id: 6c97cs

Zbieramy na leczenie protonowe dla Katarzyny Czerniga ktora zmaga sie z rakiem mózgu.

Zbieramy na leczenie protonowe dla Katarzyny Czerniga ktora zmaga sie z rakiem mózgu.

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 176 902 zrzutki i zebrali 1 228 913 576 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieramy na leczenie protonowe dla mojej kochanej żonki Kasi

Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi o pomoc dla mojej kochanej żony Kasi w Jej walce z rakiem.Kasia ma 36 lat. Poznalismy się gdy mielismy 15 lat i od tej pory jestesmy nierozlaczni . Jestesmy rodzicami dla 9 letniej Amelki i 11 letniego Fabiana.

Wszystko zaczęło się w listopadzie 2018 od nasilających się bólów głowy. W celu zdiagnozowania ich przyczyny rozpoczęto serię testów i badań. 17 stycznia 2019 zostalismy poinformowani przez lekarza w szpitalu po rezonansie magnetycznym, że Kasia ma raka mózgu. Zostawiono nas z tą wiadomością w pokoju lekarskim, pogrążonych w głębokiej rozpaczy. Po chwili do gabinetu przyszedł kolejny lekarz pytając, czy wiemy czego mozemy się spodziewać. Po szybkim wyjaśnieniu pozostawiono nas z tymi okrutnymi informacjami.Z powodu stanu zdrowia Kasia została zmuszona zrezygnować z pracy.Jednakże lekarze nie byli pewni swojej diagnozy ponieważ kolejne badania nie wykazywaly komorek rakowych, co dało nam wielką nadzieję. Bóle głowy jednak nie ustępowały.W maju 2019 po miesiącach stresów i niepewności, po biopsji wykonanej w LGI Leeds , dostalismy ostateczną diagnozę – rdzeniak.Ten rodzaj raka jest wyjątkowo rzadki. Kasia jest 33 dorosla osobą w UK, która została zdiagnozowana na tą chorobę.Od tej pory czytam wszystko na temat tego typu raka, kontaktuje się z klinikami i lekarzami na całym świecie. Spotkalismy się także z rodzina z Kent. Nina niecale 3 lata temu tez przechodzila przez to samo. Dowiedział się, że protonoterapia da Kasi największe szanse na wyleczenie. W tej sprawie rozmawiałem z lekarzami w roznych ośrodkach medycznych, którzy to podjęliby się leczenia gdy zostaną zebrane fundusze.Protonoterapia nie jest finansowana przez państwo i kosztuje 60.000 funtów. My mamy 20.000 funtów które przeznaczamy na leczenie protonowe jednak wciąż brakuje 40.000 tys funtow. Moja zona jest skromną osobą, ktora bardzo dba o swoją rodzinę i zasługuje na każdą szansę przezwyciężenia tej strasznej choroby. Ja jestem bardzo zdeterminowany i zrobie wszystko żeby uratować swoją ukochaną żonę.Każda wpłacona kwota zwiększy szansę uratowania Kasi, będę Was na bieżąco informować o Jej stanie zdrowia i dziękuję za przeczytanie tej historii.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 217

preloader

Komentarze 27

 
2500 znaków