id: 6mundx

PanDymińska - Zbiórka urodzinowa

PanDymińska - Zbiórka urodzinowa

Nasi użytkownicy założyli 912 466 zrzutek i zebrali 874 535 569 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Taki kubek za zrzutke:) fajny prezent pod choinkę wcb7f99c33004fcf.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kiedyś monopolowy i spożywczak a dziś PanDymińska - przestrzeń, gdzie tworzymy scenę, galerie, mini studio, eksploratorium, miejsce spotkań. Dokładnie rok temu wybrzmiał pierwszy koncert


b6ba740e945a8ff5.jpeg

Jako grupa twórców, artystów, animatorów, społeczników działamy od lutego 2021 w małym lokalu (30m2) po lokalnym sklepiku na Żoliborzu na ul. Dymińskiej 10.

Otwarcie nastąpiło, kiedy panował lockdown z powodu pandemii i można było realizować tylko i wyłącznie wydarzenia online.

Do dziś PanDymińska funkcjonuje jako mini studio dla prac z obiektywami i mikrofonami oraz nieschematyczna kameralna scena offowa z małą widownią, galeria i sala spotkań


Jest miejscem otwartym dla twórczych osób, chętnych i zmotywowanych do działań tj warsztaty, koncerty, permormanse, spotkania. Otwarte dla każdego, kto chciałby jako widz usiąść blisko sceny. Dostępne są w sieci, na naszych stronach rejestracje, transmisje tego, co na naszej scenie się dzieje.

Można zobaczyć szereg koncertów jazzowych i muzyki wpółczesnej, wydarzeń offowych. Odbył się tu bardzo ważny panel dyskusyjny. Wystawa, dzięki której PanDymińska staje się też galerią.





Takie niezależnie miejsca przeznaczone na kulturę jak PanDymińska są potrzebne i ważne bardziej niż to sobie mogliśmy wyobrazić. PanDymińska okazała się kluczowa dla powstawania nowych dzieł, świeżych projektów nieraz autorstwa wybitnych, profesjonalnych artystów a i tacy poszukują nieschematycznych scen. Charakter i kameralny klimat tej przestrzeni nadaje się do tego, żeby wyszły na światło dzienne projekty, które nawet są w fazie tworzenia.

Odbywają się u nas cykliczne spotkania sceny impro w formule jam session, gdzie różne środowiska twórcze, artystyczne, ale też na codzień żyjące poza obszarem sztuki mają szanse poznać się na polu różnych działań.






Jednocześnie to jest przestrzeń, w której dbamy o wolność wypowiedzi, równość, wzajemną akceptacje


PanDymińska sama w sobie jest procesem-stopniowo ewoluuje i rozwija się. To przede wszystkim grupa twórców, która ze swoimi działaniami wychodzi także poza lokal np -jak ostatnio-do pobliskiego parku na Żoliborzu


Szereg zaangażowanych osób tworzy PanDymińską wkładając w to dużo energii, czasu i pracy przeważnie wolontaryjnej.

Zebrane cegiełki przeznaczymy na koszty lokalowe. Jeśli osiągniemy docelową kwotę, to na więcej niebiletowanych wydarzeń.

Za każdą kwotę będziemy wdzięczni. Każdy wpłacający w jakiś sposób bierze udział w procesie tworzenia PanDyminskiej

Zapraszamy do obserwowania naszej strony i naszych wydarzeń.

https://www.facebook.com/PanDyminskab17c47ec72c93d3e.jpeg

wcf651ea443a8e81.jpeglfd2c0b90d57bcda.jpeg

Lokalizacja

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
kubek z muralem, plakat lub pocztówka

Oferujemy kubek albo plakat z podpisem, pocztówkę lub zdjęcie z wydarzeń, które odbyły się w PanDyminskiej. Można je odebrać w naszej siedzibie, czyli na ul. Dy...

od 50 zł

Kupione 2 z 20

Zakończona

Wpłaty 17

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków