id: 6ea7rv

Piec do centralnego ogrzewania dla Pani Klary - świąteczne wsparcie

Piec do centralnego ogrzewania dla Pani Klary - świąteczne wsparcie

Nasi użytkownicy założyli 1 014 888 zrzutek i zebrali 1 061 523 684 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieramy na piec do centralnego ogrzewania (12 kW do 90m2) dla pani Klary, która ogrzewa mieszkanie grzałką elektryczną.

Pani Klara (58 l.) jest samotnie żyjąca rencistką. Została sama po nagłej śmierci męża, który zginał pięć miesięcy temu w wypadku samochodowym. Małżeństwo było bardzo udane, ale nie mieli dzieci. Obecnie pani Klara leczy się na depresję. Po ciężkich chwilach respondentka przeszła na rentę po mężu. Od tego czasu musi polegać sama na sobie i wsparciu kilku sąsiadów, którzy pomagają jej w obowiązkach domowych. Ciężko jest jej opłacać rachunki za prąd, ponieważ są za wysokie.Spowodowane jest to brakiem pieca, mieszkanie ogrzewane jest piecykiem na prąd, żeby grzyb się nie wdał i żeby w domu było w miarę ciepło.

Pani Klara żyje dzięki rencie (1057 zł), po odliczeniu kosztów leczenia i kosztów utrzymania mieszkania, pozostaje jej 507 zł miesięcznie. Sama pani Klara nie straciła chęci wiary w drugiego człowieka, zawdzięcza to życzliwości sąsiadów, których to w ramach wdzięczności obdarowuje swoimi wypieki. Pani Klara uwielbia piec ciasta, mąż zawsze mówił "Klara twoje ciasta to rewelacja!".

Pani Klara będzie bardzo wdzięczna za piec centralny, ponieważ stary zepsuł się i radzi sobie ogrzewając mieszkanie grzałką elektryczną.

Celem zbiórki

jest

piec uniwersalny 12kW do 90m2 !

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 58

PI
Piotr Ivanov
350 zł
JW
Jerzy Witkowski
200 zł
NS
Nirosław Saliszewski
105 zł
Błażej
AT
Aleksandra
100 zł
ES
100 zł
KC
Klaudia Celej
100 zł
MW
Michał Warchał
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków