Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Teatr dziecięcy JANTARK - zbieramy na profesjonalną stronę www, oraz logo teatru. ID: 6nutcj

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Premiera pierszego spektaklu

  Wszystkich darczyńców naszej crowdfundingowej kampanii zaprosimy na premierę z udziałem naszych partnerów, władz regionu, aktorów Teatru Wybrzeże, oraz Wojtkiem Tremiszewskim naszym scenarzysta.

  Premiera pierszego spektaklu
 • Bursztynek na szczęście

  W podziękowaniu za wsparcie obdarujemy Was bursztynkiem na szczęście, który wręczą dzieci podczas naszej majowej premiery.

  Bursztynek na szczęście
 • Jantarkowa niespodzianka

  Niespodzianki - złoto Bałtyku -  czekają na wspierających nas przyjaciół. Nagrody uroczyście wręczymy podczas premiery w maju 2019. Zapraszamy również na premierę z udziałem naszych partnerów, władz regionu, aktorów teatru wybrzeże oraz Wojtkiem Tremiszewskim naszym scenarzysta. 

  Jantarkowa niespodzianka
 • dziecięce warsztaty w Teatrze Wybrzeże

  Na początku stycznia zapraszamy naszych darczyńców na warsztaty, w których udział będą brali nasi mali aktorzy. W czasie warsztatów zwidzimy Teatr Wybrzeże, poznamy jego tajemnice zazwyczaj niedostępne dla widzów, odwiedzimy charakteryzatornię oraz poznamy aktorów. Po tym wprowadzeniu weźmiemy udział w improwizatorskich warsztatach aktorskich.

  dziecięce warsztaty w Teatrze Wybrzeże
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
c3trp6 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij