id: 6gvktg

Wydanie Książki. Tytuł "Potęga Słów." Biblijno-naukowy przewodnik spełnionego życia

Wydanie Książki. Tytuł "Potęga Słów." Biblijno-naukowy przewodnik spełnionego życia

Nasi użytkownicy założyli 1 167 282 zrzutki i zebrali 1 214 622 755 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


„Jeżeli szukasz osoby, która zmieni Twoje życie spójrz w lustro” - Roman Price


Po przeczytaniu tego cytatu, wiele osób zadaje sobie pytanie "Ale jak?" Ten poradnik ma za zadanie uświadomić co tak naprawdę oznacza że "mamy wolną wolę", w jaki sposób mamy możliwość wykorzystać ją aby zmienić swoje życie. Ten poradnik ma uświadomić Ci moc jaka drzemie w twoich słowach i myślach oraz pokazać Ci jak za ich pomocą kreować życie swoich marzeń. Poradnik ten ma wprowadzić czytelnika w refleksję oraz pomóc odpowiedzieć czytelnikowi na pytanie, dlaczego jest w takim a nie innym punkcie swojego życia oraz w jaki sposób znaleźć z niego wyjście i wejść na drogę, która wiedzie do spełnionego życia.


Joe Dispenza mówi o badaniach, które pokazują, że ludzie emitują 60-77 tys .myśli w ciągu jednego dnia a 95% z tych myśli powtarza się, a więc jeśli wierzysz, że Twoje myśli mają coś wspólnego z przeznaczeniem, a 95% czasu masz te same myśli, wtedy Twoje życie pozostanie takie samo, te same myśli prowadzą do tych samych wyborów a te same wybory prowadzą do tych samych zachowań. Zachowania tworzą te same doświadczenia, te same doświadczenia wywołują te same emocje a te same emocje wpływają na nasze myśli i koło się zamyka. Nasze naładowane emocjonalnie myśli stają się rzeczywistością w naszym ciele - na tym polega efekt placebo. Niestety wiele z tych myśli jest negatywnych.


Do poradnika został stworzony dziennik ćwiczeń do 1 miesięcznej pracy w którym nauczysz się składać życzenia/prośby, dziękować oraz Afirmować.


Cena podręcznika 39 zł

Cena dziennika 26 zł


W przedsprzedaży otrzymujesz:

  • dedykację z autografem
  • afirmacje w formie pliku pdf ze zdjęciami, wraz z instrukcją ich zastosowania aby jak najszybciej manifestowały się w Twoim życiu

(rodzaje afirmacji: bogactwa i obfitości, poczucia bezpieczeństwa, miłości i pewności siebie)

  • dostęp do grupy na FB Potęga SłówPo opłaceniu zrzutki na wyżej wymienioną kwotę proszę o wiadomość na adres : [email protected] w tytule napisz "Poradnik" z podaną ilością sztuk zakupionych książek oraz adresem do wysyłki.

Przewidywany termin wydania to przełom luty/marzec.


A oto komentarz osoby która przeczytała mój maszynopis przed wysłaniem do wydawnictwa:


"Przeczytałam, jestem pełna podziwu dla Twojej pracy. Spełniło się moje pragnienie, by bardziej przyswoić Twoje tezy. Pamiętam co mówiłaś na jachcie, ale ten poradnik pozwala przyswoić bardziej. To jakby dla mnie pisane i dla mojej córki. Fajna forma, bardzo przemawia do czytelnika i daje dużo do myślenia. To jest lepsze od psychoterapii. W sumie krótko a dosadnie. Od początku Twoje wywody do mnie trafiały. Bóg i wywody naukowe, to strzał w dziesiątkę. Wszystko jest łatwiej zrozumieć. Daje do myślenia i działania. Poznałam tez bardziej Ciebie, ale to już prywatna sprawa. Przykład przed śmiercią Twojej mamy, to jak było w moim przypadku. Może czegoś nie dopatrzyłam czytając, ale bardzo to wszystko do mnie przemówiło. Natchnęło. Jesteś wielka. Wydaj ten poradnik. Jak zarobisz to nie wiem, ale dużo dobrego na pewno zrobisz. Jestem dowodem już Dziękuje."


Dziękuję Ewa za Twoje wsparcie i bodziec w kierunku wydania tego poradnika.


Dziękuję Wszystkim, którzy mnie w tym wspierają, już zapowiadają zakup i proszę udostępniajcie tą zrzutkę, pomóżcie mi zrealizować mój cel a innym ludziom zmienić ich życie przez zmianę sposoby myślenia. Pomóżcie mi zmienić Świat na lepsze.


„Świat, jaki stworzyliśmy, jest procesem naszego myślenia. I nie można go zmienić bez zmiany naszego myślenia” – Albert EinsteinTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 95

MT
Marzena Tyszer
140 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AB
Agnieszka Bondziul
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KJ
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JS
Jowita Serocka
100 zł
MK
Magda Kolasa
100 zł
EC
Ewa Cuper
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków