id: 6c97cs

Zbieramy na leczenie protonowe dla Katarzyny Czerniga ktora zmaga sie z rakiem mózgu.

Zbieramy na leczenie protonowe dla Katarzyny Czerniga ktora zmaga sie z rakiem mózgu.

18 974 zł 
z 200 000 zł
9%
zakończona 25.08.2019r
217 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Zbieramy na leczenie protonowe dla mojej kochanej żonki Kasi

Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi o pomoc dla mojej kochanej żony Kasi w Jej walce z rakiem.Kasia ma 36 lat. Poznalismy się gdy mielismy 15 lat i od tej pory jestesmy nierozlaczni . Jestesmy rodzicami dla 9 letniej Amelki i 11 letniego Fabiana.

Wszystko zaczęło się w listopadzie 2018 od nasilających się bólów głowy. W celu zdiagnozowania ich przyczyny rozpoczęto serię testów i badań. 17 stycznia 2019 zostalismy poinformowani przez lekarza w szpitalu po rezonansie magnetycznym, że Kasia ma raka mózgu. Zostawiono nas z tą wiadomością w pokoju lekarskim, pogrążonych w głębokiej rozpaczy. Po chwili do gabinetu przyszedł kolejny lekarz pytając, czy wiemy czego mozemy się spodziewać. Po szybkim wyjaśnieniu pozostawiono nas z tymi okrutnymi informacjami.Z powodu stanu zdrowia Kasia została zmuszona zrezygnować z pracy.Jednakże lekarze nie byli pewni swojej diagnozy ponieważ kolejne badania nie wykazywaly komorek rakowych, co dało nam wielką nadzieję. Bóle głowy jednak nie ustępowały.W maju 2019 po miesiącach stresów i niepewności, po biopsji wykonanej w LGI Leeds , dostalismy ostateczną diagnozę – rdzeniak.Ten rodzaj raka jest wyjątkowo rzadki. Kasia jest 33 dorosla osobą w UK, która została zdiagnozowana na tą chorobę.Od tej pory czytam wszystko na temat tego typu raka, kontaktuje się z klinikami i lekarzami na całym świecie. Spotkalismy się także z rodzina z Kent. Nina niecale 3 lata temu tez przechodzila przez to samo. Dowiedział się, że protonoterapia da Kasi największe szanse na wyleczenie. W tej sprawie rozmawiałem z lekarzami w roznych ośrodkach medycznych, którzy to podjęliby się leczenia gdy zostaną zebrane fundusze.Protonoterapia nie jest finansowana przez państwo i kosztuje 60.000 funtów. My mamy 20.000 funtów które przeznaczamy na leczenie protonowe jednak wciąż brakuje 40.000 tys funtow. Moja zona jest skromną osobą, ktora bardzo dba o swoją rodzinę i zasługuje na każdą szansę przezwyciężenia tej strasznej choroby. Ja jestem bardzo zdeterminowany i zrobie wszystko żeby uratować swoją ukochaną żonę.Każda wpłacona kwota zwiększy szansę uratowania Kasi, będę Was na bieżąco informować o Jej stanie zdrowia i dziękuję za przeczytanie tej historii.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 217

DP
Dariusz Przewocki
1 000 zł
MM
Magda Meka
 
Dane ukryte
500 zł
KG
Krystian Gunther
500 zł
ML
Mariusz Lachowicz
500 zł
DJ
Danuta Januszewska
500 zł
OR
Aleksandra Rojchel
350 zł
 
Dane ukryte
300 zł
KR
Katarzyna Rowszar
250 zł
 
Dane ukryte
250 zł
Zobacz więcej

Komentarze 27

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

862 985 zrzutek

i zebrali

758 917 267 zł

A ty na co dziś zbierasz?