do odbudowy Chaty Wędkarza będą setki, może nawet tysiące. Do dzieła zatem. Pamiętajmy, że „Dobro wraca”.

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 272

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków
 • AG
  Artur Gortat

  Świetne dobroczynne nastawienie. Pan Bogdan, za to jakim jest dobrym człowiekiem, pomocnym oraz wyrozumiałym, zasługuje na taką pomoc.Tak trzymajcie:)

  20 zł
 • PM
  Piotr Malinowski

  Pozdrówcie ode mnie Pana Bogdana. Jestem z drugiego końca Polski, ale może się kiedyś do niego wybiorę. Pozdrawiam i życzę wytrwałości i dalej pogody ducha

  100 zł
 • RR
  robert reczko

  Ogladam Twoje filmy, robisz to z pasja, a nie dla kasy. Na ile moge, chetnie pomoge. Bedzie dobrze.

  85 zł
 • KS
  Kamil Skrobiński

  Pierogi od Piotra

  80 zł
 • BS
  Bartek Sobiechowski

  Panie Bogdanie, wiem, że mnóstwo pracy przed Panem - ale jeszcze będzie pięknie ;)

  200 zł