id: 6jngnh

Otwarcie Klubu z muzyką w stylu Ameryczki i UK Drill w Rzeszowie

Otwarcie Klubu z muzyką w stylu Ameryczki i UK Drill w Rzeszowie

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 179 650 zrzutek i zebrali 1 233 685 450 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! chciałbym opowiedzieć Ci o moim projekcie którego w polsce praktycznie nie ma, który chciałbym zrealizować w Rzeszowie. Mam na imię Patryk i jestem miłośnikiem muzyki w stylu amerykańskiego rapu/trapu oraz uk drill. Chcę otworzyć klub, w którym będziemy puszczać najnowsze hity i klasyki tych gatunków, aby zapewnić lokalnej społeczności miejsce do dobrej zabawy i relaksu.


Moim celem jest stworzenie miejsca, które będzie promowało tę kulturę i umożliwiło lokalnej społeczności dostęp do muzyki, której nie znajdą w typowych klubach.


Chce zbudować klub, który będzie cechował się nie tylko dobrym brzmieniem, ale również odpowiednim klimatem, który pozwoli na swobodne tańce i zabawę. Liczę na to, że dzięki zrzutce uda mi się zebrać środki na wynajęcie odpowiedniego miejsca, zakup niezbędnej aparatury i wyposażenia, a także na pokrycie kosztów związanych z promocją klubu.


Dzięki wsparciu mojej inicjatywy, będę mógł stworzyć klub, który spełni oczekiwania fanów amerykańskiego rapu/trapu i uk drill oraz przyczyni się do rozwoju kultury Amerykańskich/Brytyjskich brzmień w Rzeszowie. Wierzę, że dzięki zrzutce uda mi się osiągnąć mój cel i stworzyć miejsce, które będzie cieszyło się popularnością wśród miłośników tych gatunków muzycznych jak i również dzięki któremu będzie można poznać nowe osoby i stworzyc nową unikalna społeczność.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

PM
Szejker
4,20 zł
YU
yungglaca
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!