id: 6ar86e

ZBUDUJEMY TEN DOM ! :) Budowa domu dla dorosłych osób z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną w Gdyni

ZBUDUJEMY TEN DOM ! :) Budowa domu dla dorosłych osób z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną w Gdyni

 
Fundacja Niebieski Szlak

Opis zrzutki

W Polsce wciąż brakuje miejsc, w których dorosłe osoby z niepełnosprawnościami mogą żyć godnie i bezpiecznie. Fundacja Niebieski Szlak buduje pierwszy w Gdyni Dom dla dorosłych w spektrum autyzmu i osób z niepełnosprawnościami, wymagających znacznego poziomu wsparcia.


Nasz cel 

Jesteśmy rodzicami dorosłych osób w spektrum autyzmu i osób z niepełnosprawnościami.

Każdego dnia towarzyszy nam jedno pragnienie – by nasze dzieci, także wtedy, gdy nas zabraknie, miały swoje miejsce w świecie: spokojne, bezpieczne, pełne zrozumienia, życzliwości i wsparcia.


Z tego marzenia narodził się nasz cel: Dom - Moje Miejsce na Ziemi


Co budujemy?

Moje Miejsce na Ziemi to wyjątkowe miejsce, w którym dorośli w spektrum autyzmu i osoby z niepełnosprawnościami otrzymają troskę, szacunek i poczucie bezpieczeństwa. Dom, w którym osoby te będą mogły żyć godnie, rozwijać się, budować relacje i czuć się częścią lokalnej społeczności.

To nie będzie instytucja. To będzie prawdziwy Dom 🏠


Dzięki życzliwości Miasta Gdyni dysponujemy - w ramach umowy dzierżawy - działką pod budowę domu. Mamy już gotowy projekt architektoniczny, spójną koncepcję, jasną wizję oraz ogromną determinację, by to miejsce stworzyć!


Teraz potrzeba już tylko jednego – Twojego wsparcia, by nasz wymarzony Dom mógł naprawdę powstać!

  

Jak możesz pomóc?

❤️ Wpłać dowolną kwotę

🔄 Udostępnij tę zbiórkę dalej

🤝 Zaangażuj swoją firmę lub społeczność

🌱 Zostań stałym darczyńcą

Każda wpłata — nawet najmniejsza — przybliża nas do budowy domu ❤️


Kim jesteśmy?

Fundacja Niebieski Szlak to założona w 2017 r. organizacja pożytku publicznego (OPP) należąca do Porozumienia Autyzm-Polska. Organizujemy ogólnopolskie konferencje, spotkania i szkolenia, które zwiększają świadomość i wrażliwość społeczną wobec osób w spektrum autyzmu i z niepełnosprawnościami.

Naszym priorytetem jest zapewnienie tym osobom godnego i niezależnego

życia.


Nasze działania zostały docenione wieloma nagrodami, m.in. medalem „Gdynia bez barier” – za działania na rzecz osób w spektrum autyzmu, nagrodą Srebrnego Śledzia – za kreatywność i zaangażowanie społeczne oraz wyróżnieniem „Z miłości do Gdyni” – za promowanie wiedzy o autyzmie. 


Dziękujemy, że jesteś z nami ❤️ Razem tworzymy Moje Miejsce na Ziemi 🏠

Fundacja Niebieski Szlak


Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Recurring Blik
Wypróbuj Płatności powtarzalne BLIK i wspieraj regularnie zrzutki w kilku kliknięciach
Recurring Blik Image
Wypróbuj Płatności powtarzalne BLIK i wspieraj regularnie zrzutki w kilku kliknięciach
Recurring Blik

Komentarze 2

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez