ROZWÓJ BLOGA I NOWE MOŻLIWOŚCI : SPRZĘT TECHNICZNY! ID: 6ahak4

ROZWÓJ BLOGA I NOWE MOŻLIWOŚCI : SPRZĘT TECHNICZNY! ID: 6ahak4

52 zł z 3 000 zł

1%

52 zł

52 zł

z 3 000 zł

146 dni

146 dni

do końca

3

3

wspierających
1%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

6ahak4-f3fec3.png

Mam na imię Marcin i witam Cię na moim blogu. Długo zastanawiałem się nad sposobem, dzięki któremu pogodzę dwa kluczowe elementy, a mianowicie motywację i dążenie do perfekcji za pomocą codziennej pracy nad sobą oraz udokumentowania wszystkiego, co robię.


Nigdy wcześniej nie prowadziłem takiej formy dziennika, ale chcę, aby niniejszy projekt stał się swoistym portfolio całego mojego życia i może dzięki niemu uda mi się zainspirować kilka osób do wymagania od siebie więcej, a jednocześnie blog (i odwiedzający) będzie mi codziennie przypominał o tym, że zegar tyka, a przede mną jeszcze wiele wyzwań i celów.


Nie wiem, jak skończy się ta przygoda, ale postawiłem swój pierwszy krok i nie zamierzam się zatrzymać, więc jeśli w głębi siebie czujesz, że chcesz czegoś więcej od życia, kompan zawsze jest mile widziany.


6ahak4-896de0.png

Właśnie powyższymi słowami witam osoby, które chcą poznać mnie, mój świat i mój blog. Pragnę zbudować społeczeństwo ludzi, którzy podobnie jak ja, są ciekawi świata i chcą od życia więcej.

Jestem osobą ambitną i dążę do realizacji założonych celów. Chcę, aby mój blog był inspiracją i dowodem, że można osiągnąć wszystko, co sobie założymy.6ahak4-795cc676.png
Zebrane środki przeznaczę na rozwój bloga, zakup sprzętu i skupienie się na kolejnych przedsięwzięciach, które oczywiście udokumentuję oraz opublikuję z moimi przemyśleniami.


Mam nadzieję, że będzie to inspiracja i motywacja do kreowania wymarzonego Życia. Zarówno dla Ciebie, jak i dla mnie!6ahak4-975fdbd7.png


SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ WPŁATĘ I WIARĘ W TEN PROJEKT!

Wpłacający3

J
Jakub Szczepaniak
50 zł
 
Marcin Majchrzak
1 zł
 
Marcin Majchrzak
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

536 512 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?