id: 6hug8h

# Moja Wina - robimy film / My Fault- help us make the film !!!

# Moja Wina - robimy film / My Fault- help us make the film !!!

3 355 zł 
z 985 000
0%
91 dni do końca
47 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zwracamy się z prośbą o wsparcie do Was, Drodzy Internauci, ponieważ jesteśmy gotowi by rozpocząć zdjęcia do pełnego metrażu, a brakuje nam już tylko i wyłącznie pieniędzy.

Planujemy zrobić film mieszcząc się w kwocie 1 mln PLN. To kwota 3- krotnie niższa, niż szacowany - rynkowy koszt takiej produkcji. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu się w projekt osób związanych z branżą filmową, gotowych zaryzykować pracę za minimalne stawki, w zamian za możliwość wzięcia udziału w projekcie mającym realne szanse być zaczątkiem nowego trendu w rodzimej kinematografii, przez świadome wykorzystanie jej do zmiany negatywnych wzorców przekonań panujących w społeczeństwie.

6hug8h-670008.png

O FILMIE

Scenariusz filmu Moja Wina to w założeniu Miś, Matrix i Dzień Świra w jednym.

Główny bohater to przeciętny pracownik administracji państwowej, który przekraczając próg Ministerstwa, odsłania tajniki swojej pracy, a co za tym idzie m.in. kulisy powstawania prawa.

Ideą projektu jest nakłonie naszych widzów do refleksji i zmiany perspektywy postrzegania innych jako wrogów poprzez uświadomienie istnienie wspólnych celów - ponad podziałami politycznymi i światopoglądowymi oraz odpowiedź na pytanie jak stworzyć kraj, w którem chcemy żyć.

Będzie to opowieść o wpływie przekonań i emocji na formowanie się rzeczywistość, sile determinacji i potędze miłości.

6hug8h-8d187dd3.png

EKIPA

Główną rolę męską zagra Kazimierz Mazur, niezwykle dopasowany do głównej roli aktor filmowy i teatralny, znany szerszej publiczność głównie z serialu "Na Wspólnej", absolwent Warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji na kierunkach: sztuka operatorska i organizacja produkcji.

W roli Szefa zobaczymy Macieja Wilewskiego, aktora filmowego i teatralnego znanego z takich seriali jak "Plebania" czy "Klan" oraz wielu innych popularnych produkcji, absolwenta Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

W rolę Ministra wcieli się Grzegorz Stosz, absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, oprócz gry w filmach i na deskach teatru zajmuje się produkcją własnych filmów.

Poza zawodowymi aktorami w filmie zobaczymy m.in.: Romana Kostrzewskiego - wokalistę grupy KAT, kabareciarza z formacji DNO - Jarosława Cybę oraz wielu innych wspaniałych artystów.

Autorem zdjęć, będzie Michał Wiśniowski, niezwykle uzdolniony absolwent Wydziału Operatorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Montażem zajmie się Adam Synyszyn - genialny samouk, obecnie uczeń się na kierunku Film w University of Kent w Wielkiej Brytanii.

Współreżyserii, oczywiście pod czujnym opiekuna artystycznego (szukamy najlepszego!!!) , podejmą się autorzy scenariusza: Pablo Maria Tkacz z wykształcenia inżynier, uczeń Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie na kierunkach sztuka operatorska i reżyseria, oraz Arti Dobrixon grafik, aktywista i dziennikarz niezależnych mediów.

Kompletowanie zespołu i reszty obsady jest w trakcie.

6hug8h-8156959d.png

FINANSOWANIE

Na budżet naszego przedsięwzięcia składa się:

- development (rozwój scanariusza)

- preprodukcja (przygotowania),

- produkcja (realizacja zdjęć i dźwięku),

- postprodukcja (montaż, koloryzacja itp.),

W tym m.in.: wynajem obiektów, lokalizacji, pozwolenia, wynajem potrzebnego sprzętu, skomponowanie muzyki, opłacenie kosztów produkcji związanych z gażami aktorskimi, podatkami, logistyką itp.

Do współpracy zapraszamy również prywatnych inwestorów, w ramach niej oferujemy:

- Ekspozycję produktów lub usług sponsora w produkcji;

- Zdjęcia / relacje z inicjatywy do użytku firmy;

- Wzrost świadomości marki w zdefiniowanych wyżej grupach docelowych;

- Umieszczenie informacja nt. sponsora i jego logo w materiałach dla prasy;

- Oficjalne podziękowania: podczas wydarzeń, wywiadów oraz na stronie FB;

- Unikalną możliwość wzięcia udziału w projekcie mającym realne szanse zmienić wzorce przekonań panujące w społeczeństwie z negatywnych na pozytywne a co za tym idzie zmienić nasz kraj w bardziej przyjazne miejsce do życia.

Zapraszam do śledzenia naszych poczynań związanych z produkcją na: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/MOJAWINA.FILM .

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wejdź na naszą stronę:

Więcej szczegółów

English below:

It's a fascinating story on how human thoughts manifest.


The film is a comedy - a black comedy, depicting our times.

The main character is an average public service employee, who invites us to his work in the Ministry, reveals the secrets of his work, and thus, the process of formation of laws and regulations.

6hug8h-c088e9df.png

The budget of our project consists of:

- pre-production (preparation),

- production (realization of pictures and sound),

- post-production (editing, colouring, etc.),

- promotion.

6hug8h-70c4050d.png

Here is a link to the teaser,which introduces us

to the world of the main character:

https://www.youtube.com/watch?v=RAAvG9Gvil0

6hug8h-3026c4.png

More info at:

https://www.facebook.com/mojawina.film

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 7

Kupuj i wspieraj zrzutkę

podziękowanie

Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłani...

od 1 zł

Kupione 5 z 20

link do relacji

Udostępnimy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie...

od 10 zł

Kupione 8 z 20

link do relacji + scenariusz

Udostępnimy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu wraz z elektroniczną wersją scenariusza.Otrzymasz podziękowani...

od 50 zł

Kupione 5 z 20

nazwisko w napisach końcowych

Twoje nazwisko pojawi się w napisach końcowych filmu.Prześlemy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu.Otrzymasz po...

od 100 zł

Kupione 7 z 10

podziekowania w specjalnym filmie na youtube

Podziękujemy Ci w specjalnym filmie na youtube (w formie listy darczyńców).Prześlemy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pok...

od 500 zł

Kupione 9 z 10

zaproszenie na plan filmowy

Zaprosimy Cię na plan filmowy, gdzie m.in. poznasz aktorów oraz będziesz\n miał okazję przyglądać się pracy naszej ekipy filmowej. Prześlemy Ci link do relacji ...

od 2500 zł

Kupione 3 z 5

Wpłaty 47

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 017 zrzutek

i zebrali

835 304 894 zł

A ty na co dziś zbierasz?