id: 6kyhgu

Sztuki Nauki - projekt edukacyjny dla dzieci i młodzieży

Sztuki Nauki - projekt edukacyjny dla dzieci i młodzieży

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 178 606 zrzutek i zebrali 1 232 315 034 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupką ambitnej młodzieży, która chce przekazać młodszym kolegom i koleżankom wiedzę pomocną do realizacji ich pasji. Naszym celem jest zorganizowanie warsztatów, na których pokażemy dzieciom z naszej gminy jak produktywnie i przyjemnie spędzać swój wolny czas. Nasz projekt realizowany jest w ramach Zwolnieni z Teorii.


Nasze cele.

Chcemy zaprezentować dzieciom i młodzieży kilka eksperymentów chemicznych oraz różne techniki plastyczne. Dzięki różnorodności zajęć, łatwiej będzie im znaleźć lub poszerzyć swoje zainteresowania. Niestety w małych miejscowościach takich jak nasze, młode osoby przez brak możliwości np. zapisania się na ciekawe zajęcia dodatkowe, spędzają dnie, zwykle na przesiadywaniu w domu i przeglądaniu stron internetowych, czy graniu w gry komputerowe. Chcemy dać im możliwość przerwania tej monotonii i zaciekawić ich nowymi możliwościami oraz informacjami pomocnymi w przyszłości.


Coś więcej o warsztatach.

Warsztaty miałyby charakter praktyczny. Młodsi koledzy i koleżanki będą mogli samodzielnie wykonać doświadczenia chemiczne oraz prace plastyczne. Wierzymy, że najlepszym sposobem na poznawanie świata nauki są właśnie eksperymenty, które na długo zapadają w pamięć, natomiast nic nie ćwiczy lepiej naszej kreatywności niż tworzenie prac plastycznych.


I właśnie o tym mówi główne hasło naszego projektu: Sztuka jest paliwem napędowym nauki.

Tylko kreatywni naukowcy potrafią stworzyć wynalazki zmieniające świat na lepsze.Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą wpłaconą na nasz projekt złotówkę :) .

Bardzo dziękujemy!!!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!