id: 6hjzfh

Enduro World Series ( Puchar Świata w Enduro ) Żeby wystartować potrzebuję waszej pomocy !!

Enduro World Series ( Puchar Świata w Enduro ) Żeby wystartować potrzebuję waszej pomocy !!

14 370 zł 
z 22 000
65%
zakończona
20.04.2019r
235
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 957 436 zrzutek i zebrali 964 054 377 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie. Celem mojej zrzutki jest zbiórka funduszy, za które będę mógł wystartować w tym roku trzy razy w zawodach Enduro World Series. Chcę się rozwijać i rywalizować z najlepszymi zawodnikami świata ! :)

Cześć !

nazywam się Robert Piekara, mam 30 lat i pochodzę z Zakopanego. Jestem aktualnym mistrzem Polski Enduro MTB 2018

Enduro jest to ekstremalna odmiana kolarstwa górskiego. Trasa zawodów podzielona jest na odcinki specjalne, z których sumowany jest czas przejazdu, trasy są długie, trudne i niebezpieczne. Ścigam się w tej bardzo wymagającej dyscyplinie od trzech sezonów.

Fot. The Trail

OSIĄGNIĘCIA.

Podchodzę do swojej pasji z pełnym zaangażowaniem, efektem tego są znakomite wyniki, które osiągam nie tylko na arenie krajowej, ale także za granicą. Poza aktualnym tytułem Mistrza Polski czy 2 miejscem w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy (Central European Enduro), za swój największy sukces i szansę na przyszłość, uważam wyniki osiągnięte w Pucharze Świata w Enduro (Enduro World Series). W 2018 roku, w zawodach rozgrywanych w Petzen i Jamnicy zjechałem jeden z odcinków specjalnych z 7 czasem (zaraz obok Richiego Ruda) a na najtrudniejszym i zarazem najdłuższym, bo aż 15 minutowym odcinku, bylem 13!! Ostatecznie, mimo paru poważnych przygód i kłopotów sprzętowych, zająłem w zawodach EWS 22 miejsce! Od strony sportowej jest to zdecydowanie największe osiągnięcie, nie tylko dlatego, że na poszczególnych odcinkach wygrywałem z największymi gwiazdami enduro i dh, ale też dlatego, że byłem chyba jedynym zawodnikiem w pierwszej 30 bez profesjonalnego zaplecza ;)

WSPARCIE.

Wszystkie moje starty opłacałem dzięki oszczędnościom, które zarobiłem ciężką, fizyczną pracą w Anglii. W 2018 r. było już lepiej, polska marka rowerowa KROSS wsparła mnie w moim pierwszym roku startów w zawodach rangi Pucharu Europy i Świata (EWS). Sezon był bardzo udany, przede wszystkim udało mi się zdobyć niezbędne doświadczenie i zobaczyć jak wygląda prawdziwy świat racingu!

Fot. Karolina Krasińska

Wyniki uzyskane w tamtym sezonie oraz zapewnienie o udzieleniu pełnego wsparcia finansowego w kolejnym roku startów bardzo mnie zmotywowały! Niestety pod koniec roku 2018, gdy nadszedł czas rejestracji na zawody EWS dostałem niespodziewaną informację, że mój główny sponsor jednak nie jest w stanie wspomóc mnie w moich planach na sezon 2019, w takiej formie jaka była ustalona dotychczas. Zostałem sam i postanowiłem szukać nowego sponsora. Zaryzykowałem i zarejestrowałem się na zawody (koszt samego wpisowego to blisko 2500zł), Szczęśliwie szybko znaleźli się chętni, którzy mnie w tym wspomogli, za co niezmiernie im dziękuje!! Dzięki wsparciu chłopaków z Enduro Trails i GIANT Polska oraz Gregorio mam porządny rower do startowania w tym sezonie, zaplecze do treningu i pomoc w logistyce związanej z wyjazdami, niestety wydatki na tym się nie kończą.

Fot. Karolina Krasińska

DLACZEGO ZRZUTKA?

Najkrócej: żeby trzy razy wystartować w zawodach EWS!!! Pierwsza edycja na którą jestem zarejestrowany jest we Włoszech w miejscowości Val Di Fassa, druga we Francji – Les Orres zaś trzecia, zostanie rozegrana w Szwajcarii w miejscowości Zermatt.

Jak zapewne się domyślacie, żeby osiągnąć coś w zawodach tej rangi, nie wystarczy po prostu przyjechać w dzień zawodów i wystartować. Poznawanie tras trwa często nawet tydzień, dojazdy, noclegi, treningi.... Oczywiście konieczne jest także odpowiednie przygotowanie sportowe i choć trochę spokoju ducha, że na te bieżące potrzeby wystarczy pieniędzy...

Wsparcie, które już mam plus kwota określona w tej zbiórce (około 22000 zł) powinny pozwolić mi spełnić ten cel, czyli moje sportowe marzenie!!

Internet ma ogromną siłę oddziaływania, a ja wierzę w zwykłą, ludzką chęć pomocy dla zawodnika z Zakopanego - ze sporymi ambicjami i osiągnięciami, ale bez wypchanego portfela oraz kontraktów na potężne sumy. Dlatego będę Wam bardzo wdzięczny za każdą przelaną na moje konto złotówkę! W zamian na wyścigach obiecuję dać z siebie wszystko i pokazać, że, Polak potrafi!

Pomożecie?! :)

Rejestrując się na zawody EWS podjąłem pewne ryzyko. Postanowiłem sobie że spróbuje zebrać pieniądze i pojechać na wszystkie 3 edycje EWS. Jeżeli jednak suma wsparcia nie przekroczy docelowej kwoty, którą chciałem uzbierać, zrealizuje tyle ile będzie się dało ! Chcę się dalej rozwijać i rywalizować z najlepszymi zawodnikami świata !! A dzięki Wam może moje marzenia zostana zrealiowane. Piona !

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI !!!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 235

MW
Marek Wolski
1 000 zł
JK
Koń Psa
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
KB
Kuba Birecki
300 zł
MS
Monika
JJ
Jan Jagieła
255 zł
MS
Michal Szewczyk
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
US
Ushan&Megi
200 zł
MI
Michał Pawelski
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 41

 
2500 znaków