id: 69adnf

Odbudowa Chaty Wędkarza w Przechlewie

Odbudowa Chaty Wędkarza w Przechlewie

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
23 331 zł z 50 000 zł
46%
zakończona 11.03.2021r
270 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

W nocy z poniedziałku na wtorek (8/9 lutego) spłonęła Chata Wędkarza, wyjątkowy punkt na mapie Przechlewa – mekka amatorów moczenia kija z całej Polski. To tutaj, w miejscu stworzonym przez Bogdana Bartona mieli swoje miejsce, gdzie zawsze mogli liczyć na ciepłą herbatę i dobre słowo. Pan Bogdan – dzierżawca Jeziora Przechlewskiego dla każdego znalazł czas. W Przechlewie organizował zawody, jakich nie powstydziłyby się duże koła wędkarskie. Chata była też miejscem z którego w Polskę wyruszały fantastyczne przynęty (zwane również smrodkami), którym ulegały nawet najbardziej oporne ryby. To wszystko w ciągu kilkudziesięciu minut przestało istnieć.

Bogdan Barton to nie tylko wędkarz i dzierżawca jeziora. To człowiek orkiestra, założyciel jednej z pierwszych w powiecie człuchowskim grupy morsów. To on zaraził dziesiątki osób kąpielami w lodowatej wodzie. Zawsze życzliwy, uśmiechnięty… To, co się stało jest dla Pana Bogdana Bartona ogromnym wstrząsem, ale nawet teraz myśli przede wszystkim o ludziach, którzy czekają na zamówiony u niego towar.

„Chciałbym bardzo przeprosić klientów którzy zamówili towar w chacie wędkarza a miał dziś pojechać do was – taki wpis pojawił się dziś na facebooku. - Niestety w ciągu kliku dni nie dojedzie ponieważ spłonęło wszystko dziś razem z moją ukochaną Chatą Wędkarza. Obiecuję że towar dotrze na razie straciłem wszystkie urządzenia do pakowania opakowania itd itp

Dziękuję za słowa wsparcia💓

Pozdrawiam Bodzio”

 

W tej trudnej sytuacji nie zostawimy Bodzia samego. Chcemy pomóc mu odbudować Chatę Wędkarza. Rozmawiałem już na ten temat z Bogdanem Bartonem. Wiem, że akcję wesprą między innymi Daniel Bałyszak, Pani Elżbieta Baran… Jestem jednak przekonany, że osób, które dołożą swoją cegiełkę do odbudowy Chaty Wędkarza będą setki, może nawet tysiące. Do dzieła zatem. Pamiętajmy, że „Dobro wraca”.

 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 270

P
PARTNERSTAL
1 000 zł
TS
Tomasz Statkiewicz
1 000 zł
AA
Adam A.
1 000 zł
KS
Karol S.
600 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
569,36 zł
J
Jacek J
500 zł
J
Jadwiga
500 zł
K
Kasia K
450 zł
JC
Jarosław Czubak
350 zł
RR
Robert Rogulski
300 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 8

 
2500 znaków
 • PM
  Piotr Malinowski

  Pozdrówcie ode mnie Pana Bogdana. Jestem z drugiego końca Polski, ale może się kiedyś do niego wybiorę. Pozdrawiam i życzę wytrwałości i dalej pogody ducha

  100 zł
 • RR
  robert reczko

  Ogladam Twoje filmy, robisz to z pasja, a nie dla kasy. Na ile moge, chetnie pomoge. Bedzie dobrze.

  85 zł
 • KS
  Kamil S

  Pierogi od Piotra

  80 zł
 • BS
  Bartek Sobiechowski

  Panie Bogdanie, wiem, że mnóstwo pracy przed Panem - ale jeszcze będzie pięknie ;)

  200 zł
 • Tomasz Łączkowski

  Głowa do góry będzie dobrze Bodzio.Jesteś tak pozytywnym człowiekiem,skromnym,z poterzną wiedzą wędkarską którą się dzielisz , jesteś wspaniałym opiekunem jeziora który dba o to żeby wędkarz który przyjedzie cieszył się pasją a nie łowił w przysłowiowej studni . Tylko się uczyc od takich ludzi . Oglądając twoje filmuy wędkarskie nawet cieszy i bawi to że nieraz sobie przeklniesz to świadczy o tym że jesteś sobą i nic nie robisz na siłe . Pamiętaj że społeczność wędkarzy czyli przyjaciól po kiju jest z tobą i nie zostaniesz sam w potrzebie . I taki apel do przyjaciół po kiju jest nas tak wielu że nawet wpłacając po 20 zł możemy pomóc i dać radość i oszczędzić stresu i nerwów człowiekowi który pomimo tej osobistej tragedi martwił się ze nie jest wstanie wysłać smrodków do ludzi którzy zamówili .Odmówmy sobie zakup jednej zanęty za 20 zł w wędkarskim a pomózmy w tak cięzkiej chwili człowiekowi który na to zasługuje. Ja w następnym miesiącu po wypłacie zrobie kolejny przelew może nie dużu ale grosz do grosza od wielu z nas sprawi uśmiech na twarzy jak że pozytywnego człowieka jakim jest NASZ BODZIO. Dobro wraca pamiętajcie o tym. Pozdrawim wszystkich dobrych ludzi o dobrym sercu.

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

688 304 zrzutki

i zebrali

451 811 391 zł

A ty na co dziś zbierasz?