id: 69r5a4

Wsparcie ukraińskich sąsiadów

Wsparcie ukraińskich sąsiadów

Nasi użytkownicy założyli 1 177 529 zrzutek i zebrali 1 230 060 197 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Drodzy! Jak sami widzicie czas w obecnej sytuacji gra największa rolę. Wszystko co do tej pory zrobiłem zrobiłem za swoją kasę. Nie czekałem tylko zacząłem działać. Po prawie dwóch tygodniach wróciłem do domu. Łącznie wydałem 15 498,84. 
  Na zrzutce mamy już 10k. Jeśli udałoby się zbliżyć trochę do tej kwoty docelowej byłoby mi trochę lżej :-) 
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jeśli znalazłeś się tutaj przez mojego Facebooka, to znasz cała historię. Jeśli nie - koniecznie przeczytaj poniższe informacje.


W ubiegły weekend pojechałem na granicę pomagać w transporcie uchodźców z Ukrainy. Z Warszawy dotarłem do Budomierza. Jedną z moich pasażerek została 14 letnia Irena, której rodzice pracują w pensjonacie w zachodniej części Polski. Widok przerażonych rodziców, którzy witali swoje dziecko po prawie 700km podróży ze mną i wielu godzinach w drodze do granicy był niezapomniany. Szczęście i ludzka tragedia w jednym.


la6e3426afe32397.jpeg


Dało mi to kopa na więcej i utwierdziło w przekonaniu, że wszystkie gesty mają znaczenie. Chcę aktywnie pomagać, ale potrzebuję wsparcia, dlatego jasno i przejrzyście opiszę mój plan działania:


28.02. startuje zrzutka. Robię to tutaj, żeby znajomi mieli wygodny link do wpłat i mogli mnie polecić innym znajomym, ale i Ty możesz mnie wesprzeć! Zbiórka jest otwarta dla wszystkich.


01.03. Z kwoty jaka się uzbiera, do rana zrobię w aptece zamówienie na rzeczy, których na granicy oraz w samej Ukrainie najbardziej brakuje, jak leki dla dzieci czy bandaże. Wieczorem, po kolejnych wpłatach, które jak mam nadzieje będą spływać, kupię kolejne niezbędne w punktach pomocy zaopatrzenie (np. na dzisiaj wiem o brakach pieluch, pokarmów dla dzieci, batonów energetycznych czy kocy termicznych).


02.03. Ruszam na granicę! Podróż odbędzie się 9 osobowym busem, który załatwił mi mój znajomy, Paweł Łępicki (dziękuję!). Upewnię się wcześniej, do jakiego punktu powinienem się udać.


Zrzutkę zamknę w piątek. Przez resztę dni, aż do niedzieli (bo tyle wziąłem urlopu), będę NA BIEŻĄCO REAGOWAŁ NA POTRZEBY TRANSPORTU LUDZI. Jeśli nie wydam wszystkiego na paliwo, zrobię zakupy wedle zapotrzebowania w punktach granicznych.


Kwota do zebrania jest umowna. Im więcej zbierzemy, tym bardziej pomożemy!


Jeśli chcesz śledzić moje poczynania, wejdź na mojego Facebooka - postaram się tam przynajmniej raz dziennie wrzucić jakieś info odnośnie akcji.

Nie musisz mnie dodawać do znajomych - posty będą publiczne :)


Link do Facebooka: https://www.facebook.com/mateusz.mazur.5815


Jeśli nie możesz pomóc - podeślij zrzutkę dalej! To też cegiełka do naszej akcji :)


Pozdrawiam i do zobaczenia z granicy!

Mateusz Mazur

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 78

MA
Maja
100 zł
MA
Mass Advantage team
500 zł
 
Dane ukryte
20 zł
D.
Dorota
ukryta
TP
Tatiana Parmee
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
JK
Jacek Konieczny
300 zł
MK
Mariusz Kostrzewa
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KC
Karol Chomicz
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków