id: 69w3he

FELIX FELICIS DLA DOMU DZIECKA!

FELIX FELICIS DLA DOMU DZIECKA!

Nasi użytkownicy założyli 1 176 673 zrzutki i zebrali 1 228 709 904 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

SIEMKA! DEJVCIUU Z TEJ STRONY!


Jak wiecie drodzy grupowicze Harry Potter Poland, lub nie, w planach miałem założyć swój kanał na YouTube który początkowo ma się opierać tematyką z Harrego Pottera. Wiele przesiedziałem nad tym, jaki pierwszy odcinek mógłby być odpowiedni i zarówno wyjątkowy by otworzyć mój kanał. Wpadłem na pewien pomysł, który się bez Was na pewno się nie uda! 


DOM DZIECKA


Jest nowy rok, z racji że chciałbym zamknąć stary, a nowy otworzyć wielkim odcinkiem na kanale, pomyślałem że warto byłoby wykonać dobry uczynek dla osób które tego naprawdę potrzebują. Są takie osoby na świecie które które z nie swojej winy zostały pokrzywdzone przez los i teraz walczą o lepszą przyszłość, mowa tu o dzieciach które wychowują się w domach dziecka. 


ofa4b251d9dfe52c.jpeg

GRUPA HARRY POTTER POLAND


Odkąd dołączyłem do grupy "Harry Potter Poland" widzę, jak wielka jest ta grupa i jak wielka moc w niej drzemie jeśli chodzi o aktywność użytkowników i zgranie się! Zawsze chciałem zrobić coś wielkiego dla kogoś i wierzę że to jest moment w którym coś osiągnę razem z Wami, pieczętując to wielkim odcinkiem otwarcie mojego kanału.


FELIX FELICIS DLA DOMU DZIECKA


Teraz przejdę chyba do najważniejszej rzeczy w tym całym projekcie który chce zorganizować. Cały projekt będzie nosił nazwę 

"Felix Felicis dla domu dziecka", jako fani Harrego Pottera dobrze wiecie na pewno że to eliksir, znany też jako "Płynne Szczęście. Skupiłem się na "szczęściu" które chciałem razem z Wami podarować dzieciom w domu dziecka! Pewnie już sobie zadajecie na tym etapie czytania, na co ta zbiórka? Już Wam mówię! 


t9366a9ef76e2789.png


NA CO BĘDZIE PRZEZNACZONA KWOTA?


Kwota która zostanie uzbierana na portalu zrzutka.pl całościowo będzie przeznaczona na zakup przeróżnych gadżetów związanych z Harrym Potterem które będą przeznaczone dla Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu. Podjąłem ryzykowny ruch, ponieważ nie do końca wiem jak zrzutka się przyjmie, ale jak to mówią, raz się żyje! Wszystko zależy od Was, czy będziecie skłonni pomóc i wykonać dobry uczynek pomagając tym, którzy tej pomocy potrzebują!


OTWARCIE KANAŁU NA YOUTUBE (DEJVCIUU)


Całość z przekazania rzeczy w sprawie tego projektu będzie udokumentowana premierowym vlogiem na moim kanale! Zrzutka potrwa długo, a nawet do czasu aż uda się zebrać kwotę która będzie wystarczająca by zrobić duże zakupy związane z gadżetami, przeróżnymi grami czy książkami o tematyce Harrego. 


POMAGAJMY!

e8e6f1c3bce3a23b.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

NB
Nikola Brylska
50 zł
MI
Michalina
10 zł
JS
Jessica Strzoda
10 zł
PM
Paulina
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków