Zbiórka dla Leosia ID: 6j7tpp

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

273 187 zł z 200 000 zł

136%

273 187 zł

z 200 000 zł

46 dni

do końca

4545

wspierających
136%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

  W dniu 20 marca 2020 roku po 14 dniach od porodu zmarła mama Leosia - Emilia. W związku z komplikacjami związanymi z porodem wystąpiła sepsa, której niestety pomimo młodego wieku nie udało się jej przezwyciężyć.

 Leoś jest chłopcem, który tylko przez chwilę był z swoją mamą... 

 Nic nie jest w stanie zwrócić Leosiowi mamy, ale jestem przekonana, że zebrane pieniądze ułatwią mu i jego tacie stawienie czoła problemom dnia codziennego. 

 Emilia była aplikantką adwokacką (ORA Rzeszów), która była bardzo zaangażowana w swoją pracę, była sumienna, przyjazna, pomocna. Ciężko pogodzić się z tak nagłą stratą tej niesamowitej osoby. Jestem dumna, że mogłam być jej patronem i przyjaciółką...

 Bardzo proszę o pomoc w tych bardzo trudnych dla ojca i dziecka chwilach. 


adw. Monika Mazur - Widomska

adw. Piotr WidomskiOjciec Leosia - Łukasz Mierzwa wyraża zgodę na przeprowadzenie niniejszej zbiórki na rzecz jego syna.


Całość zebranych środków trafi do ojca Leosia - Łukasza Mierzwy.

Wpłacający4545

I
Ilona i Marek Urban
3 000 zł
RU
Rafał Urban
2 000 zł
KZ
Klasa2A z wychowawczynią ILO im.Boh.Poryt.Wzg.w Janowie Lub.
1 100 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MM
1 000 zł
D
dakostapoczta
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
KK
Krzysztof Komorowski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze126

 
2500 znaków
 • Anna Kul

  Proszę o wsparcie zbiórki dla Ewusi, której też nie poszczęściło się na samym starcie: https://www.siepomaga.pl/ewunia Zbiórka dla Ewy trwa od listopada i do teraz uzbierano marne 20%. Pies z kulawą nogą tam nie zagląda a zbiórka kończy się za 2 tygodnie :(

 • Klaudia Marszałek

  Niewyobrażalna tragedia :(

 • Krzysztof Kamiński

  Ja się nie chowam pod inicjałem tylko piszę pod nazwiskiem. Mieszkam w powiecie janowskim. Wpłacają tu głównie tacy jak ja - ludzie, którzy znają dramat rodziny Pana Mierzwy. Nasz powiat jest mały, jest nas tylko 45 000 ludzi więc siłą rzeczy każdy prawie każdego zna. Mam 100% pewności, że organizatorzy zbiórki przekażą pieniądze dla wdowca. Skąd to wiem - bo Pani Monika Widomska prowadzi w Janowie Lubelskim kancelarię adwokacką i jest osobą godną zaufania, My ją znamy i dlatego wpłacamy na wsparcie finansowe dla syna jej zmarłej koleżanki. I tyle w temacie.

  • Aleksandra J

   Jestem dziennikarzem śledczym, dlatego nie podaję nazwiska, sprawdzam różne przekręty, w większości przypadków, najbardziej aktywna grupa społeczna, która nie wystawia faktur, doprowadza do samobójstw niewinnych osób w więzieniach to prawnicy no i prokuratorzy. Jeśli jest Pani pewna na 100% i to oddaję honor. Moim obowiązkiem jest sprawdzać takie przypadki.

 • Setsuko Seita

  W opisie zrzutki brak najważniejszej informacji dotyczącej jej celu i przeznaczenia uzbieranych środków. Nie ma nic np. o trudnej sytuacji finansowej lub zdrowotnej w jakiej znalazła się rodzina po śmierci ŚP. Pani Emilii. Jestem osobą bardzo empatyczną i serce boli na tragedie ludzkie, ale przecież pieniądze nie zastąpią dziecku mamy. 300.000 zł to kolosalna suma, która mogłaby uratować niejedno ludzkie życie. Tyle ludzi zbiera środki na ratowanie życia lub rehabilitację i nigdy nie uzbierają takich środków. Lepiej dołożyć się komuś do „lepszego życia” np. na nowy samochód, niżeli do ratowania życia? Czy to nie jest to hipokryzja i brak empatii?

 • DM
  Dominika Makota-Glazder

  Wspaniała inicjatywa!

  100 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

460 974 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?