id: 6c8hsy

KS Hetman Sieradz

KS Hetman Sieradz

1 800 zł 
z 2 500 zł
72%
20 dni do końca
14 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Na co dzień trenujemy na boisku osiedlowym. Chcielibyśmy być kojarzeni jako drużyna reprezentująca i promująca Osiedle Hetmańskie w Sieradzu. Od sezonu 2022/23 chcielibyśmy wystartować w oficjalnych rozgrywkach sieradzkiej B-klasy oraz sprawdzić się w Pucharze Polski. Dołącz do nas i wesprzyj naszą zbiórkę!Jesteśmy amatorską drużyną piłkarską z Sieradza założoną w 2016 jako "Rudolf Sieradz FC". Od 1 października 2019 występujemy pod nazwą "KS Hetman Sieradz". Mimo wzlotów i upadków jesteśmy ambitnymi chłopakami, dla których piłka nożna to prawdziwa pasja.


Po pierwszym, długo wyczekiwanym triumfie w lutym 2020 (III miejsce w halowym turnieju), ponad połowa ówczesnego składu postanowiła opuścić nasz zespół, zakładając swój własny projekt piłkarski. Jednak w dobie pandemii udało nam się złożyć nowy skład, któremu nie brakuje ambicji, chce rywalizować i dążyć do najwyższych celów. Nowa kadra dwukrotnie stawała na podium "Klasy Amatorskiej" - na II miejscu w 2020 oraz III miejscu w 2021.


Od sezonu 2022/2023 chcielibyśmy wystartować w oficjalnych rozgrywkach sieradzkiej B-klasy oraz sprawdzić się w Pucharze Polski. Wiemy, że może to być zrzut na głęboką wodę, jednak nie poddamy się i mimo wszystko, chcielibyśmy spróbować swoich sił.


Na co dzień, trenujemy na osiedlowym boisku, które wkrótce może doczekać się lekkiej modernizacji. Przeważnie sami musieliśmy dbać o boisko, żeby móc zorganizować mecz/trening. Jako drużyna, chcielibyśmy być kojarzeni jako ci, którzy będą reprezentować oraz promować Osiedle Hetmańskie w Sieradzu.


Dlatego, jeśli znajdzie się jakaś osoba, która chciałaby wspomóc finansowo nasz projekt, bardzo prosimy o wpłatę chociaż jednej złotówki na naszej "zrzutce". Każda złotówka może przybliżyć naszą drużynę do realizacji kolejnych celów.


Z góry, bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Kacper Michalak i Dominik Barczewski

KS HETMAN SIERADZ

ua91e808074d7818.png

hetmansieradz.futbolowo.pl/

facebook.com/hetmansieradz

instagram.com/hetmansieradz/

youtube.com/channel/UCalTR1momuieozPwKFE5xbwP.S. Dzięki poprzednim zbiórkom, nasz zespół mógł sobie pozwolić na zakup nowych piłek, a także w ostatnich dwóch edycjach "Klasy Amatorskiej" wystąpiliśmy w nowych strojach. Dzięki Wam, zebraliśmy ponad 500 złotych, które umożliwiły nam zmniejszenie kosztów zakupu nowych koszulek marki A-GOL i piłek KEEZA.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty w czasach pandemii. Teraz czas na kolejne wyzwania ;)f57c67bda2c4a051.png

wcb5e8d65f06ac74.png


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Sobieskiego 12, 98-200

Sieradz, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 14

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Sobieskiego 12, 98-200

Sieradz, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

878 696 zrzutek

i zebrali

807 829 081 zł

A ty na co dziś zbierasz?