id: 6c8hsy

KS Hetman Sieradz

KS Hetman Sieradz

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 900 zł
z 2 500
76%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 982 674 zrzutki i zebrali 1 005 589 141 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Na co dzień trenujemy na boisku osiedlowym. Chcielibyśmy być kojarzeni jako drużyna reprezentująca i promująca Osiedle Hetmańskie w Sieradzu. Od sezonu 2022/23 chcielibyśmy wystartować w oficjalnych rozgrywkach sieradzkiej B-klasy oraz sprawdzić się w Pucharze Polski. Dołącz do nas i wesprzyj naszą zbiórkę!Jesteśmy amatorską drużyną piłkarską z Sieradza założoną w 2016 jako "Rudolf Sieradz FC". Od 1 października 2019 występujemy pod nazwą "KS Hetman Sieradz". Mimo wzlotów i upadków jesteśmy ambitnymi chłopakami, dla których piłka nożna to prawdziwa pasja.


Po pierwszym, długo wyczekiwanym triumfie w lutym 2020 (III miejsce w halowym turnieju), ponad połowa ówczesnego składu postanowiła opuścić nasz zespół, zakładając swój własny projekt piłkarski. Jednak w dobie pandemii udało nam się złożyć nowy skład, któremu nie brakuje ambicji, chce rywalizować i dążyć do najwyższych celów. Nowa kadra dwukrotnie stawała na podium "Klasy Amatorskiej" - na II miejscu w 2020 oraz III miejscu w 2021.


Od sezonu 2022/2023 chcielibyśmy wystartować w oficjalnych rozgrywkach sieradzkiej B-klasy oraz sprawdzić się w Pucharze Polski. Wiemy, że może to być zrzut na głęboką wodę, jednak nie poddamy się i mimo wszystko, chcielibyśmy spróbować swoich sił.


Na co dzień, trenujemy na osiedlowym boisku, które wkrótce może doczekać się lekkiej modernizacji. Przeważnie sami musieliśmy dbać o boisko, żeby móc zorganizować mecz/trening. Jako drużyna, chcielibyśmy być kojarzeni jako ci, którzy będą reprezentować oraz promować Osiedle Hetmańskie w Sieradzu.


Dlatego, jeśli znajdzie się jakaś osoba, która chciałaby wspomóc finansowo nasz projekt, bardzo prosimy o wpłatę chociaż jednej złotówki na naszej "zrzutce". Każda złotówka może przybliżyć naszą drużynę do realizacji kolejnych celów.


Z góry, bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Kacper Michalak i Dominik Barczewski

KS HETMAN SIERADZ

ua91e808074d7818.png

hetmansieradz.futbolowo.pl/

facebook.com/hetmansieradz

instagram.com/hetmansieradz/

youtube.com/channel/UCalTR1momuieozPwKFE5xbwP.S. Dzięki poprzednim zbiórkom, nasz zespół mógł sobie pozwolić na zakup nowych piłek, a także w ostatnich dwóch edycjach "Klasy Amatorskiej" wystąpiliśmy w nowych strojach. Dzięki Wam, zebraliśmy ponad 500 złotych, które umożliwiły nam zmniejszenie kosztów zakupu nowych koszulek marki A-GOL i piłek KEEZA.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty w czasach pandemii. Teraz czas na kolejne wyzwania ;)f57c67bda2c4a051.png

wcb5e8d65f06ac74.png


Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

 
Dane ukryte
500 zł
PP
Werka
210 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
135 zł
 
Dane ukryte
100 zł
WA
DB10
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
PZ
20 zł
 
Dane ukryte
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!