id: 6bx5p5

"Ja jadę - Ty pomagasz - sezon IV", czyli rowerem 4000 km wokół Bałtyku dla Leny, Igi i Wojciecha z Siemianowic Śląskich!!!

"Ja jadę - Ty pomagasz - sezon IV", czyli rowerem 4000 km wokół Bałtyku dla Leny, Igi i Wojciecha z Siemianowic Śląskich!!!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Nasi użytkownicy założyli 1 188 651 zrzutek i zebrali 1 251 859 398 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

4qFFqY9Au1quhsOq.pngStowarzyszenie „Ja jadę – Ty pomagasz” to osoby, które zostały zweryfikowane przez Zarząd i jesteśmy pewni w 100%, że to wzory do naśladowania! Jeszcze rok temu pisaliśmy, że jest nas już 19, a teraz napiszemy, że jest nas 32!!! Z tej kolejnej akcji charytatywnej, czyli „Ja jadę – Ty pomagasz, sezon IV” nikt ze Stowarzyszenia nie osiągnie ani złotówki. Wprost przeciwnie. Każdy da coś od siebie, czy to rzecz materialną, czy swoje środki finansowe, czy po prostu przekona grono osób do wsparcia naszych Beneficjentów! Wśród nas są urzędnicy, policjanci, wojskowi, radni, pracownicy firm, przedsiębiorcy, a nawet emeryci.

6KY0kAPnt8m9Lwsp.pngZdajemy sobie sprawę, że potrzebujących jest ogromna ilość, ale będziemy Państwa przekonywać, aby wesprzeć wybrane przez nas dzieciaki! Oto one:

HXcQS8WjOMVvURiN.jpg

Lenka Świątek - ur. 5.04.2014 r. jako skrajny wcześniak, przebyła niedotlenienie okołoporodowe, odmę opłucnową, zamartwicę, anemizację, głębokie zaburzenia adaptacji poporodowej, wylewy dokomorowe, niewydolność wielonarządową i wadę serca. Ma wadę postawy związaną z deformacją klatki piersiowej oraz wiotkość centralną i obwodową. Ponadto występują u Niej problemy w adaptacji społecznej, reakcjach emocjonalnych, silne wyładowania emocjonalne, agresywność, nadwrażliwość, zaburzenia integracji sensorycznej, autyzm. Jest rehabilitowana od urodzenia, pod stałą opieką specjalistyczną psychiatry, neurologa, alergologa, kardiologa, gastrologa oraz ortopedy.


llMuYvPpzDQuJ12c.jpgftwy4NQxLBFd9y4k.jpg

Iga Krawczyk - ur. 19.07.2017 r. (siostra Wojtka), ma autyzm, problemy z napięciem mięśniowym i zaburzenia integracji sensorycznej. Iga mówi, ale nie prowadzi dialogu, występują echolaile, mowa jest niewyraźna i nie zawsze utrzymuje kontakt wzrokowy. Ma lęki i problemy z załatwianiem potrzeb fizjologicznych, nie czuje parcia, ma problemy z nerkami, częste stany zapalne układu moczowego. Jest pod opieką neurologa, psychiatry, nefrologa, gastrologa, laryngologa, kardiologa, alergologa. Ma rehabilitacje z psychologiem, logopedą fizjoterapeutą, terapeutą integracji sensorycznej.

Wojciech Krawczyk - ur. 30.01.2010 r. (brat Igi) jako wcześniak, przebył neuroinfekcję min. Sepsę, zapalenie opon mózgowo rdzeniowych, wylew krwi do mózgu. Wojtek ma autyzm, padaczkę, upośledzenie umysłowe w stopniu głębokim, problemy z napięciem mięśniowym. Wymaga opieki drugiej osoby. Nie mówi, jest pieluchowany, potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach, źle sypia oraz występuje autoagresja (uderza głową w ściany, szczypie się, gryzie, bije po twarzy), ma padaczkę tzw. zastygnięcie wzroku. Jest pod opieką neurologa, psychiatry, kardiologa, ma terapię z logopedą, psychologiem, fizjoterapeutą, wymaga stałej i ciągłej rehabilitacji.


Zrobimy co w naszej mocy, aby choć troszkę Im pomóc. Obiecaliśmy, że będziemy zachęcać Państwa do wpłat i zakupów, aby pomagać i mieć ogromną satysfakcję. Z góry za wszystko dziękujemy!


Zachęcamy wszystkie instytucje, firmy do współpracy. Zrobimy Wam reklamę o ile dacie coś z serca, a nie tylko dla reklamy. Bo my robimy to wszystko z serca oraz pasji i takimi też ludźmi się chcemy otaczać.


Zwieńczeniem akcji charytatywnej - sezonu IV będzie zorganizowany w maju 2024 r. rajd rowerowy do Norwegii. Jest to wyzwanie, bo nie wiemy, czy nasi przedstawiciele będą się pocić czy marznąć. Jednak dadzą z siebie wszystko, aby kolejny raz zainteresować Państwa do oglądania relacji, do przeżywania z nami wielkiej przygody. Będziemy jechać przez kraje: Polska - Litwa - Łotwa - Estonia - Finlandia - Szwecja - Norwegia!


Dziękujemy za wszystkie bezinteresowne wpłaty, dziękujemy za wszystkie zakupy, dziękujemy, że jesteście z nami kolejny rok!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1078

preloader

Komentarze 85

 
2500 znaków