id: 6c3dfv

Pomóż nam odbudować lata pracy...

Pomóż nam odbudować lata pracy...

Nasi użytkownicy założyli 981 680 zrzutek i zebrali 1 003 889 127 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Droga rodzino, przyjaciele, znajomi oraz nieznajomi którzy postanowili nas wesprzeć!


  Bardzo wam dziękujemy za ogrom wpłat i udostępnień naszej zbiorki. Jesteśmy szczęśliwi że mamy takich ludzi dookoła siebie. Będziemy wdzięczni za każdą informacje, o zbędnym komuś sprzęcie stolarskim, np. piła, wkrętarka, liczy się wszystko.


  Nie zatrzymujemy się, walczymy dalej. Dziś mamy jeszcze większą nadzieję na lepsze jutro dla naszej rodziny i szybki powrót do normalności.


  Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!


  IWONA I SŁAWEK

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

1 marca w miejscowości Niwki obok Zwolenia, świat dla naszej rodziny na chwilę się zatrzymał. Środek nocy rozjaśnił nam widok rozprzestrzeniającego się na naszych oczach ognia, a huk pękających szyb wzbudził strach. Rozpoczęła się dramatyczna akcja ratowania czegokolwiek. Mimo tego było za późno..


W ciągu jednej chwili straciliśmy połowę naszego życia. Żywioł zniszczył cały nasz zawodowy dorobek – warsztat stolarski z całą zawartością. Wszystkie niezastąpione sprzęty potrzebne do wykonywania zawodu stolarza, którym jestem odkąd pamiętam, tak samo jak samochód dostawczy oraz budynek doszczętnie spłonęły. Nie mogę się również wywiązać z przyjętych ostatnio zleceń.


W akcji gaśniczej uczestniczyło 5 zastępów straży pożarnej, na szczęście nie była potrzebna pomoc lekarska, zachowaliśmy zdrowie, życie oraz dom od którego straty dzieliło nas kilkanaście minut.


Pożar pochłonął wszystko, został tylko popiół, wielki ból oraz pytanie - "co dalej?" Nasz świat zmienił się o 180 stopni i bardzo długo nie wróci do stanu z przed tego zdarzenia. Okoliczności wypadku ustala policja. Było kilka hipotez ale żadna nie jest jeszcze potwierdzona.


Straty szacujemy na około 300 tysięcy złotych. Kwota odbudowy jest ogromna i przekracza nasze możliwości finansowe. Wszystko na co pracowaliśmy tyle lat straciliśmy w jednej chwili.


Zebrane pieniądze na początek przeznaczymy na zakup najpotrzebniejszych rzeczy abym mógł powrócić do zawodu, a moja rodzina do normalności. Na resztę później zarobię już sam.


Zwracamy się do wszystkich z prośbą o pomoc, której sami wielokrotnie udzielaliśmy nie tylko przyjaciołom, ale także obcym ludziom. Wierzymy, że dobro, które tyle razy przekazywaliśmy wróci teraz do nas ze zdwojoną siłą i pomoże nam się podnieść po tej tragicznej nocy.


Będziemy wdzięczni za każdą, choćby najmniejszą okazana pomoc. Wierzymy, że każda najmniejsza cegiełka pozwoli nam na lepsze jutro!


yg1sIgWgm94oRc8u.jpg

AbBifBTGGKaAiEFW.png

cmDEo7kwY64CwlKb.png


W1INkCsaEWt0N399.jpg


090TJ0rrqyZQtXCe.jpg

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 290

AB
Mirek i Ania Marzec
45 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MI
Michał
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
200 zł
WI
Wiola
100 zł
KK
Kacper
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 9

 
2500 znaków