id: 6dgxxb

Rehabilitacja dla wózkersa w Busku-Zdroju

Rehabilitacja dla wózkersa w Busku-Zdroju

Nasi użytkownicy założyli 912 196 zrzutek i zebrali 874 097 257 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Rehabilitacja sanatoryjna dla wózkersa w Busku-Zdroju

Witam serdecznie.

Jestem osobą niepełnosprawną, od ponad 45 lat poruszam się na wózku. Staram się żyć aktywnie i w miarę normalnie. Ruch to mój żywioł, stąd też staram się czerpać z niego tyle radości, ile się da. Biorę udział w różnych biegach ulicznych i wyścigach na wózkach, kiedyś uprawiałem koszykówkę, teraz obok biegów próbuję sił w curlingu na wózkach i orientacji precyzyjnej.

Aby utrzymać tę sprawność, potrzebna jest stała sensowna rehabilitacja, w tym sanatoryjna. Od lat moim ulubionym miejscem sanatoryjnej rehabilitacji jest Busko-Zdrój, gdzie dodatkowo obok różnych zabiegów leczniczych ordynuje się kąpiele siarczkowe. Każdy, kto jedzie do Buska, robi to głównie dla "siary" która ma wiele właściwości leczniczych - w moim przypadku dotyczy to układu kostnego, a przede wszystkim stawów rąk, które od dnia wypadku są cały czas mniej lub bardziej obciążone.

Co kilka lat wyjeżdżam na rehabilitację sanatoryjną w ramach NFZ, częściej się nie da, bo wiadomo jak długo czeka się na skierowanie, a poza tym nie zawsze skierują do Buska, a w innych uzdrowiskach nie oferują tych naturalnych kąpieli siarczkowych. Co prawda są jeszcze w Horyńcu, ale jest to bardzo daleko z centralnej Polski.

Moim sprawdzonym miejscem w Busku-Zdroju jest sanatorium Włókniarz www.wlokniarz.pl gdzie oprócz dużej oferty zabiegów posiadają również dostępne pokoje z przystosowanymi łazienkami. Przeciętny koszt dwutygodniowego pobytu we Włókniarzu oscyluje w granicach 3 tysięcy zł. Nie jest łatwo odłożyć z renty przy codziennych wydatkach, stąd też moja prośba o wsparcie. Każda kwota przybliży mnie do celu.

Z przyjemnością umieszczę każdego darczyńcę na swojej stronie, na którą zapraszam http://mariogo.pl/ o ile oczywiście wyrazi na to zgodę.

Zapraszam również do zakładki "Propozycja współpracy".

Serdecznie dziękuję za wpłaty! Dziękuję również za ewentualne udostępnianie na portalach społecznościowych.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!