Wybierz ile chcesz wpłacić

 • podziękowanie

  Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)---------------------We will send You a thank you email.(complete your name and contact )

  rozwiń
 • link do relacji

  Udostępnimy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)

  --------------------We will send You a link to a 360 degree live coverage of the pre-release movie show.-We will send You a thank you email.(complete your name and contact )

  rozwiń
 • link do relacji + scenariusz

  Udostępnimy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu wraz z elektroniczną wersją scenariusza.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)---------------------We will send You a link to a 360 degree live coverage of the pre-release movie show.-We will send You the script in the electoronic version.-We will send You a thank you email.(complete your name and contact )

  rozwiń
 • nazwisko w napisach końcowych

  Twoje nazwisko pojawi się w napisach końcowych filmu.Prześlemy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)--------------------

  -Your name will be in the end caption.-We send You a link to a 360 degree live coverage of the pre-release movie show.-We send You the script in the electoronic version.-We will send You a thank you email.(complete your name and contact )

  rozwiń
 • podziekowania w specjalnym filmie na youtube

  Podziękujemy Ci w specjalnym filmie na youtube (w formie listy darczyńców).Prześlemy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)

  --------------------

  -We will thank you in a special video on youtube (in the form of a list of donors).-We will send You a link to a 360 degree live coverage of the pre-release movie show.-We will send You the script in the electoronic version.-We will send You a thank you email.(complete your name and contact )

  rozwiń
 • zaproszenie na plan filmowy

  Zaprosimy Cię na plan filmowy, gdzie m.in. poznasz aktorów oraz będziesz\n miał okazję przyglądać się pracy naszej ekipy filmowej. Prześlemy Ci link do relacji  na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu.Twoje nazwisko umieścimy w napisach końcowych filmu.Złożymy Ci podziękowania w specjalnym filmiku na youtube w formie listy darczyńców.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)-------------------

  -We will invite you to a movie plan.-We will thank you in a special video on youtube (in the form of a list of donors).-We will send You a link to a 360 degree live coverage of the pre-release movie show.-We will send You the script in the electoronic version.-We will send You a thank you email.(complete your name and contact )

  rozwiń
 • zaproszenie na plan i film z podziękowaniem specjalnie dla Ciebie

  Zaprosimy Cię na plan filmowy, gdzie m.in. poznasz aktorów oraz będziesz miał okazję przyglądać się pracy naszej ekipy filmowej i specjalnie dla Ciebie stworzymy dziękczynny filmik na youtube a Twoje nazwisko pojawi się w napisach końcowych filmu. Prześlemy Ci link do relacji na żywo w technologii 360 stopni z przedpremierowego pokazu filmu.Otrzymasz podziękowanie za wsparcie od ekipy filmowej w formie elektronicznej. (poza imieniem i nazwiskiem prosimy o podanie kontaktu do siebie w celu przesłania linka)-------------------

  -We will invite you to a movie plan.-Especially for you we will create a thank you video on youtube.-Your name will appear in the end credits of the movie.-We will send You a link to a 360 degree live coverage of the pre-release movie show.-We will send You the script in the electoronic version.-We will send You a thank you email.

  (complete your name and contact )

  rozwiń
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.