id: 6a32a3

Feldenkrais dla każdego

Feldenkrais dla każdego

Aktualności22

 • Dziś ktoś zdobył nagrodę - sesję indywidualną za wpłatę 160 zł. Po raz pierwszy. :)

  Czytaj więcej
 • Dziś była lekcja o oczach. Nr 11 na soundcloudzie. W niedzielę warsztaty :)

  Czytaj więcej
 • Dziś lekcja pt. "Martwy ptak". Zapraszam na 19.00 na Zoomie. :)

  Czytaj więcej
 • Dziś dodałem nagrodę w postaci sesji indywidualnej online za wpłaty 160 zł lub większe.

  Czytaj więcej
 • Dziś o 17.00 warsztaty online "Siadanie i oczy". Szczegóły na FB. Zapraszam :)

  Czytaj więcej
 • Wczoraj była wyjątkowa lekcja online w ramach festiwalu Cyrkulacje. Było nas 315 osób! Dziękuję. :)

  Czytaj więcej
 • Od dwóch tygodni na SoundCloud umieszczam nagrania swoich lekcji, aby każdy mógł praktykować samodzielnie, kiedy chce. Jest już 11 lekcji. Jest już ponad 1.000 odtworzeń. Korzystajcie. :) https://soundcloud.com/pawel-wojtowicz-372971390

  Czytaj więcej
 • Dziś lekcja nr 8 dla pleców. Zapraszam :)

  Czytaj więcej
 • Dziś warsztaty o 17.00 - https://www.facebook.com/events/221041439150625/ Zapraszam :)

  Czytaj więcej
 • Wczoraj była lekcja o sięganiu i przetaczaniu, która otwiera temat "Plecy" Było nas 135 osób. W piątek kontynuujemy. W niedzielę warsztaty "Zdrowe plecy". Zapraszam. :)


  https://www.facebook.com/events/221041439150625/

  Czytaj więcej
 • Wczoraj była lekcja nr 5. Dziękuję za wspólną praktykę i wsparcie... Jutro zapraszam na świąteczne warsztaty o 17.00 - https://www.facebook.com/events/171730917238293/ ... Życzę Wam wszystkim Spokojnych i Radosnych Świąt. :)

  Czytaj więcej
 • Nagrania dotychczasowych lekcji dostępne tutaj - https://soundcloud.com/pawel-wojtowicz-372971390

  Czytaj więcej
 • Od dzisiaj przez 30 dni dostępne bezpłatnie są też pliki do ściągnięcia z lekcjami online: lekcja nr 2 - https://ufile.io/j13dojfl i lekcja nr 4 - https://ufile.io/ya2rzstf Możesz robić lekcje, kiedy chcesz i ile razy chcesz. Nagrania są surowe. Zaczynają się powitaniem i czekaniem na uczestników, więc można przewinąć do samej lekcji. Na końcu są pytania, odpowiedzi, komentarze. Korzystajcie. :)

  Czytaj więcej
 • Dodane jest nagranie lekcji nr 4 i jej scenariusz. Zapraszam do samodzielnej praktyki - http://pawelwojtowicz.pl/nagrania/

  Czytaj więcej
 • Wczoraj odbyły się pierwsze warsztaty online. Zrobiliśmy 3 lekcje, które rozwijają jeden temat. Poprawiają giętkość tułowia, aby móc z łatwością zrobić nowe ruchy np. usiąść z pozycji leżenia. Było nas 164 osoby. Dziękuję za wspólną praktykę i wpłaty. Zapraszam jutro, we wtorek na nową lekcję.

  Czytaj więcej
 • Wczoraj na lekcji było nas 180 osób. Jutro pierwsze warsztaty online. Niedziela 17.00. Zapraszam. https://www.facebook.com/events/246501263410919/

  Czytaj więcej
 • Zapraszam dzisiaj na lekcję online o zgięciach i skracaniach, które wydłużają i prostują. O tułowiu, który zaczyna mięknąć. Wszystko jedno czy jest twardy z lęku czy ze zmęczenia. Będziemy eksplorować "brzuszki", aby zresetować pamięć mięśni i poczuć się na nowo. https://www.facebook.com/events/208551867253760/

  Czytaj więcej
 • Lekcje online odbywają się na platformie Zoom, która jest darmowa dla spotkań do 1 godziny dla maksymalnie 100 osób. Dzięki Waszym wpłatom wykupiłem dziś rozszerzenie tej funkcjonalności. Dzięki temu zajęcia będą mogły trwać dłużej bez ograniczeń czasu. Po zajęciach będzie czas na zadawanie pytań na temat Metody Feldenkraisa i danej lekcji i odpowiedzi. Także maksymalna liczba uczestników została podniesiona do 500, aby więcej chętnych mogło skorzystać z lekcji.

  Czytaj więcej
 • Wczoraj była pierwsza regularna lekcja online. O unoszeniu głowy z pomocą tułowia i miednicy. Poszerza klatkę piersiową i poprawia oddech. Było nas 88 osób. Dziękuję! Scenariusz lekcji (nr 2) dodany. Zapraszam w piątek na nową lekcję.

  Czytaj więcej
 • Jutro zaczynamy regularne lekcje online. Wtorki - https://www.facebook.com/events/208551867253760/

  Czytaj więcej
 • Dziś odbyła się pierwsza próbna lekcja online na Zoomie. Było nas 50 osób. Planuję regularne godzinne zajęcia we wtorki i w piątki o 19.00 na Zoomie. Zapraszam :)

  Czytaj więcej
 • Na mojej stronie możecie znaleźć nagrania lekcji do samodzielnej praktyki. Na ten moment jest ich 6. Część z nich została nagrana w studio, część w domu. Zapraszam do korzystania. http://pawelwojtowicz.pl/nagrania/

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Celem projektu jest oferowanie w Internecie:



Dostęp do nich jest otwarty dla wszystkich. Oparty tylko na dobrowolnych wpłatach. Dzięki zbiórce kolejne warsztaty, nagrania i scenariusze będą przygotowane oraz udostępnione.


Od 2010 roku zajmuję się popularyzacją Metody Feldenkraisa. To moja pasja i codzienna praktyka. Jest to łagodna praca z ciałem. Ponieważ w Polsce jest mało certyfikowanych nauczycieli i zajęcia są tylko w kilku miastach, to wiele osób nie może z nich skorzystać. Także osoby, które z powodów zdrowotnych lub innych nie mogą opuścić domu, nie skorzystają z tradycyjnych zajęć. Na szczęście, każdy może praktykować sam w domu uczestnicząc w warsztatach online, włączając nagranie lub czytając scenariusz lekcji. Nie potrzeba żadnego sprzętu. Wystarczy wygodny strój, kawałek podłogi, koc lub mata.


O Metodzie Feldenkraisa: nauka ruchu oparta na neurobiologii, procesach uczenia się, naturalnym ruchu niemowląt i zwierząt oraz sztukach walki. Lekcje rozwijają świadomość siebie i koordynację, zmieniają nawyki ruchowe, wzmacniają sprawność ciała i umysłu, poprawiają oddech i równowagę, pozwalają poruszać się efektywniej i z mniejszym wysiłkiem. Rozluźniają mięśnie i przywracają ich sprężystość. Przekłada się to na zdrowie, spokój i opanowanie, większą skuteczność w działaniu oraz witalność i chęć do życia.


Zajęcia są dla zwykłych osób, którzy chcą poruszać się lepiej, np. z mniejszym bólem i większą przyjemnością w codziennych sytuacjach, w tym dla tancerzy, sportowców, aktorów, fizjoterapeutów i wszystkich tych, którzy zawodowo bądź hobbystycznie pracują ciałem i z ciałem. Skorzystać mogą osoby w każdym wieku, również osoby starsze. Zajęcia prowadzone są bez naśladowania, porównywania się i oceniania. Każdy robi z uwagą na siebie i na to co czuje.


O mnie: Nazywam się Paweł Wójtowicz. Jestem certyfikowanym nauczycielem Metody Feldenkraisa. Ukończyłem 4-letni kurs nauczycielski w Anglii. Jestem członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Metody Feldenkraisa. Od 2013 roku prowadzę warsztaty w całej Polsce i zagranicą m.in. na Akademii Muzycznej w Łodzi i w Katowicach. Ponadto pracuję indywidualnie tą Metodą z dziećmi z porażeniem mózgowym na Ukrainie.


Więcej informacji:

https://www.facebook.com/Met.Feldenkraisa/

http://pawelwojtowicz.pl/

https://soundcloud.com/pawel-wojtowicz-372971390

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty

  Wpłać 160 zł i więcej
  Sesja indywidualna online

  Dla czterech pierwszych osób wpłacających kwotę co najmniej 160 zł oferuję bezpłatną sesję indywidualną. Szczegóły takiej sesji opisane są tutaj https://www.facebook.com/events/538087583545930/

  rozwiń

  wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

Wpłaty 635

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków

Nagrody / oferty

Wpłać 160 zł i więcej
Sesja indywidualna online

Dla czterech pierwszych osób wpłacających kwotę co najmniej 160 zł oferuję bezpłatną sesję indywidualną. Szczegóły takiej sesji opisane są tutaj https://www.facebook.com/events/538087583545930/

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

Nasi użytkownicy założyli

880 230 zrzutek

i zebrali

810 548 287 zł

A ty na co dziś zbierasz?