id: 6mmx8n

Rehabilitacja i leczenie Kasi po udarze

Rehabilitacja i leczenie Kasi po udarze

 
Agnieszka Kruk

Opis zrzutki

27 kwietnia nasze życie zatrzymało się na chwilę.

Tego dnia nasza 36-letnia siostra Kasia doznała bardzo rozległego udaru.


Pierwsze dni były jak koszmar, z którego nie można się obudzić.

Siedziałyśmy przy jej łóżku, płakałyśmy i modliłyśmy się tylko o jedno - żeby przeżyła.


Od zawsze byłyśmy we trzy.

Trzy siostry. Trzy charaktery. Trzy najlepsze przyjaciółki.

Razem się śmiałyśmy, wspierałyśmy i przechodziłyśmy przez życie.


Dzisiaj jedna z nas potrzebuje ogromnej pomocy.


Kasia jest cudowną osobą.

Mądrą, dobrą, ciepłą i życzliwą dla ludzi.

Taką, której po prostu nie da się nie lubić.

Zawsze uśmiechnięta, zawsze pierwsza do pomocy.


Spełniła swoje wielkie marzenie i została policjantką.

Kochała tę pracę całym sercem.

Pokazywała wszystkim, że mundur może mieć w sobie ogrom dobra, empatii i człowieczeństwa.


Kasia samotnie wychowuje swojego 9-letniego synka Filipa.

I to właśnie Filipek uratował swojej mamie życie.

Udar wydarzył się w domu.

To on wezwał pomoc.

Dziewięcioletni chłopiec wykazał się odwagą, której nie potrafi sobie wyobrazić wielu dorosłych.


Nasza siostra uwielbiała też biegać.

6 czerwca miała wystartować w Półmaratonie Nocnym we Wrocławiu.

Dzisiaj walczy o zupełnie inny bieg - o powrót do zdrowia, sprawności i życia.


Przed Kasią bardzo długa i niezwykle kosztowna rehabilitacja.

To jedyna szansa, by Filipek odzyskał mamę, a my siostrę.


Dlatego prosimy Was o pomoc.

Każda wpłata, każde udostępnienie i każde dobre słowo mają dziś ogromne znaczenie.


Nie prosimy już o cud.

Bo największy cud już się wydarzył - Kasia żyje.

Dzisiaj prosimy o szansę, by mogła wrócić do swojego syna, do nas i do życia.


Dziękujemy z całego serca.


Aga i Magda


#SiłaSióstr

Komentarze 88

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez