id: 6jatmt

Utrzymanie i rozwój w 2024 metryki.genbaza.pl

Utrzymanie i rozwój w 2024 metryki.genbaza.pl

Nasi użytkownicy założyli 1 014 530 zrzutek i zebrali 1 060 957 860 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani Darczyńcy i Miłośnicy Genealogii!


Kiedy rok temu zwracaliśmy się do Was z prośbą o wsparcie, nie wiedzieliśmy, jak olbrzymie serca macie i jak bardzo jesteście zdeterminowani, by pomóc utrzymać metryki.genbaza.pl przy życiu. Dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu nie tylko udało nam się opłacić wszelkie koszty związane z utrzymaniem serwisu, ale również wprowadzić liczne ulepszenia i poprawki, które znacząco poprawiły jakość korzystania z naszej platformy.


Dzisiaj, GenBaza to miejsce, w którym można znaleźć ponad 10.000.000 skanów, a co miesiąc witryna notuje ponad 2.000.000 wyświetleń od osób poszukujących swoich korzeni, swojej historii. To ogromna odpowiedzialność, ale również przywilej móc być częścią tak ważnego projektu.


Zwracamy się do Was ponownie z prośbą o wsparcie. Choć rok temu stanęliście na wysokości zadania i dzięki Wam udało się przetrwać trudny czas, nadal potrzebujemy Waszej pomocy, by kontynuować naszą misję i rozwijać serwis.


Chcemy, by serwis metryki.genbaza.pl nadal był miejscem, w którym każdy, bez względu na miejsce zamieszkania czy zasobność portfela, mógł odkrywać historię swojej rodziny. Chcemy dalej inwestować w technologię, bezpieczeństwo i jakość naszego serwisu. Ale nie jesteśmy w stanie tego zrobić bez Was.


Każda wpłata, nawet ta najmniejsza, ma ogromne znaczenie. To dzięki Waszym dotacjom możemy działać, rozwijać się i służyć społeczności. Dziękujemy Wam za każdy gest wsparcia i za to, że jesteście z nami!


Pragniemy podkreślić, że największym wydatkiem, z którym borykamy się co roku, jest koszt utrzymania serwera. To właśnie na nim przechowywane są miliony skanów, które są dla Was dostępne 24/7. Kwota potrzebna na pokrycie opłat za serwer wynosi ponad 24.000 zł rocznie. To podstawowy fundament naszej działalności i bez niego cały projekt nie mógłby istnieć. Wasze wsparcie w tej kwestii jest kluczowe i pozwoli nam dalej udostępniać bezcenne zasoby genealogiczne dla wszystkich poszukiwaczy korzeni.


Z serdecznością,

Zespół metryki.genbaza.pl w osobach Leszek Ćwikliński i Damian Murawski.


P.S. Jeśli znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany wsparciem naszej misji, prosimy, podziel się z nim tą zrzutką. Razem możemy zdziałać jeszcze więcej!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 28

ŁP
Łukasz Papier
100 zł
LK
Lucy Karabinos
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AR
Małgorzata Różalska
500 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
LJ
Ludwika Jóźwiak
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków