id: 6dea4h

Zbieramy na organizację półkolonii dla dzieci z Ukrainy oraz Anielskie wakacje dla dzieci i młodzieży z różnych środowisk

Zbieramy na organizację półkolonii dla dzieci z Ukrainy oraz Anielskie wakacje dla dzieci i młodzieży z różnych środowisk

Nasi użytkownicy założyli 1 014 218 zrzutek i zebrali 1 060 555 427 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od 2014 roku przez kilka miejscowości w różnych zakątkach Polski wędruje kolorowa karawana Siedmiu Aniołów. Ta inicjatywa w swoich założeniach ma zbliżać do siebie uczestników oraz społeczność lokalną poprzez wzajemne rozwijanie talentów. Projekt połączył osoby z całego kraju z bardzo różnych środowisk: młodzież ze wspólnot religijnych, osoby działające w wolontariacie, dzieci ze świetlic środowiskowych i domów dziecka, osoby z doświadczeniem bezdomności, aktorów, plastyków, muzyków, tancerzy, osoby duchowne.


W najbliższe wakacje, od 1 do 9 lipca 9-osobowa ekipa anielska pojedzie na Zakarpacie (Ukraina), aby tam zorganizować półkolonie dla dzieci. Wolontariusze codziennie będą organizować warsztaty artystyczne, teatralne, plastyczne dla dzieci. Uczestnikom i uczestniczkom zapewnimy, podczas trwania zajęć, posiłki - śniadanie, obiad oraz wodę. 


Drugim ważnym wydarzeniem, które Stowarzyszenie Siedem Aniołów organizuje od 2014 roku, jest anielska wędrówka. W dniach 21 - 25 sierpnia wspólnota Aniołów zaprasza dzieci i młodzież z różnych środowisk oraz rodziny uchodźców z Czeczeni i Ukrainy, by wspólnie spędzić czas, tworzyć relacje i chociaż przez chwile zapomnieć o trudnościach wynikających z braku pokoju, czy zrozumienia. 


Ważnym aspektem dla nas jest bycie z drugim człowiekiem. Chcemy towarzyszyć, rozmawiać i być. Wszyscy pracujemy zupełnie za darmo. Nie znaczy to wcale, że dla nas – organizatorów, półkolonie są pozbawione kosztów. Istnieje mnóstwo rzeczy, za które musimy zapłacić lub które staramy się pożyczyć. 


Staramy się być otwarci na każdą osobę, która chce zaangażować się w nasze działania. 

Udział w naszych spotkaniach jest bezpłatny.

Członkowie grupy (dzieci, młodzież, opiekunowie, artyści, głoszący konferencje, osoby duchowne, panowie z doświadczeniem bezdomności) mają zapewniony nocleg, sanitariaty, profesjonalne warsztaty, opiekę wychowawców, stały dostęp do wody pitnej, wyżywienie całodzienne, wieczorny przewóz na miejsce noclegu.

Społeczność lokalna i każdy gość mają zapewniony bezpłatny udział w konferencjach, warsztatach, koncertach i spektaklach. 


Celem naszej zrzutki jest zebranie pieniędzy na wyżywienie dla wolontariuszy oraz uczestników spotkań (śniadanie, obiad, kolacja), nocleg w szkole podczas spotkania anielskiego oraz materiałów do organizacji warsztatów dla 130 osób. 

Koszt półkolonii w Ukrainie i Anielskich wakacji to 30 000 zł


Minimalnym celem finansowym, który założyliśmy jest uzbieranie kwoty 25 000 zł, ale kwota która jest nam potrzebna aby w pełni pokryć koszty, to 30 000 .


Dziękujemy za każdą wpłatę!


PS Znajdziecie nas również na facebooku - Siedem Aniołów


fot. Patryk Olczyk


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
ukryta
JS
Joanna
100 zł
AK
Aga
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!