Rehabilitacja i leczenie Kasi po udarze
Rehabilitacja i leczenie Kasi po udarze
Opis zrzutki
27 kwietnia nasze życie zatrzymało się na chwilę.
Tego dnia nasza 36-letnia siostra Kasia doznała bardzo rozległego udaru.
Pierwsze dni były jak koszmar, z którego nie można się obudzić.
Siedziałyśmy przy jej łóżku, płakałyśmy i modliłyśmy się tylko o jedno - żeby przeżyła.
Od zawsze byłyśmy we trzy.
Trzy siostry. Trzy charaktery. Trzy najlepsze przyjaciółki.
Razem się śmiałyśmy, wspierałyśmy i przechodziłyśmy przez życie.
Dzisiaj jedna z nas potrzebuje ogromnej pomocy.
Kasia jest cudowną osobą.
Mądrą, dobrą, ciepłą i życzliwą dla ludzi.
Taką, której po prostu nie da się nie lubić.
Zawsze uśmiechnięta, zawsze pierwsza do pomocy.
Spełniła swoje wielkie marzenie i została policjantką.
Kochała tę pracę całym sercem.
Pokazywała wszystkim, że mundur może mieć w sobie ogrom dobra, empatii i człowieczeństwa.
Kasia samotnie wychowuje swojego 9-letniego synka Filipa.
I to właśnie Filipek uratował swojej mamie życie.
Udar wydarzył się w domu.
To on wezwał pomoc.
Dziewięcioletni chłopiec wykazał się odwagą, której nie potrafi sobie wyobrazić wielu dorosłych.
Nasza siostra uwielbiała też biegać.
6 czerwca miała wystartować w Półmaratonie Nocnym we Wrocławiu.
Dzisiaj walczy o zupełnie inny bieg - o powrót do zdrowia, sprawności i życia.
Przed Kasią bardzo długa i niezwykle kosztowna rehabilitacja.
To jedyna szansa, by Filipek odzyskał mamę, a my siostrę.
Dlatego prosimy Was o pomoc.
Każda wpłata, każde udostępnienie i każde dobre słowo mają dziś ogromne znaczenie.
Nie prosimy już o cud.
Bo największy cud już się wydarzył - Kasia żyje.
Dzisiaj prosimy o szansę, by mogła wrócić do swojego syna, do nas i do życia.
Dziękujemy z całego serca.
Aga i Magda
#SiłaSióstr
Szalik licytacja
Licytacja Facebook, bon
Dziś na biegu będę myślami z Tobą, niech Twoja siła da mi moc bo Ja swoje km dedykuję Tobie 👊 walcz,wracaj do zdrowia i na biegowe ścieżki 💪
Licytacja kartki okolicznościowej
Wracaj do zdrowia Kasiu!