id: 6a32a3

Feldenkrais dla każdego

Feldenkrais dla każdego

Nasi użytkownicy założyli 912 226 zrzutek i zebrali 874 122 419 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności22

 • Dziś ktoś zdobył nagrodę - sesję indywidualną za wpłatę 160 zł. Po raz pierwszy. :)

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Celem projektu jest oferowanie w Internecie:Dostęp do nich jest otwarty dla wszystkich. Oparty tylko na dobrowolnych wpłatach. Dzięki zbiórce kolejne warsztaty, nagrania i scenariusze będą przygotowane oraz udostępnione.


Od 2010 roku zajmuję się popularyzacją Metody Feldenkraisa. To moja pasja i codzienna praktyka. Jest to łagodna praca z ciałem. Ponieważ w Polsce jest mało certyfikowanych nauczycieli i zajęcia są tylko w kilku miastach, to wiele osób nie może z nich skorzystać. Także osoby, które z powodów zdrowotnych lub innych nie mogą opuścić domu, nie skorzystają z tradycyjnych zajęć. Na szczęście, każdy może praktykować sam w domu uczestnicząc w warsztatach online, włączając nagranie lub czytając scenariusz lekcji. Nie potrzeba żadnego sprzętu. Wystarczy wygodny strój, kawałek podłogi, koc lub mata.


O Metodzie Feldenkraisa: nauka ruchu oparta na neurobiologii, procesach uczenia się, naturalnym ruchu niemowląt i zwierząt oraz sztukach walki. Lekcje rozwijają świadomość siebie i koordynację, zmieniają nawyki ruchowe, wzmacniają sprawność ciała i umysłu, poprawiają oddech i równowagę, pozwalają poruszać się efektywniej i z mniejszym wysiłkiem. Rozluźniają mięśnie i przywracają ich sprężystość. Przekłada się to na zdrowie, spokój i opanowanie, większą skuteczność w działaniu oraz witalność i chęć do życia.


Zajęcia są dla zwykłych osób, którzy chcą poruszać się lepiej, np. z mniejszym bólem i większą przyjemnością w codziennych sytuacjach, w tym dla tancerzy, sportowców, aktorów, fizjoterapeutów i wszystkich tych, którzy zawodowo bądź hobbystycznie pracują ciałem i z ciałem. Skorzystać mogą osoby w każdym wieku, również osoby starsze. Zajęcia prowadzone są bez naśladowania, porównywania się i oceniania. Każdy robi z uwagą na siebie i na to co czuje.


O mnie: Nazywam się Paweł Wójtowicz. Jestem certyfikowanym nauczycielem Metody Feldenkraisa. Ukończyłem 4-letni kurs nauczycielski w Anglii. Jestem członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Metody Feldenkraisa. Od 2013 roku prowadzę warsztaty w całej Polsce i zagranicą m.in. na Akademii Muzycznej w Łodzi i w Katowicach. Ponadto pracuję indywidualnie tą Metodą z dziećmi z porażeniem mózgowym na Ukrainie.


Więcej informacji:

https://www.facebook.com/Met.Feldenkraisa/

http://pawelwojtowicz.pl/

https://soundcloud.com/pawel-wojtowicz-372971390

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Sesja indywidualna online

Dla czterech pierwszych osób wpłacających kwotę co najmniej 160 zł oferuję bezpłatną sesję indywidualną. Szczegóły takiej sesji opisane są tutaj https://www.fac...

od 160 zł

Kupione 4 z 4

Zakończona

Wpłaty 637

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków