id: 69er7e

Na aparat słuchowy

Na aparat słuchowy

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
5 080 zł 
z 9 000 zł
56%
zakończona 30.11.2021r
93 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Kochani!!! Dziękuję za każde okazane wsparcie 🙂 za każdą wiadomość, wpłatę, udostępnienie jesteście wielcy! Jeszcze trochę brakuje do osiągnięcia celu, jednak wierzę, że się uda ❤️ jestem po tygodniu testowania aparatu, który wypożyczył mi protetyk, abym mogła zobaczyć jak sprawuje się w moim naturalnym otoczeniu. Jutro muszę go oddać, niestety nie ma możliwości, aby wypożyczyć go na dłużej. To co zrobił ten aparat z moim słuchem jest niesamowite! Słyszałam wszystko. Od jutra znów będę musiała przyzwyczaić się do dawnego słuchu. To bardzo boli, jednak wierzę że wspólnymi siłami tej czas nie będzie trwał długo i niebawem będę mogła korzystać już ze swojego aparatu. 
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Każdy z Was wie, jak ważnym zmysłem jest słuch, że daje nam możliwość normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Słychać że pada deszcz i uderza o parapet, nie trzeba wyglądać za okno żeby go zobaczyć, bo wiadomo, że pada. Słychać, że ktoś wola z daleka żeby się z nami przywitać. Wyobraźcie sobie teraz, że nagle zaczynacie słyszeć o połowę ciszej. Ile tracicie prawda? Nie usłyszycie ptaków za oknem, nie usłyszycie każdego szeptu ukochanej osoby ani cichego śmiechu Waszego dziecka. No i musicie też już spojrzeć przez okno czy pada, czy nie pada :) Ja tak żyje od dzieciństwa. Nauczyłam się jakoś tego życia, jednak po 3 poważnych operacjach w tym po operacji radykalnej zmodyfikowanej w instytucie fizjologii i patologii słuchu w Kajetanach i wielu wizytach u różnych lekarzy w końcu pojawiła się szansa na aparat słuchowy! Jestem dość skomplikowanym przypadkiem i do tej pory jedynie jeden lekarz wspomniał o aparacie słuchowym, jednak nie było żadnych działań w tym kierunku. Mam niedosłuch obustronny przewodzeniowy i niestety w moim konkretnym przypadku możliwy jest jedynie aparat na przewodnictwo kostne, którego koszt sięga 9000 zł. NFZ refunduje z tej kwoty zaledwie 1200 zł. Wierzę, że dzięki Wam będę mogła znów nauczyć się dobrze słyszeć, poznawać na nowo większość dźwięków i usłyszeć szeptane przez moją córkę "Mamo, kocham Cię"...

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 93

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia :)

  250 zł
 • KZ
  Kolega z Transcom

  Wiem co czujesz... Od dziecka nie słyszę na jedno ucho (mały wypadek) i to naprawdę utrudnia życie... Podczas lekcji językowych na słuchawkach miałem tylko połowę zadań gdy były dialogi, często niedosłyszę gdy ktoś mówi do mnie od strony głuchego ucha... Nastawianie ucha do osoby z którą chce się porozmawiać też nie jest zbyt komfortowe... Także przelewam ile mogę i trzymaj się ciepluto ;)

  50 zł
  • Marta Fijałek

   Dziękuję za te słowa i za wsparcie :) Cieszę się, że napisałeś ten komentarz. Jeśli będę mogła kiedyś pomóc znajdź mnie i daj znać kolego z Transcomu :)

 • KH
  Blaziken

  Trzymaj się

  50 zł

Nasi użytkownicy założyli

880 880 zrzutek

i zebrali

811 636 422 zł

A ty na co dziś zbierasz?