id: 6ea7rv

Piec do centralnego ogrzewania dla Pani Klary - świąteczne wsparcie

Piec do centralnego ogrzewania dla Pani Klary - świąteczne wsparcie

2 650 zł 
z 2 500
106%
zakończona 14.12.2017r
58 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zbieramy na piec do centralnego ogrzewania (12 kW do 90m2) dla pani Klary, która ogrzewa mieszkanie grzałką elektryczną.

Pani Klara (58 l.) jest samotnie żyjąca rencistką. Została sama po nagłej śmierci męża, który zginał pięć miesięcy temu w wypadku samochodowym. Małżeństwo było bardzo udane, ale nie mieli dzieci. Obecnie pani Klara leczy się na depresję. Po ciężkich chwilach respondentka przeszła na rentę po mężu. Od tego czasu musi polegać sama na sobie i wsparciu kilku sąsiadów, którzy pomagają jej w obowiązkach domowych. Ciężko jest jej opłacać rachunki za prąd, ponieważ są za wysokie.Spowodowane jest to brakiem pieca, mieszkanie ogrzewane jest piecykiem na prąd, żeby grzyb się nie wdał i żeby w domu było w miarę ciepło.

Pani Klara żyje dzięki rencie (1057 zł), po odliczeniu kosztów leczenia i kosztów utrzymania mieszkania, pozostaje jej 507 zł miesięcznie. Sama pani Klara nie straciła chęci wiary w drugiego człowieka, zawdzięcza to życzliwości sąsiadów, których to w ramach wdzięczności obdarowuje swoimi wypieki. Pani Klara uwielbia piec ciasta, mąż zawsze mówił "Klara twoje ciasta to rewelacja!".

Pani Klara będzie bardzo wdzięczna za piec centralny, ponieważ stary zepsuł się i radzi sobie ogrzewając mieszkanie grzałką elektryczną.

Celem zbiórki

jest

piec uniwersalny 12kW do 90m2 !

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 58

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 656 zrzutek

i zebrali

839 095 018 zł

A ty na co dziś zbierasz?