Nowy DOM dla maleńkiej Marysi - pomóżmy Rodzicom odbudować jej przyszłość ID: 6f4zuw

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

18 969 zł z 270 000 zł

7%

18 969 zł

z 270 000 zł
7%

Opis zrzutki

W nocy z poniedziałku na wtorek, 20.08 spalił się dom moich sasiądów, wspaniałych ludzi, którzy właśnie go remontowali dla maleńkiej córeczki i wnuczki Marysi. Pomóżmy tej Rodzinie, by przywrócić uśmiech i radość, oraz by mała Marysia mogła dorastać w godnych warunkach.

zasługuje.

Czy marysia zasługuje na nowy dom?

Drodzy Państwo, ludzie dobrego serca...

Każdego dnia wokół nas przytrafiają się mniejsze lub większe tragedie. Ta historia wydarzyła się tuż koło mnie, ludziom, których znam i lubię, dlatego w ich imieniu chciałabym prosić Was o każdą pomoc, nawet złotówka, dwie, dziesięć zł - każdy grosz się liczy, bo przecież kropla drąży skałę! Wierzę, że wspólnie uda nam się odbudować Dom 16-miesięcznej Marysi.

Strata to nie tylko dach nad głową...

To przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa małego dziecka oraz poczucie możliwości spokojnego go wychowywania przez jego rodziców i dziadków. Ci ludzie pracowali całe życie bardzo ciężko, i właśnie teraz, gdy remontowali ten dom angażując w niego wszelkie środki finansowe, pożar zabrał im wszystko.

Chciałabym, by moi Sąsiedzi mogli odbudować swój dom dla tej małej Istotki, która na to bezdyskusyjnie zasługuje. W pożarze spaliły się nawet resztki emerytury i renty, więc Państwo Piłacikowie nie mają pieniędzy nawet na bieżące potrzeby. Wszystkie oszczędności poszły na remont, którego efektów już niestety nie mogę Państwu pokazać... Tomek, ojciec Marysi, zadbał o to, by miała ona naprawdę ciepłe i przytulne miejsce do życia. Teraz nie ma już nic, nie ma gdzie wracać. Jako matka, przeraża mnie myśl o tym, co czują teraz Rodzice Marysi. Dlatego tak bardzo chcę im pomóc, jednak sama nie jestem w stanie. Bardzo proszę, pomóżmy im razem!

Z domu zostały zgliszcza

Całe szczęście, że podczas pożaru w domu nie było Marysi i jej mamy. Państwo Piłacikowie dostali tymczasowe schronienie w małej remizie, jednak nie ma tam warunków by mogła tam choć na chwilę zamieszkać Marysia. Wkrótce zrobi się zimno i w tym momencie liczy się czas, by zapewnić Marysi godne i ciepłe miejsce do życia.

Moi sąsiedzi oprócz pomocy w odbudowie domu potrzebują również doraźnego wsparcia, jak ubrania, artykuły spożywcze.

Zrzutka stworzona przez Oliwia Jestem normalną kobietą i mamą, gdy czuję i wiem, że mogę pomóc, zwyczajnie to robię. Dzięki za wsparcie w imieniu małej Marysi i jej rodziny.

Facebook

E-mail

Wpłacający409

MB
Marcin Bryszewski
1 000 zł
MW
Mieszkańcy wsi Piaski Rudnickie
870 zł
RO
Radosław Okrasa
600 zł
OH
Oliwia Herburt - Zielinska
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MI
Marzena i Daniel Hurst
400 zł
PW
Pozytywna wibracja
400 zł
PP
Piotr Petrykowski
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
L
Leszek
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze19

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

436 566 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?