id: 6hhex4

Operacja Kacpra

Operacja Kacpra

18 261 zł 
z 17 000 zł
107%
zakończona 10.12.2020r
179 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Organizuję zbiórkę na operację kolana mojego syna. Kacper ma 17 lat i trenuje siatkówkę od 8 lat. Wszystko układało się fantastycznie do chwili, kiedy doznał urazu podczas jednego z meczy. Niestety diagnoza okazała się dla niego bezlitosna i jest potrzebna jak najszybsza operacja, by mógł wrócić do realizowania swojego marzenia, jakim jest gra w siatkówkę. Każda pomoc przybliży go do tego celu. Być może kiedyś zobaczycie go w TV i powiecie "o! to ten chłopak, któremu pomogłem wrócić do zdrowia" :) - mama Kacpra

A co piszą o Kacprze?

Marek Rybak, prezes MKS MDK Warszawa, jeden z pierwszych trenerów Kacpra. 

Rok 2020 jest trudny dla nas wszystkich i gdy wydaje nam się, że jakoś "dociągniemy" do stycznia, gdy patrzymy już z nadzieją na 2021 rok nagle jak grom z nieba spada na nas informacja o konieczności zoperowania naszego zawodnika. 

Praca z Kacprem to zaszczyt. Miałem przyjemność być jednym z pierwszych jego trenerów. To tytan pracy i dobry duch zespołu ale aby określić wyjątkowe zaangażowanie i talenty Kacpra należało by napisać długie wypracowanie. Przejdę zatem to konkretnego apelu: Bardzo proszę o wsparcie marzeń młodego sportowca. Swoim zachowaniem zasłużył on na tę pomoc jak mało kto. Kwota operacji jest ponad możliwości finansowe rodziny i klubu ale w grupie siła. Teraz gdy nie wydajemy pieniędzy na szalik klubowy, bilet na mecz czy popcorn mamy dalej szansę zrobić coś dobrego i zainwestować w przyszłość polskiej siatkówki nawet najmniejszą kwotę na jaką nas stać. Każda złotówka przybliży Kacpra do swojego ukochanego sportu. Proszę o drugą szansę dla tego chłopaka. 

Tomasz Hauzer, trener, nauczyciel wf Kacpra. Najlepszy lekkoatleta Warszawy w swoim roczniku i SP 341. Zawodnik, który zawsze służy pomocą i czasem dla młodych zawodników. Dusza drużyny i gracz, który zawsze gra do ostatniej piłki, gwizdka i sekundy (niezależnie od dyscypliny). Namawiany, aby został 10-boistą, gdzie świat byłby dla niego otworem i kluczem do kariery, powiedział że nigdy porzuci kolegów i siatkówki. Zawsze mogę na niego liczyć, jeśli tylko poproszę. Wzór dla młodych zawodników. Obecnie uczy młodych jak kibicować i skandować nawet jak się nie gra czynnie w Zespole.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 179

 
Dane ukryte
2 101 zł
 
Dane ukryte
1 500 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
PW
Przemyslaw Wiaderny
600 zł
B
BNo
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
KT
Kacper Tomczak
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
P:
Pomarańcza :)
500 zł
Marcin Żelazko
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

800 018 zrzutek

i zebrali

620 066 413 zł

A ty na co dziś zbierasz?