id: 6hug8h

# Moja Wina - robimy film

# Moja Wina - robimy film

3 335 zł 
z 985 000 zł
0%
224 dni do końca
46 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zwracamy się z prośbą o wsparcie do Was, Drodzy Internauci, ponieważ jesteśmy gotowi by rozpocząć zdjęcia do pełnego metrażu, a brakuje nam już tylko i wyłącznie pieniędzy.

Planujemy zrobić film mieszcząc się w kwocie 1 mln PLN. To kwota 3- krotnie niższa, niż szacowany - rynkowy koszt takiej produkcji. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu się w projekt osób związanych z branżą filmową, gotowych zaryzykować pracę za minimalne stawki, w zamian za możliwość wzięcia udziału w projekcie mającym realne szanse być zaczątkiem nowego trendu w rodzimej kinematografii, przez świadome wykorzystanie jej do zmiany negatywnych wzorców przekonań panujących w społeczeństwie.

6hug8h-670008.png

O FILMIE

Scenariusz filmu Moja Wina to w założeniu Miś, Matrix i Dzień Świra w jednym.

Główny bohater to przeciętny pracownik administracji państwowej, który przekraczając próg Ministerstwa, odsłania tajniki swojej pracy, a co za tym idzie m.in. kulisy powstawania prawa.

Ideą projektu jest nakłonie naszych widzów do refleksji i zmiany perspektywy postrzegania innych jako wrogów poprzez uświadomienie istnienie wspólnych celów - ponad podziałami politycznymi i światopoglądowymi oraz odpowiedź na pytanie jak stworzyć kraj, w którem chcemy żyć.

Będzie to opowieść o wpływie przekonań i emocji na formowanie się rzeczywistość, sile determinacji i potędze miłości.

6hug8h-8d187dd3.png

EKIPA

Główną rolę męską zagra Kazimierz Mazur, niezwykle dopasowany do głównej roli aktor filmowy i teatralny, znany szerszej publiczność głównie z serialu "Na Wspólnej", absolwent Warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji na kierunkach: sztuka operatorska i organizacja produkcji.

W roli Szefa zobaczymy Macieja Wilewskiego, aktora filmowego i teatralnego znanego z takich seriali jak "Plebania" czy "Klan" oraz wielu innych popularnych produkcji, absolwenta Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

W rolę Ministra wcieli się Grzegorz Stosz, absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, oprócz gry w filmach i na deskach teatru zajmuje się produkcją własnych filmów.

Poza zawodowymi aktorami w filmie zobaczymy m.in.: Romana Kostrzewskiego - wokalistę grupy KAT, kabareciarza z formacji DNO - Jarosława Cybę oraz wielu innych wspaniałych artystów.

Autorem zdjęć, będzie Michał Wiśniowski, niezwykle uzdolniony absolwent Wydziału Operatorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Montażem zajmie się Adam Synyszyn - genialny samouk, obecnie uczeń się na kierunku Film w University of Kent w Wielkiej Brytanii.

Współreżyserii, oczywiście pod czujnym opiekuna artystycznego (szukamy najlepszego!!!) , podejmą się autorzy scenariusza: Pablo Maria Tkacz z wykształcenia inżynier, uczeń Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie na kierunkach sztuka operatorska i reżyseria, oraz Arti Dobrixon grafik, aktywista i dziennikarz niezależnych mediów.

Kompletowanie zespołu i reszty obsady jest w trakcie.

6hug8h-8156959d.png

FINANSOWANIE

Na budżet naszego przedsięwzięcia składa się:

- development (rozwój scanariusza)

- preprodukcja (przygotowania),

- produkcja (realizacja zdjęć i dźwięku),

- postprodukcja (montaż, koloryzacja itp.),

W tym m.in.: wynajem obiektów, lokalizacji, pozwolenia, wynajem potrzebnego sprzętu, skomponowanie muzyki, opłacenie kosztów produkcji związanych z gażami aktorskimi, podatkami, logistyką itp.

Do współpracy zapraszamy również prywatnych inwestorów, w ramach niej oferujemy:

- Ekspozycję produktów lub usług sponsora w produkcji;

- Zdjęcia / relacje z inicjatywy do użytku firmy;

- Wzrost świadomości marki w zdefiniowanych wyżej grupach docelowych;

- Umieszczenie informacja nt. sponsora i jego logo w materiałach dla prasy;

- Oficjalne podziękowania: podczas wydarzeń, wywiadów oraz na stronie FB;

- Unikalną możliwość wzięcia udziału w projekcie mającym realne szanse zmienić wzorce przekonań panujące w społeczeństwie z negatywnych na pozytywne a co za tym idzie zmienić nasz kraj w bardziej przyjazne miejsce do życia.

Zapraszam do śledzenia naszych poczynań związanych z produkcją na: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/MOJAWINA.FILM .

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wejdź na naszą stronę:

Więcej szczegółów

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 46

GM
545,41 zł
AB
500 zł
LE
lenahuppert
500 zł
DS
Dariusz Skokowski
106 zł
 
Dane ukryte
104 zł
LS
Lukasz Swist
104 zł
MK
Marcin Krężel
104 zł
MM
104 zł
WP
Wardemar Poczęsny
104 zł
JR
Jacek Radwan
104 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
podziękowanie

Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)---------------------We will send You a thank you email.(complete your name and contact )

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 15 z 20)

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
link do relacji

Udostępnimy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)

--------------------We will send You a link to a 360 degree live coverage of the pre-release movie show.-We will send You a thank you email.(complete your name and contact )

rozwiń

wybrano 7 razy (pozostało 13 z 20)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
link do relacji + scenariusz

Udostępnimy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu wraz z elektroniczną wersją scenariusza.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)---------------------We will send You a link to a 360 degree live coverage of the pre-release movie show.-We will send You the script in the electoronic version.-We will send You a thank you email.(complete your name and contact )

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 15 z 20)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
nazwisko w napisach końcowych

Twoje nazwisko pojawi się w napisach końcowych filmu.Prześlemy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)--------------------

-Your name will be in the end caption.-We send You a link to a 360 degree live coverage of the pre-release movie show.-We send You the script in the electoronic version.-We will send You a thank you email.(complete your name and contact )

rozwiń

wybrano 7 razy (pozostało 3 z 10)

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
podziekowania w specjalnym filmie na youtube

Podziękujemy Ci w specjalnym filmie na youtube (w formie listy darczyńców).Prześlemy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)

--------------------

-We will thank you in a special video on youtube (in the form of a list of donors).-We will send You a link to a 360 degree live coverage of the pre-release movie show.-We will send You the script in the electoronic version.-We will send You a thank you email.(complete your name and contact )

rozwiń

wybrano 9 razy (pozostało 1 z 10)

Wybieram
Wpłać 2500 zł i więcej
zaproszenie na plan filmowy

Zaprosimy Cię na plan filmowy, gdzie m.in. poznasz aktorów oraz będziesz\n miał okazję przyglądać się pracy naszej ekipy filmowej. Prześlemy Ci link do relacji  na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu.Twoje nazwisko umieścimy w napisach końcowych filmu.Złożymy Ci podziękowania w specjalnym filmiku na youtube w formie listy darczyńców.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)-------------------

-We will invite you to a movie plan.-We will thank you in a special video on youtube (in the form of a list of donors).-We will send You a link to a 360 degree live coverage of the pre-release movie show.-We will send You the script in the electoronic version.-We will send You a thank you email.(complete your name and contact )

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 2 z 5)

Wybieram
Wpłać 5000 zł i więcej
zaproszenie na plan i film z podziękowaniem specjalnie dla Ciebie

Zaprosimy Cię na plan filmowy, gdzie m.in. poznasz aktorów oraz będziesz miał okazję przyglądać się pracy naszej ekipy filmowej i specjalnie dla Ciebie stworzymy dziękczynny filmik na youtube a Twoje nazwisko pojawi się w napisach końcowych filmu. Prześlemy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)-------------------

-We will invite you to a movie plan.-Especially for you we will create a thank you video on youtube.-Your name will appear in the end credits of the movie.-We will send You a link to a 360 degree live coverage of the pre-release movie show.-We will send You the script in the electoronic version.-We will send You a thank you email.

(complete your name and contact )

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

852 433 zrzutki

i zebrali

738 013 177 zł

A ty na co dziś zbierasz?