id: 69wevh

Pomoc dla 14-letniej Faustyny ze Słonnego k/Dubiecka

Pomoc dla 14-letniej Faustyny ze Słonnego k/Dubiecka

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
113 080 zł 
z 100 000 zł
113%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

14-letnia Faustyna i jej babcia znalazły się w bardzo ciężkiej sytuacji. Mieszkają w domu, który jest w trakcie budowy, a do spłacenia został im kredyt. Niespełna miesiąc temu w tragicznym wypadku zginęła mama Faustyny - Małgorzata.


33-letnia pani Małgorzata, z zawodu pielęgniarka utrzymująca ze swojej pensji całą trzyosobową rodzinę spadła z niedokończonych jeszcze schodów, zginęła na miejscu. Dom miał być początkiem nowego życia po tym, jak trzy lata temu rodzina straciła dach nad głową w pożarze. Matka Pani Małgorzaty oraz 14- letnia córka muszą teraz same wykończyć dom i spłacić kredyt. Niestety ich sytuacja finansowa jest trudna i same nie są w stanie tego unieść.


Potrzebne jest przede wszystkim ocieplenie, bo w domu jest coraz większa wilgoć i wykończenie schodów, tych które stały się przyczyną tragedii. Pieniądze potrzebne są również na spłatę kredytu. Bez tego dom może przejąć bank.


Zrzutka ta organizowana jest przez osobę prywatną, 100% zebranej przez nas kwoty zostanie przekazane rodzinie. Moga mieć Państwo pewność, że żadna złotówka nie zostanie tu zmarnowana.


Potrzeby są naprawdę duże (w tej zbiórce zbieramy na spłatę kredytu hipotecznego, jeśli uda się więcej to nadwyżka zostanie przekazana na pokrycie pozostałych kosztów):

1) Kredyt hipoteczny 100000 PLN

2) Kredyt na ogrzewanie centralne 30000 PLN

3) Ocieplenie domu (robocizna + materiały) - sfinansowane przez lokalnych przedsiębiorców


Pani Maria miesięcznie musi wpłacać do banku 2000 zł aby spłacić ratę kredytu hipotecznego oraz kredytu na ogrzewanie.


Pani Maria i Faustyna zostały bardzo ciężko doświadczone przez los, dlatego wierzę, że razem możemy pomóc i podarować im choć odrobinę spokoju i radości. Każda złotówka przekazana na zbiórkę ma znaczenie. Liczę na to, że społeczność z Dubiecka i okolic pomoże w nagłośnieniu zrzutki i WSPÓLNIE osiągniemy cel.


Zachęcam do obejrzenia dokumentu w TVP Rzeszów:

https://rzeszow.tvp.pl/47030641/dramatyczna-sytuacja-rodziny-ze-slonnego-w-gminie-dubiecko


Więcej o tragicznym wypadku moga Państwo przeczytać tutaj: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/podkarpacie-tragiczna-smierc-mlodej-kobiety/40e9plb

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1858

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
EW
Ewa
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PC
Paulina Czajecka
10 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
300 zł
BS
Bogusława Szmul
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 29

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 634 zrzutki

i zebrali

762 868 457 zł

A ty na co dziś zbierasz?