id: 6gjfss

Zróbmy razem Polanę...

Zróbmy razem Polanę...

Nasi użytkownicy założyli 1 179 656 zrzutek i zebrali 1 233 690 418 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

„Zróbmy razem Polanę…” to akcja dla każdego z Was!

"Zróbmy razem Polanę..." to akcja dla każdego z Was! Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana"

pojawił się na scenie piosenki turystycznej i trwa nieprzerwanie od 2011 roku. Poniżej przedstawiamy film zrobiony w 2018 roku przez naszą polanową Przyjaciółkę!

W ostatni weekend lipca miłośnicy poezji śpiewanej, ludzie gór, przyjaciele przyjeżdżają w Rudawy Janowickie, by spędzić ze sobą kilkadziesiąt godzin podczas spotkań z poetami piosenki, pieśniarzami i zespołami, a po koncertach usiąść z gitarami przy ognisku i pośpiewać. W tym roku spotkamy się 26-27 lipca.

Zanim jednak dotrzemy na Polanę przez cały rok osoby działające w Stowarzyszeniu Góry Szalonych Możliwości, ale także osoby związane ze stowarzyszeniem i Przyjaciele zdobywają środki, aby przegląd miał szansę się odbyć – są to różnorodne akcje, m.in. wnioski o dotacje i dofinansowania, loterie fantowe, zbiórki publiczne, bazarki, darowizny.

„Zróbmy razem Polanę…”

to akcja dla każdego z Was! Wasza pomoc ogromnie ułatwi nam realizację festiwalu.

Jedną z form wsparcia, jakiej możecie nam udzielić, jest zrzutka, którą zapraszamy Was do naszego świata – świata współorganizatorów i Przyjaciół festiwalu.

Zebrane na niej pieniądze pozwolą nam uzupełnić braki w budżecie i tak zorganizować imprezę, aby była atrakcyjna i bezpieczna.

Zachęcamy Was do włączenia się do

naszej akcji! W ramach zrzutki będziecie

mogli zdobyć polanowe upominki, które odbierzecie podczas

IX Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana”

lub w trakcie cyklicznych, comiesięcznych spotkań pn. „Szwajcarkowe Granie”

w schronisku PTTK „Szwajcarka”.

Przesyłka upominku wiąże się

z dodatkowym kosztem

– opłatą wg stawek firm wysyłkowych.

Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości działa od 2012 roku, ale jego geneza sięga kilku lat wstecz. Wszystko zaczęło się od wyjazdu grupy młodzieży ze świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich wraz z opiekunkami – Krysią Pisarską i Hanią Rogowską w Bieszczady.

Poza tygodniową wędrówką po górach, udało im się dotrzeć 12 sierpnia do Cisnej na ostatni, IX Festiwal Sztuk Różnych „Bieszczadzkie Anioły”.

Młodzi, urzeczeni atmosferą festiwalu, zamarzyli o stworzeniu podobnej imprezy u siebie. Pomysł zakiełkował i już w kolejnym roku, 19 czerwca 2010 na zamku Bolczów odbył się jednodniowy przegląd „Rudawy Dobrych Myśli”. Rok później zaczęły się już edycje Wędrownego Przegląd Piosenki „Polana”. W końcu 15 grudnia 2012 roku postało Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości. Poza dwiema dojrzałymi osobami – Krysią i Hanią, tworzyła je młodzież janowicka oraz jej znajomi. Z taką ekipą przygotowywaliśmy Polany do czwartej edycji. Niestety w 2014 roku z różnych powodów odeszło z ekipy kilka młodych osób, kilka kolejnych rozpoczęło nowy etap w życiu i miało dużo mniej czasu na działanie w stowarzyszeniu. Organizacja kolejnych imprez stanęła pod znakiem zapytania. Krysia zwróciła się wtedy z propozycją współpracy oraz przystąpienia do naszego stowarzyszenia do ok. 30 osób, które poznaliśmy na „Polanie”, polubiliśmy się, wiedzieliśmy, że podoba Im się nasza impreza. Nikt nie odmówił! Zaczął się nowy etap w działaniach „Gór Szalonych Możliwości”.

Obecna ekipa naszego stowarzyszenia to mieszanka młodości i doświadczenia. Pochodzimy z różnych regionów, choć przeważają mieszkańcy Dolnego Śląska .Kilka lat temu zainicjowaliśmy akcję „Zróbmy razem Polanę”, w której zapraszamy miłośników „Krainy Łagodności” do współpracy i różnorodnej pomocy.

Zapraszamy na Polanę! Zapraszamy do jej współtworzenia.

Zachęcamy do obejrzenia naszych stron i profili FB:

Strona

Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana"

Facebook

Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana"

Stowarzyszenie

Góry Szalonych Możliwości

Zróbmy...

Zróbmy razem Polanę

Szwajcarkowe

Granie

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 8

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Podziękowanie
Podziękowanie e-mailowe od organizatorów Polany i dyplom.
5 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Magnes lub dyplom
Magnes lub pamiątkowy dyplom dla Przyjaciela Polany 2019 + koszty wysyłki lub odbiór osobistyW wiadomości proszę podać informację o dokonanym wyborze ...
10 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Kubek ceramiczny
Kubek ceramiczny Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana" + koszty wysyłki lub odbiór osobisty
20 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Kubek z kolorowym środkiem
Kubek ceramiczny z kolorowym środkiem i z nadrukiem Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana"+ koszty wysyłki lub odbiór osobisty
25 zł

Kupione 3

Zakończona
Inne
Chusta wielofunkcyjna lub torba
Chusta wielofunkcyjna lub torba bawełniana z nadrukiem Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana"+ koszty wysyłki lub odbiór osobistyKolory chust: jasnosz...
30 zł

Kupione 13

Zakończona
Inne
Koszulka
Koszulka z nadrukiem Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana" (w dowolnym rozmiarze)+ koszty wysyłki lub odbiór osobisty(w wiadomości proszę podać krój ...
40 zł

Kupione 3

Zakończona
Inne
Kubek imienny z karabińczykiem
Imienny metalowy kubek z karabińczykiem i z nadrukiem Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana"+ koszty wysyłki lub odbiór osobisty(prosimy o podanie w w...
50 zł

Kupione 32

Zakończona
Inne
Pakiet trzech pamiątek
Pakiet trzech pamiątek z Wędrownego Przeglądu "Polana": imienny metalowy kubek, buff, koszulka+ koszty wysyłki lub odbiór osobisty
100 zł

Kupione 7

Zakończona

Wpłaty 74

ML
Mirek
500 zł
DS
Daniel Skorupiński
300 zł
KM
Krzysiek
150 zł
Rita Świderska
ZT
Z Tylu Chmur
101 zł
KS
Katarzyna Sacher
100 zł
BI
BASIA,KRZYSIEK NAJWER
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
EP
Ewa Pacyniak
100 zł
AK
Agnieszka Kaczorowska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków