Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Międzynarodowa gra kryptologiczna ID: 6a5f8y

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Wymienienie na Liście Wspierających

  Dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy. Każda osoba, która obdarzy nas wpłatą w tej wysokości, zostanie wymieniona na Liście Wspierających naszej strony.


 • Smycz

  Jesteśmy wdzięczni za wsparcie taką sumą. Zdecydowanie pomaga nam to w promowaniu naszego kraju za granicą. W tym progu każdy wpłacający otrzymuje od nas także Smycz Enigma, dostępną w kilku wariantach kolorystycznych. Wsparcie łączy się z progiem Lista Wspierających

  Smycz
 • Kubek logo Enigmy

  Razem tworzymy coś wielkiego. W tym progu chcemy podziękować wam za wpłatę upominkiem w postaci kubka. Nadruk przedstawia projekt Enigmy pochodzący z wniosku patentowego. Wsparcie łączy się z progiem Lista Wspierających.

  Kubek logo Enigmy
 • Kubek TheCODEBREAKERS

  Razem tworzymy coś wielkiego. W tym progu chcemy podziękować wam za wpłatę upominkiem w postaci kubka. Nadruk przedstawia podobizny trójki polskich matematyków na tle Zamku Cesarskiego w Poznaniu. Wsparcie łączy się z progiem Lista Wspierających. 

  Kubek TheCODEBREAKERS
 • Koszulka Pogromcy Enigmy

  To już poważne wsparcie naszej inicjatywy. Dziękujemy za pomoc w rozwijaniu naszej kryptologicznej gry, w zamian odwdzięczając się tematyczną koszulką! Wsparcie łączy się z progiem Lista Wspierających

  Koszulka Pogromcy Enigmy
 • Koszulka TheCODEBREAKERS

  Nowa wersja kryptologicznej koszulki w kolorze czarnym. Front koszulki zdobią podobizny trójki polskich kryptologów. Wsparcie łączy się z progiem Lista Wspierających

  Koszulka TheCODEBREAKERS
 • Gra Łamacze Szyfrów

  Niewyobrażalne wsparcie i dodatkowa motywacja dla nas, by kontynuować rozpoczętą pracę. Po przekroczeniu tego progu w ramach podziękowania wyślemy do wpłacającego kryptologiczną grę planszową. 

  Gra Łamacze Szyfrów
 • Wykład

  Za tak szczodrą wpłatę jesteśmy w stanie przeprowadzić wykład o tematyce historii szyfrów oraz Enigmy w zorganizowanej przez Ciebie sali. Wykłady prowadzone są dla grup liczących maks. 50 osób.

  Wykład
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij